Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29942995299629972998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maç eksiği var,maç eksiği kapanana kadar biraz yavaş kalacaktır sahada sadece.Olabildiğince enerjisini rakip kaleye yakın tarafa harcamasını sağlamak lazım.Valencia ve pelkas savunmaya yardım ediyorlar zaten bu konuda yardımcı olacaktırlar enerjisini hücuma saklama konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

Mesut'u sisteme adapte etmek ya da Mesut'a uygun bir sistem kurmak,?

en doğru olanı özil'i takıma adapte etmektir hocam. takımı sadece bir futbolcuya bağlayacak değiliz herhalde.

Bilmiyorum hocam pek fikrim yok açıkçası, Van Persie'de büyük hayal kırıklığı duydum ben biraz dışarıdan izleyeceğim. Nasıl oynar falan hiç tahmin yapamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Maç eksiği var,maç eksiği kapanana kadar biraz yavaş kalacaktır sahada sadece.Olabildiğince enerjisini rakip kaleye yakın tarafa harcamasını sağlamak lazım.Valencia ve pelkas savunmaya yardım ediyorlar zaten bu konuda yardımcı olacaktırlar enerjisini hücuma saklama konusunda.

Caner - Pelkas kanadı çökebilir, Mesut'un nasıl olacağını kestiremiyorum. Gustavo - Ozan için yedek lazım.

• thehawk kullanıcısına yanıt

Bunu soran bir kişiye ''Var ama yok anla işte'' yazmıştı 12 numara duyumcusu.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    takım savunması dışındaki diğer sıkıntımız takım hücumu ya hocam, orta sahadan akıllıca ileri uca top taşımakta zorlanıyoruz. iş, caner'in sol çizgiden top şişirmesine veya stoperlerin yine aynı şekilde ileriye top şişirmesine bel bağlıyoruz. özil orta sahaya dinamizim ve ileri hatla bağlantı sağlayabilir. ara paslar, oyun kurma anlamında kullanılırsa yararlı olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Carlos gelmiş geçmiş en iyi sol bek. İnsanlar onu prime döneminde forvete koyup gol attırırlardı, müthiş bir oyuncuydu.

Özil ise gelmiş geçmiş en iyi oos değil, hatta kendisiyle aynı dönemde yaşayan ve ondan daha iyi olan Messi gerçeği var.

O yüzden bu lige gelmiş en büyük transfer Carlos. Carlos seviyesinde bir adamın ben bir daha bu lige geleceğini sanmıyorum.

Alıntıları Göster

bana kalırsa da carlos en iyi sol bek değil. aynı dönemde oynayan maldini bana göre carlos'tan daha iyi. aynı şekilde marcelo gerçeği de var artık.

• Ligde kaliteyi arttıran takımlardan biri de karagümrük. Biglia, Bertolacci, Borini, Viviano gibi İtalya liginde önemli işler yapmış oyuncuları aldılar. Bu oyuncuları alamayıp kendini büyük diye nitelendiren takımlarda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

bana kalırsa da carlos en iyi sol bek değil. aynı dönemde oynayan maldini bana göre carlos'tan daha iyi. aynı şekilde marcelo gerçeği de var artık.

Alıntıları Göster

Hocam dalga mı geçiyorsunuz? Maldini toplasan 20 kere sol bek oynamamıştır. Adam ya stoper oynadı ya da sol stoper.

Marcelo da Real Madrid in istenmeyen adamı. Kaç kere kadro dışı kalmış...

Carlos bu yazdıklarınızı görse kahrından ölürdü

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

Alıntıları Göster

Bunun sana göre bana göresi yok ki. Carlos'un istatistikleri, aldığı kupalar ortada. O mevkide oynayıp onun başarılarını geçsin biri o zaman konuşuruz

• Carlos tarihin en iyi solbekidir, ve şimdiye kadar da daha iyisi yok BENCE. Bu lige gelen en büyük oyuncu mu? Tartışır. Ancak kesinlikle EN BÜYÜK TRANSFER olamaz. Özil transferiniz bile daha büyük transfer zira Özil 32 yaşında geldi. Hani büyük takım topçuları 30-31-32'de gelebilir, ama mevkisinin liderleri, Carlos, Özil gibi 34'ten aşağı gelmez bu lige, Carlos da yanılmıyorsam 34'te gelmişti.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt

Yetenek olarak carlos maldininin çok önündedir evet,ama maldini kariyerinin ilk 15 yılını sol bek oynamıştır,sonra değişen modern futbol ve bek kavramıyla beraber stopere evrilmiştir.

edit:Yaşımız ortaya çıktı  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 18 Ocak 2021; 13:52:35 >
  • Mesut dün uçaktan inip demeç verdiğinde, sanki bir süperstar değilde 20 yaşında keşfedilmemiş bir yetenek ayarında konuştu. Bu bile adamın buraya içten bir şekilde oynamak için geldiğinin göstergesidir.

• Hocam sen sadece futbol izle bu tür genel konularda görüş verme bence. Bek nedir? Sol taraf için örnek gösterilecek tek adam Carlos'tur. Dani Alves de sağ bek olarak örnek gösterilebilir. Maldini için defans yönü iyi diye dünyanın en iyi beki denir mi hiç  . Hani ikisini de izlemesek neyse de... Marcelo vs geçelim hocam Roberto Carlos bir futbol ikonudur. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 11'i oluşturulsa sol bek olarak tartışılmadan herkesin aklına ilk gelen isim Carlos'tur.

Roberto Carlos kariyerinde 96 gol, 115 asist ile oynamış bir bektir.

Dani Alves kariyerinde 58 gol 164 asist ile oynamış bektir.

Maldini ise 33 gol 43 asist ile oynamış bir bektir.

• Mesut'tan sonra Ömer Faruk IG hesabını mı düzenledi bana mı öyle geliyor :) FB en başta falan hayırdır dersiniz 😄
  • Bu Türkiye ligi çok sert bir ligdir ayaklarına gerçekten anlam veremiyorum. Hakemler her yere atlayana faul verdiği için oyuncular sürekli yere atlama peşinde. Maç oynatmıyor ne oyuncusu ne hakemi, sonra lig sert oluyor. Avrupada her atlayana faul çalmadığı için mi yumuşak lig olmuş oluyor? Diğer liglerde ikili mücadele yok mu,sertlik yok mu ? PL maçlarında kemik sesi geliyor, La Liga'da yıllarca Ramos-Pepe izledik . Bir de bu sertlikten nedense Avrupa maçlarında rakip takımlar hiç etkilenmiyor habire yeniliyo TR takımları 

• Mesut PL'den gelmiş Türkiye ligi daha sert diyorlar  

• İstanbullu arkadaşlar hava nasıl bugün? Ankarayı handikaplarmı Fener?

• Dün bunu ima eden bir şey yazmıştım, siz daha detaylı yazmışsınız elinize sağlık. Türk ligi Türk hakemlerinden dolayı berbat halde. Bunda hakemleri etki altına alan takım yönetici ve teknik adamlarının da etkisi vardır mutlaka. Ligimizin kalitesi kademeli olarak düştü maalesef. Önce fetonun sonra siyasetin spora çok bulaşması ligimizin geldiği noktayı gösteriyor.

• Gözden kaçırmışım yazınızı. Ama gerçekler böyle yani.

• 
Sayfa: önceki 29942995299629972998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.