Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1835. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
119
Favori
4.176.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Sitenin sahibi Türk mü?

Değil, Türkiye verilerini güncelleyenler Türk.

• Bein sport üyeliğin mi var hocam?

Yoksa ip tv mi?

• Hafta sonu operasyonu tamamlandı gene GS ve BJK'yi yarıştan erken koparmamak için.

Cumartesi Arda Kardeşler Pazartesi de Alper Ulusoy görevi tamamladı. Beşiktaş maçında VAR çağırdı net penaltı adam izleyip vermedi. Cumartesi de golün başlangıcında Babelin yaptığı net faul hakemin gözünün önünde oldu vermedi. VAR da vermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeir

Hafta sonu operasyonu tamamlandı gene GS ve BJK'yi yarıştan erken koparmamak için.

Cumartesi Arda Kardeşler Pazartesi de Alper Ulusoy görevi tamamladı. Beşiktaş maçında VAR çağırdı net penaltı adam izleyip vermedi. Cumartesi de golün başlangıcında Babelin yaptığı net faul hakemin gözünün önünde oldu vermedi. VAR da vermedi.

Bu sene GS ve BJK den bir şey olmaz hocam. Biz, Başak ve Alanya arasında geçer ilk 3.

BJK'nin ilk 3'e girmesi imkansız gibi, GS belki 3. olabilir ama ben ilk 3 te olacaklarını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Bu sene GS ve BJK den bir şey olmaz hocam. Biz, Başak ve Alanya arasında geçer ilk 3.

BJK'nin ilk 3'e girmesi imkansız gibi, GS belki 3. olabilir ama ben ilk 3 te olacaklarını düşünmüyorum.

Alıntıları Göster

çok erken konuşuyorsunuz bence. 40 maç var. 120 puan yapar. 3 senedir 60 puanı alan şampiyon oluyordu.

ayrıca beşiktaş'ın kadrosu bana kalırsa abarttıkları kadar kötü değil. paralar ödenmiyor deniyordu parası ödenmeyen adam neden oynasın? josef-atiba yaparlarsa iyi tandem oluştururlar. rachid iyi töre'den iş çıkabilir. abou var zaten ileride sakatlanmazsa bir şekilde iş yapar o da.

gs'de kaos var, ilk 11 yarışa girebilecek kadro fakat kadro derinlikleri yok. ocak'ta transfer yaparlarsa bilemem belli olmaz. 60 puanı var daha ikinci yarı.

başakşehir zaten yolunu bulur bir şekilde.

bu kadar erken havaya girmek, sokulmak hiç iyi değil. allahtan ali koç buna değinmişti zaten. teknik ekip de medya gazının farkında. oyuncular rehavete girmemeli. lig ilk defa bu kadar uzun bir maraton. hiç belli olmaz bu sene. devre arası transferlerinin en etkili olabileceği senelerden biri bu sene.

• monday morning M kullanıcısına yanıt
    Varsa full maç alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaeae43

Varsa full maç alırım
  • Erol Bulut hakkında ne düşünüyorsunuz? Hala birçok kişiden memnuniyetsiz yorumlar alıyorum hoca hakkında. Eleştirmek zorundayız tabi ki iyi yönüyle de kötü yönüyle de. Fakat aramızda kadro kalitesi bu kadar iyiyken ve bireysel performanslar bu kadar güzelleşmişken hocayı yerden yere vuranları aklım almıyor benim.   Oyuncu değişikliklerini ve taktiği eleştirebilirsin de hoca değil diyecek kadar saçma konuşanlar eminim Kloop gelse yine aynı yorumu yapacak bir sebep bulur. En büyük düşmanlarımız aslında içimizde..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Erol Bulut hakkında ne düşünüyorsunuz? Hala birçok kişiden memnuniyetsiz yorumlar alıyorum hoca hakkında. Eleştirmek zorundayız tabi ki iyi yönüyle de kötü yönüyle de. Fakat aramızda kadro kalitesi bu kadar iyiyken ve bireysel performanslar bu kadar güzelleşmişken hocayı yerden yere vuranları aklım almıyor benim.   Oyuncu değişikliklerini ve taktiği eleştirebilirsin de hoca değil diyecek kadar saçma konuşanlar eminim Kloop gelse yine aynı yorumu yapacak bir sebep bulur. En büyük düşmanlarımız aslında içimizde..

Hocam o aklı evvellere takılmayın. Aykut babalarını getirmeye çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

çok erken konuşuyorsunuz bence. 40 maç var. 120 puan yapar. 3 senedir 60 puanı alan şampiyon oluyordu.

ayrıca beşiktaş'ın kadrosu bana kalırsa abarttıkları kadar kötü değil. paralar ödenmiyor deniyordu parası ödenmeyen adam neden oynasın? josef-atiba yaparlarsa iyi tandem oluştururlar. rachid iyi töre'den iş çıkabilir. abou var zaten ileride sakatlanmazsa bir şekilde iş yapar o da.

gs'de kaos var, ilk 11 yarışa girebilecek kadro fakat kadro derinlikleri yok. ocak'ta transfer yaparlarsa bilemem belli olmaz. 60 puanı var daha ikinci yarı.

başakşehir zaten yolunu bulur bir şekilde.

bu kadar erken havaya girmek, sokulmak hiç iyi değil. allahtan ali koç buna değinmişti zaten. teknik ekip de medya gazının farkında. oyuncular rehavete girmemeli. lig ilk defa bu kadar uzun bir maraton. hiç belli olmaz bu sene. devre arası transferlerinin en etkili olabileceği senelerden biri bu sene.

