Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En zor maç Konya maçı bence. Adamlar 9 kişi kalsa da gol atamıyoruz. Hatay gibi kapanırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TadicOnFire

olabilir diğer pozisyonlar için birşey diyemem. sonuçta ilk goldeki aslan payı lemos-sosaya yazar. gustavonun kart gördüğü pozisyonda çok geç kaldı ona yazar. Rakip yarı alanda indireceksin indireceksen 2 cm ilerde düşürsen penaltı.

Alıntıları Göster

şu pozisyonu bir de ben açıklamak isterim. abdülkadir topu ters ayağına attığında tisserand’ın yapacak hiçbir şeyi yok. tisserand o dakikadan sonra geriye koşmak zorunda çünkü hamle şansını kaybediyor. tek yapması gereken onun koşuş yolunu korner direğine çekebilmek. ancak çok da başarılı olamadı çünkü abdülkadir hızlı bir oyuncu. gustavo da bunun bilincinde olduğu için faulle durdurmak zorunda kaldı. pozsiyon başlangıcına dönersek eğer gustavo tecrübesindeki bir oyuncunun abdülkadir’e bu şansı yaratmaması gerektiğini söyleyebiliriz. erol bulut bunu zaten belirtmiştir gustavo’ya. maç içerisinde pozsiyon daha oluşmadan gustavo’yu da ıslıkla uyarması gerekirdi. ancak pozisyon oluştu ve hatasını sarı kartla telafi etti. o da olumlu

• sosa'nın bir adet kötü olma hakkını bu maçta kullanmış olmasını diliyorum.
    not: eski takımına karşı oynadığı için olabilir mi, diye de düşünmeden edemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

En zor maç Konya maçı bence. Adamlar 9 kişi kalsa da gol atamıyoruz. Hatay gibi kapanırlar.

kilit açacak adam çok benim içim rahat bu saatten sonra. olmadı perotti, pelkas, sosa, ferdi, mhy, samatta hepsini oyuna atarsın. bir de ademi'yi koyarsın kafa atar sana.

takıma bak ya muhteşem Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

sosa'nın bir adet kötü olma hakkını bu maçta kullanmış olmasını diliyorum.
    not: eski takımına karşı oynadığı için olabilir mi, diye de düşünmeden edemiyorum.

oyuncu kötü gününde hatta kötü döneminde olabilir anlayışla karşılamak lazım. saso ligimizde kendini kanıtlamış bir oyuncu. bundan sonrası için kendisini toparlamasına imkan vermek gerek. önemli olan böyle kötü günlerde td’nin doğru hamleleri yapabilmesiydi. erol hoca çok şükür dün bunu başardı

• Fenerbahcenin şampiyonluğu hayirli olsun. Yok erkenmiş, ligin başiymiş ,formu düşecekmiş falan diyenleri dinlemeyin... Formu düşse neolur ? Samatta yoksa Thiam var , perotti var , sosa yoksa mert hakan var ,ozan var , gg yoksa nazim var alternatif dolu yani. Formu düşmez fenerbahçenin. Bu sene mart nisan gibi şampiyon . Tebrikler.

• Helalinden bir 3 puan daha aldık Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Gustavo geldiğinden bu yana en iyi performansını gösterdiği maçı oynadı Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Sosa sanırım ts ye duygusal anlamda bağlı ki berbat bir 45 dakika oynadı. Yediğimiz golden bağımsız futbol olarak çıkar ben oynamayacağım diyordu performansı. Bjk maçlarında da bu şekilde oynayacaksa işimiz var Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Erol hoca yerine dün ersun hoca olsaydı sosa yerine tolga oyuna girerdi. Aralarındaki fark bu. Fenerbahçe de hoca olacaksan oynamayanı görüp anında çıkarıp oyunun şekilini değiştirecek bir hamle yapmak zorundasın. Elinde opsiyonlu bir kadro mevcut. Erol hoca da bunu çok iyi kullanıyor, kendisini tebrik ederim...

• kolay fikstürü hasarsız atlatıp alanyaya farkı atmalıyız, böyle giderse yine anadolu kulübüne yatmaya başlar diğer 20 kulüp.

tahminim 96 puanla şampiyonluk

• Dün attığımız golleri 4K Ultra HD 50FPS olarak izlemek ister misiniz?

1-1:

2-1:

3-1:

Maçın 90dakikalık 4K Ultra HD 50FPS kaydı şu an Google Drive'a yükleniyor gün içerisinde hazır olur.

Ancak buradan paylaşabilir miyim bilmiyorum. İsteyenler PM atsın bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monday morning -- 26 Ekim 2020; 15:31:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

sosa'nın bir adet kötü olma hakkını bu maçta kullanmış olmasını diliyorum.

Maçın başında adamın ayağına bastılar. Ayağında problem vardı zaten, performansı iyice düştü.

• Adam bireysel hatasında dolayı topu kaptırıyor takımına gol yediriyor oyundan mentalite olarak düştü haliyle. Olur arada öyle. Sosa öyle aidiyet duygusu olan bir topçu değil zaten.

• bu arada millet kafayı yemiş duran toptan gol atıyoruz diye eleştiriyorlar kafayı yemişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

bu arada millet kafayı yemiş duran toptan gol atıyoruz diye eleştiriyorlar kafayı yemişler

Alanyada bizim kadar attı cidden anlamıyorum bu kafayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan107

Fenerbahcenin şampiyonluğu hayirli olsun. Yok erkenmiş, ligin başiymiş ,formu düşecekmiş falan diyenleri dinlemeyin... Formu düşse neolur ? Samatta yoksa Thiam var , perotti var , sosa yoksa mert hakan var ,ozan var , gg yoksa nazim var alternatif dolu yani. Formu düşmez fenerbahçenin. Bu sene mart nisan gibi şampiyon . Tebrikler.

Sizde 10 tane acele transfer yerine bir sene feda sezonu yapıcaktınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

bu arada millet kafayı yemiş duran toptan gol atıyoruz diye eleştiriyorlar kafayı yemişler

Duran topla maç kazanırsan 2 puan geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

ya gidin yılmazı , veya hikmeti falan getirin takımın başına.

peehh

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.