Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3055. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30533054305530563057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu adamı takip ederdim. Ta ki dün atmış olduğu tweetlere kadar. Bir insan takım veya parti tutabilir ama eğer takip edilen bir kişiyseniz bunu ulu orta belirtmenize gerek yoktur. Özgür Demirtaş hem futbolla çok ilgilenmiyorum demiş hem de Falcao geldiğinde Türk futbolu güzelleşsin, hayırlı olsun gibi bir tweet atmış. Ama daha büyük bir yıldız olan Mesut Özil geldiğinde de aşağıda ki malum tweeti atmış. Yani ağır bir kudurmuşluk içeren bir tweet. Üstelik bir kullanıcıya da "Falcao'yu sokakta görsem tanımam" diyerek yalan atıp bu işten sıyrılmaya çalışması da ayrıca komik. Twitter böyle bir yer işte. Çok takip edilen biriyseniz, olmadık bir tweetiniz ile böyle linç edilirsiniz. Burda haklı olan Fenerbahçe taraftarıdır.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Allah'tan futbol takip etmiyor Özgür bey. Başakşehir'in son 8 haftaya 10 puan farkla girip sonra gsnin şampiyon olduğu sene attığı bir tweet. O sene nasıl şampiyon olduklarını çok iyi biliyoruz. Başakşehir'e siyaset desteği vb. diye iftira attılar. Aynısını şimdi Mesut Özil üzerinden yapmaya çalışıyorlar. Bunların alayı böyle. En alt kademesinden tut, bilim adamına kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 20 Ocak 2021; 4:9:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Koskoca ekonomist, devlete yön veren adam kalkmiş ergenlere laf yetistirio cevap veriyo kendini doğru anlatmaya ifade etmeye çalisiyo.Ne hale cevirmişsiniz adami.Okudugunuzu bile anlayamiyorsunuz. Adam butun kluplere butun taraftarlara soylemiş.

komedi ya.

Hocam adam başta "futbol ne işe yarıyor,karnınızı mı doyuruyor" gibi son derece içi boş,sığ bir yorumda bulundu.Futbolu takip eden seven insanlara küçümser bir tavırla saygısızlık yaptı.Sonrasında ifşalanınca lafı çevirip ben fanatiklere söyledim fanatizmden uzak durun falan diyor.Attığı tweette fanatizm eleştirisine dair herhangi bir şey yok laf kıvırıyor sadece.Falcao kim tanımam etmem demiş,Falcao hoş geldin diye tweet atmış,Bruma'ya varana kadar tweet atmış.Futbolu takip etmeyen adam Bruma falan tanımaz,kimse hikaye anlatmasın.Mesele bu da değil zaten.Kendisi sosyal medyada gördüğü ilgiden sonra popülizm manyağı oldu çıktı alakalı alakasız her şeye yorum yapıyor.Size ne be kardeşim,bir rahat bırakın insanları.Zaten ülke boka batmış,elimizde manevi tatmin sağlayan 3,5 tane şey var.Dünyanın en büyük oyuncularından biri gelmiş tabi ki gündemde olacak.Bununla mutlu olan insanlara laf söylemek kimsenin haddi değil.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Koskoca ekonomist, devlete yön veren adam kalkmiş ergenlere laf yetistirio cevap veriyo kendini doğru anlatmaya ifade etmeye çalisiyo.Ne hale cevirmişsiniz adami.Okudugunuzu bile anlayamiyorsunuz. Adam butun kluplere butun taraftarlara soylemiş.

komedi ya.

Özgür Demirtaş'ın DH hesabı da varmış. Bak sen şu işe Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • roomonecool kullanıcısına yanıt

Bu adamın herşeye karşı bir duruşu kendince görüşleri var çokta şey etmemek lazım.

• Koskoca "ekonomist" zamanında Cem Yılmazı eleştirenlere siz sinemacı değilsiniz onun yaptığının 10 binde 1'ini yapın öyle eleştirin demişti. Kendisi de futbolcu, sporcu değil eleştirdiği konunun 10.000 de 1'i olsun, sonra konuşsun.

• Flood yapmak istemiyorum ama dünyada hem Galatasaraylı hem de Fenerbahçe düşmanı olmayan 1(bir) insan bile yoktur. En eliti en kralı en naifi bile else konu Fenerbahçe olunca içindeki haseti ortaya çıkarır. O yüzden "Demirtaş" ı takipten çıkmanız, prim vermemeniz daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIKIRMIZI 01

Arkadaşlar bende galatasaraylıyım.
    Fakat herşeyden önce insanız ve kardeşiz.
    Sizlerden birinizin burnu kanıyacağına 10 yıl daha kadıköy de kazanmıyalım.
    Fanatikliğin lüzumu yok.
    Babam beşiktaşlı,ben galatasaraylı,kardesim fenerbahçeli.
    Canımdan can oğlum beşiktaşlı.
    Sizi de sizi seveni de sevoyorum.

