Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30263027302830293030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takım mücadele ediyor ve rakiplere pek pozisyon vermiyor. rakip zayıf bile olsa -ki geçmişte zayıf rakiplere karşı verilen maçları da gördük- bu önemli bir ilerleme. mesut'un gelişi ve eksiklerin takıma dönmesi ile hücumda daha verimli olabiliriz.

ama önce mücadele! bu mücadeleyi gören taraftar her zaman takımının arkasında durur.

• Hayatımda lemos kadar vasat ve pasif bir stoper görmedim

Son maçı olur inş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu emre güral da hep avlıyor bizi yav. Antalyada oynarken de böyleydi bu. Lemos da güzel izledi golü.
  • Güzel gol emreden

• Emre iyi vurdu

• Lemos maymuna döndü. Bu herifin yaptığı defansı ben de yapıyorum abi. İlk geldiği zaman yazmıştım forumda arasam bulurum. İspanya 2.ligi kadar vasat bir lig yok dünyada. Oradan değil futbolcu almak futbol topu bile alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 18 Ocak 2021; 20:58:13 >
  • Lemoş git birader nolur git..

• Koc10 sokratisle samueli kapıp gelsin artık. Uzadı bu iş

• Lemos aç önünü aççç
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt

Bize katacağı bir şey yok şu anda, kendini geliştirmesi için oynayacağı yerde kalması daha iyi olurdu.

• İSMAİL YÜKSEK > MHY

İso topçunun tillahı çıktı  

• Olan yine lemosa oldu

• Bi sağ sol lemos iptal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmail olsun be gülüm. Bu hatadan ders çıkarırsın. Adam gibi stoperimiz olsa onuda yemezdik ayrı konu.
  • o değil de bu bjk forumu full iqsuz insanlardan oluşuyor sanırım,beşiktaşı tutanın diye bir söz vardır harbiden doğruymuş.

• Aynısını yazacaktım :)

• Genç oyuncu oynatmanın riski budur, geçen maç Ferdi yaptı engelledik bu maç İsmail yedirdi.

Neyse ders aldıktan sonra sorun değil, hoca bu yüzden bekliyor, hemen oyuna almıyor maç bittikten sonra genç oyuncunun hatası demez kimse.

• Alın size Lemos dün burada savunan biri vardı konuya bekleniyor.@jdraxler

Bende adamın karşısında sağa sola döner,geriye geriye koşarım Kasımpaşa maçındaki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 18 Ocak 2021; 21:0:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lemosu maymun etti çocuk. Bize yakışmayan bir eleman Lemos. Yedeğe bile koymam ben olsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Baba

Onu ben de biliyorumda. Samatta gelir gelmez 10 numara verilecek ayarda bir oyuncu değildi. 10 numara genelde sükse transferlere verilir. Mesut gibi :)

Alıntıları Göster

Samatta net olarak o formayı giyecek çapta bir oyuncu, tabi Mesut ÖZİL daha çok hak ediyor orası ayrı.

Kendi adamlarımızı gömmeyelim bu kadar ya, premier lig' den geldi bu çocuk.

• 
Sayfa: önceki 30263027302830293030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.