Alıntıları Göster

Bahsettiğim olaylar takım içi dengelerden ötürü.

Form durumu ile alakalı değil yani, iki takımda da yönetimsel sıkıntılar var. Geçici bir form durumları oluşsa da uzun vadeye yayılması çok zor.

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt

Üstelik daha lider bile olmadık. Sakin kalmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Üstelik daha lider bile olmadık. Sakin kalmak lazım.

Geçen yıl sadece ilk 2 hafta liderdik yanılmıyorsam, dereleri görmeden paçaları sıvamamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Erol Bulut hakkında ne düşünüyorsunuz? Hala birçok kişiden memnuniyetsiz yorumlar alıyorum hoca hakkında. Eleştirmek zorundayız tabi ki iyi yönüyle de kötü yönüyle de. Fakat aramızda kadro kalitesi bu kadar iyiyken ve bireysel performanslar bu kadar güzelleşmişken hocayı yerden yere vuranları aklım almıyor benim.   Oyuncu değişikliklerini ve taktiği eleştirebilirsin de hoca değil diyecek kadar saçma konuşanlar eminim Kloop gelse yine aynı yorumu yapacak bir sebep bulur. En büyük düşmanlarımız aslında içimizde..

Geçen maçta ozanı geri çekmekte gecikmesi mesela hataydı bence, bunları söyleyeceğiz ama genel tabloya bakıldığı zaman bu sene eğer başarı gelirse %100 erol hocaya yazar. Yok zaten kadro genişti yok şöyle yok böyle diyemez kimse, bu sene kadro sanıldığı kadar iyi değil, yönetmesi zor bir kadro başarı gelirse tamamen erol bulutundur kredi.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Göztepe maçında da geride oynatmıştı Ozan'ı. Sanırım hoca da farkında ilerde olmadığının ama derbilerde sırf pres yapar diye oynatıyor. Derbilerde de oynatmaması gerektiğini anlamıştır umarım. İleride basamağım diye orta sahayı boşaltıyor. Ozan 10 oynamayı bilmediğinden top bizdeyken de santrafor gibi Samatta'nın hemen yanında bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 27 Ekim 2020; 12:47:53 >
  • ozan'ı hem topla dirpling yapıp samatha ya yer açsın diye 10 numarada oynatıyor hemde rakip çıkarken ani baskı ile top kapması için

ancak bu işleyen bir durum olmadı bir kaç haftadır.

inş bu sistem üzerinde fazla durmaz ama 3 lü savunma ve 2 li santrafor da kanatlar daha iyi hucüm yapıp orta sahanın yükünü azaltıp pozisyon sayımız artıyor gibi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Geçen yıl sadece ilk 2 hafta liderdik yanılmıyorsam, dereleri görmeden paçaları sıvamamak lazım.

Alıntıları Göster

Ben şampiyonuz falan demedim. Kesinlikle safları sık tutmak lazım. Her maça özel hazırlanmak lazım ve 3 puan ciddiyeti ile oynamaliyiz.

Benim dediğim şampiyonluk yarışında olacağımız rakipler uzun vadede Başaksehir olacak ondan sonra ise Alanya ve GS.

Başaksehir yaşlı takım olduğu için geç form tuttu, şuan iyiler. Bundan sonra CL maçlarındaki maç yoğunluğu dışında çok puan kaybetmezler. Bir seri yakalayıp iyi puan toplayabilir ama Bjk ve GS de böyle bir seri yakalayabilecek hava yok.

Yönetim ve teknik adamlar arasında problem var. Takımda huzur yok hocam, huzurun olmadığı yerde başarı çok zor. Bizde örneğin Başkan Ersun Yanal i istemiyordu taraftar zorla getirdi. İnanmadığı kişiden başarı geleceğini beklemek hayal ötesi idi.

Bu sene takımda huzur var, arkadaşlık var. Bunlar kadro derinliğinden daha önemli. Maçlar kaybedilir, kazanılır farklı şeyler.

Örneğin GS yi geçen maç ipten alan oyuncular başkan tarafından medyanın önüne atıldı. Yok aldık ama bir işe yaramadı, yok diğeri indirim yapmadı ama onunda maaşını kestik. Oyuncu gidiyor kulübü şikayet ediyor. Taraftarın yönetime güveni yok, hocalari çıkıyor yönetimde iş yok diyor. Yönetim çıkıyor madem kazanmıyorsun bari gençleri oynat diyor.

Böyle bir ortamda başarı zor. Başaksehir puan olarak geride bile onlardan çok daha önde bana göre.

• Bursaspor forveti Ali Akman çok iyi oyuncu olacak daha 18 yaşında erkenden kapmak lazım

• eyvah bir sıkıntı çıkmaz inşallah kimsede. zuma'da acayip covidli çalışan varmış, mekan kapatılmış hatta.

• 
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.