Aga o degilde sen cocuklarini nasil bjkli yaptirdin 🤣

2 tane yegenim var ikisinide dogar dogmaz fenerbahce atkisina fenerli zibina vs gomdum resmen 🤣

Bu zamana kadar tum sevgililerim ve eşim neredeyse hepsi gsli idi , ilk isim onlarida fenerli yapmaktı (ayrildiktan ve bosandiktan sonra hangi takima donduler bilemem 🤣) hele hele yenildikten sonra filan evde biri dalga gececek olsun ovvvv . Rabbim nasip eder evladim yada evlatlarim olursa benden daha fanatik fenerbahceli yapacagim insallah

• Özgür Demirtaş takip ettiğim ve genellikle söylediklerine katıldığım bir insan DI. Dı diyorum çünkü yapmış olduğu açıklamalar tamamen kıskançlığından ve çekememezliğinden yapıldığı çok belli.
    Mutlu olmak için illâ para kazanılan bir olayın mı gerçekleşmesi gerekiyor ? Ben para kazanmadığımda neden mutlu olmayayım ki ? Benim hayatım Fenerbahçe. Evdeki havlularımdan tut bornozuma kadar. İş yerinde kullandığım kupa bardaklarından tut giydiğim sweatshirtlere kadar herşey Fenerium’dan alınma eşyalar. Fenerbahçe kazandığı zaman benden mutlu olmaz, gülücük saçarım sevinirim. Ama kaybettiği zaman eşim bile dokunmaz bana bulaşmaz. Çünkü biz çocukluktan böyle büyüdük. Ben Fenerbahçe’ye inanıyorum, güveniyorum, seviyorum kimse yargılayamaz. Bana para kazandırmasın, ben kendi paramdan gidip ona kazandırırım kime ne ki ?
    O yüzden arkadaşlar kim ne derse desin ciddiye almayın. Unutmayın ki Fenerbahçe’li olmayan Fenerbahçe sevgisi nasıldır bilemez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Özgür Demirtaş takip ettiğim ve genellikle söylediklerine katıldığım bir insan DI. Dı diyorum çünkü yapmış olduğu açıklamalar tamamen kıskançlığından ve çekememezliğinden yapıldığı çok belli.
    Mutlu olmak için illâ para kazanılan bir olayın mı gerçekleşmesi gerekiyor ? Ben para kazanmadığımda neden mutlu olmayayım ki ? Benim hayatım Fenerbahçe. Evdeki havlularımdan tut bornozuma kadar. İş yerinde kullandığım kupa bardaklarından tut giydiğim sweatshirtlere kadar herşey Fenerium’dan alınma eşyalar. Fenerbahçe kazandığı zaman benden mutlu olmaz, gülücük saçarım sevinirim. Ama kaybettiği zaman eşim bile dokunmaz bana bulaşmaz. Çünkü biz çocukluktan böyle büyüdük. Ben Fenerbahçe’ye inanıyorum, güveniyorum, seviyorum kimse yargılayamaz. Bana para kazandırmasın, ben kendi paramdan gidip ona kazandırırım kime ne ki ?
    O yüzden arkadaşlar kim ne derse desin ciddiye almayın. Unutmayın ki Fenerbahçe’li olmayan Fenerbahçe sevgisi nasıldır bilemez...

''O yüzden arkadaşlar kim ne derse desin ciddiye almayın. Unutmayın ki Fenerbahçe’li olmayan Fenerbahçe sevgisi nasıldır bilemez...''

bu kadar işte,sadece bu cümlenin içinde barındırdığı anlam için onlarca kitap yazılır. 16 yıllık evliyim,38 yıllık fenerbahçeliyim daha eşim bile anlayamadı içimdeki fenerbahçe sevgisini.bazen çok seviniyorum başka takım tutmadığım için.çok çok kötü zamanları da gördüm ama bir gün aklımdan geçmedi keşke tutmasaydım diye,hemen bi sonraki maç gelsinde seyredelim diye kendimi avuturum.

mesut geldi,gitti size ne? yok siyaset getirmiş,yok bilmem ne.birisi alanen belli eder hasetliğini diğeri de özgür demirtaş gibi laf ebeliği yapıp dolaylı olarak belli eder.bu bık bık öten adamların kulübüne yarın ilkay veye emre can gelse mesela dünya tarihinin en iyi transferi olur bunlar için.ben kendi adıma sadce eğleniyorum bunları okudukça,hele bir de mesut oynayıp katkı versin var ya görün bakalım daha neler çıkacak.o kadar acizler ki onyekuru üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar. o kadar düşmüşler yani.

