Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30013002300330043005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkes salak bi bunlar akıllı. Kendi yaşamlarında ne başarıları var acaba. Sürekli boş boş eleştiriler. Ferdiyi niye kessin akıl var mantık var ya. Oynadığı çoğu maçta verimli olmuş adamı niye kessin ya? Normalde 10 yedek koyabiliyorken 9 yedek koymuşuz. Her hafta katkı veren adamı niye bilerek kessin yapmayın lütfen ya. Erola 30 IQ muamelesi yapıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne abi? Fıkra mı bu? Şaka gibi yemin ediyorum.

• Ferdinin top kaybetmekten başka yaptığı bir şey yok derhal takımdan gönderilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Ya abicim. Neden sürekli bir niyet okuma peşindesiniz? Geçen hafta tartışmış olabilirler. Sakatlanma riskini ortadan mı kaldırıyor bu? Tesadüflere hiç inanmıyorsunuz. Senin müslüman olup olmadığını bilmiyorum ancak ülkenin büyük kısmı müslüman olmasına rağmen hep bir fesatlık, kötüye yorumlama, negatif niyet okuma var. Gerçekten sakatsa iftira atmış olmuyor musunuz Erola? Bu yaptığınız kul hakkına giriyor. Neden bu kadar fesat insanlarsınız anlamıyorum.

Alıntıları Göster

novak da sakattı tam zamanında iyileşti değil mi, ya erol hoca ferdi'ye çıkarken küfür etti bir sorun olduğu belli. uydurduğumuz bir şey değil ki. niyet okumak denemez bence buna da neyse dediğiniz gibi olsun. geçmiş olsun ferdi'ye.

• sosa ve gökhan öldü galiba. cenaze namazlarını kaçırdım mı lan  

• Mesut ne zaman oynamaya hazır olur arkadaşlar?

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt

Şubatın ortaları ikinci yarıda yavaştan girmeye başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Mesut ne zaman oynamaya hazır olur arkadaşlar?

Hazır olmasa bile oynardı bugün. Adam kalmadı takımda.

• İlk yarı oyunu aldık aldık, eskaza bi gol yersek boku da yeriz. Yedekten girip de oyunu çevirecek adam yok. Pelkas ve Samatta bu maçı sırtlar inş.  

Edit: Skor tahminim 3 atar gol yemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 18 Ocak 2021; 18:42:43 >
  • volvox7 kullanıcısına yanıt

Küfür mü :D adam 20 yaşındaki çocuğa niye küfür etsin hocam ve bu birde kendi oyuncusu? Pelkas'la da tartıştılar bak hala oynuyor.

Teknik direktörle oyuncular tartışırlar bu çok normal ve olağan bir şey, hoca taktik veriyor bunu oynayacaksın diyor oyuncu da bunun dışında hareketler yaparsa adam bağırır tabi çok olağan bir şey. Tartışmak dediğimiz kavram illaki hakaret küfürden oluşmuyor.

Beklentin olan adama kızarsın.

• Obradovic oyuncusuna bağırıp kızınca büyük koç, Erol Bulut oyuncusuna kızınca auvvvv.

• İlk 11'e bakınca çöküşün başlangıcı bu maç olabilir gibi geliyor, umarım yanılırım. Pelkas taşır inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

İlk 11'e bakınca çöküşün başlangıcı bu maç olabilir gibi geliyor, umarım yanılırım. Pelkas taşır inş.

11 guzel hocam ne sıkıntısı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

11 guzel hocam ne sıkıntısı var

Alıntıları Göster

Sıkıntıdan değil de maçı bi kafamda oynadım nedense iyi gitmedi ilk haftalarda puan kaybettiğimiz 11leri andırdı, pelkas ortalama oynasa thiam ve samatta kötü oynasa işimiz zora girebilir. Oyuncuların formuna bakıyor her şey, inş sıkıntı yaşamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Sıkıntıdan değil de maçı bi kafamda oynadım nedense iyi gitmedi ilk haftalarda puan kaybettiğimiz 11leri andırdı, pelkas ortalama oynasa thiam ve samatta kötü oynasa işimiz zora girebilir. Oyuncuların formuna bakıyor her şey, inş sıkıntı yaşamayız.

Alıntıları Göster
    Alternatifleri genc oyuncular o yuzden yapacak bir sey yok samatta icin firsat oyunu alabilcek kaliteye sahip tabi isterse
  • Bu sakatlıklar illallah ettirecek ha. Ne zaman düzelecekler bu arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: volvox7

novak da sakattı tam zamanında iyileşti değil mi, ya erol hoca ferdi'ye çıkarken küfür etti bir sorun olduğu belli. uydurduğumuz bir şey değil ki. niyet okumak denemez bence buna da neyse dediğiniz gibi olsun. geçmiş olsun ferdi'ye.

Alıntıları Göster

Küfür mü hahahahha

Max 15 yaşındasın . Blok

• Salavat ve duaları eksik etmeyelim arkadaşlar maç boyunca :D

• fizik gücü sıfır olan bi vitaminsiz için çıkarılan yaygaraya bak şu konuda...ulan ferdi trip atsa nolur atmasa nolur ? ferdiyi serbest bıraksan bugün hangi avrupa klübü alır ? Özil gibi adamın olduğu takımda ferdi için tantana yapılıyor komedi gibi resmen nereye gidiyosa gitsin bizene...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 18 Ocak 2021; 18:58:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Ya abicim. Neden sürekli bir niyet okuma peşindesiniz? Geçen hafta tartışmış olabilirler. Sakatlanma riskini ortadan mı kaldırıyor bu? Tesadüflere hiç inanmıyorsunuz. Senin müslüman olup olmadığını bilmiyorum ancak ülkenin büyük kısmı müslüman olmasına rağmen hep bir fesatlık, kötüye yorumlama, negatif niyet okuma var. Gerçekten sakatsa iftira atmış olmuyor musunuz Erola? Bu yaptığınız kul hakkına giriyor. Neden bu kadar fesat insanlarsınız anlamıyorum.

Alıntıları Göster

Bunların kafa hastalıklı boşuna uğraşma laf anlatamazsın.

• 
Sayfa: önceki 30013002300330043005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.