• Black Raven kullanıcısına yanıt
    Dostum benim babam da beşiktaşlı.
    Dedesi yaptı.
    Zaten ülkemiz de zengin fakir(river plate boca)ya da mezhep(celtic glasgow rangers),bölge(real madrid barcelona)farkı gibi durumlar yok.
    Kızkardeşim de fenerli.
    Önemli değil,sağlıklı olsun da ne olursa olsun.
    Eşim de takım tutmaz.
    Şöyle bir olayımiz var eşimle.
    2002 yılında galatasaray göztepe maçı seyrediyoruz dışarıda hatta 3 kasım 2002 seçimlerinden 1 gece önce maç.
    Göztepe gol attı bana sarılıyor gol attık diye.
    Yanımızdaki adam bana yenge izmirli mi diye sordu?
    Bende gol yedik niye seviniyorsun diye hanıma sordum.
    Cevabı sarı kırmızılı takım gol attı.
    Kısaca eşim de takım tutmaz.
    15 yaşındaki kızım galatasaraylı ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala anlamıyorsunuz bizim bizden başka dostumuz yok fenerbahçe asla siyasete bulaşmamalıdır ..

biz zaten kendi başımıza bir tarafız türk futbolu bizi horgöremez ya bizimle beraber direnecek anadolu lulüpleri yada yok olacaklar yerlerine daha küçük takımlar gelecek..

bizim son 25 yılda başımıza gelmeyen kalmadı ..

bakınız ; haluk ulusoy dönemleri bir sezonda penaltı alma rekorları

beşiktaşlılar bazı şeyleri çabuk unutuyor... yaşı 40 ı geçenler 96 dan sonra yaşanan olaylara bir baksın bence...

2000 lerin başında biraz kıpırdandık denizli maçı

2010 da biraz daha kıpırdandık 3 temmuz otobüs kurşunlanması

takım yöneticilerimiz hapis yattı ya dünyada kaç tane takım bu kadar ağır yüklerin altına girdi

arkadaşlar size unuttuğunuz bir şeyi hatıralatayım bizim otobüs kurşunlandı şöför hemşerimdir ağır yaralandı yüzünden yahu bize maça çıkacaksınız dendi bu ülkede yoksa sonuçlarına katlanırsınız şimdi az birşey düşen olursa acımayın acitasyon yapmayın bunlar bizi bir kaşık suda boğar çölde 1 damla su vermez...

ülkede ya FENERBAHÇE' lisindir yada FENERBAHÇE hasedinden çatlayan sındır....

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIKIRMIZI 01

Dostum benim babam da beşiktaşlı.
    Dedesi yaptı.
    Zaten ülkemiz de zengin fakir(river plate boca)ya da mezhep(celtic glasgow rangers),bölge(real madrid barcelona)farkı gibi durumlar yok.
    Kızkardeşim de fenerli.
    Önemli değil,sağlıklı olsun da ne olursa olsun.
    Eşim de takım tutmaz.
    Şöyle bir olayımiz var eşimle.
    2002 yılında galatasaray göztepe maçı seyrediyoruz dışarıda hatta 3 kasım 2002 seçimlerinden 1 gece önce maç.
    Göztepe gol attı bana sarılıyor gol attık diye.
    Yanımızdaki adam bana yenge izmirli mi diye sordu?
    Bende gol yedik niye seviniyorsun diye hanıma sordum.
    Cevabı sarı kırmızılı takım gol attı.
    Kısaca eşim de takım tutmaz.
    15 yaşındaki kızım galatasaraylı ama.

Senin baba torununu besiktasli yapacak kadar koyu besiktasliysa sen niye galatasarayli oldun ki 🤣

Isin sakasi bi yana benim evde baska takimli olurda biz yenilince dalga gecerse valla baya kotu kavga olur 🤣 hatta soyle soyleyim benim eski hanim maas kartinin sifresi 1905ti ilk baslarda degistirmemisti ben sirf o tuşlardan olan sifreyi girmemek icin banka uygulamasini yukledim maasini krndi hesabima havale ediyirdum. Birde havale ucreti kesiliyordu ve bu sekilde 5 6 gitti sonra degistirmisti sifreyi 🤣

• Black Raven kullanıcısına yanıt
    Baba çok döndürmeye uğraştı da dönmedim.
    Benim de 34 yıldır kalbim sarı kırmızı atar.
    Beşiktaşlı ol sana bisiklet alacagım demişti hiç unutmam.
    8 yaşında çocuktum.
    Dönmedim.
    Rahmetli dedemle gidip bmx bisiklet almıştım hem de sarı kırmızı.
    Hatta benim ismim cemil.
    Dayım koymuş ismimi.
    Kendisi fanatik fenerbahçeli.
    1978 doğumluyum.
    Cemil turandan esinlenmiş,benim yiğenim fenerli olacak demiş.
    Galatasaraylı olunca şaşırmıştı.
    Yaşım gençken baya fanatik idim.
    Üniversite okurken kadıköye deplasmana bile geldim.
    Yaş alıp,çocuk çoluğa karışınca fanatiklik azaldı.
    İnşallah evlatların olur ve fenerli olur.
    Benim bu sene futboldan tek beklentim adanademirspor'un süper liğe çıkması.
    Kaç yıldır ucundan dönüyoruz.
    26 yıl ağa kuruduk artık.
    Demirspor süper liğe çıksın gerisi önemli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

AJDBKASJDBŞJASBDKASBDŞASB

AŞIRI İYİ TWEET

• BOSVERIN TWEET FALAN AGALAR.

MESUT OZİL GELDI OLUM BORU MU ..

KISKANANLAR CATLASIN

İRFANCAN AYTAÇ :) ONEMLI TRANSFERLER BUNLAR

• Shieldwall kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 30533054305530563057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.