Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene Avrupa puanı yerlerde sürünecek o belli. Seneye büyük takımlar güzel bir yapılanmaya gitmeli ve Avrupa'ya giden takımlar salakça yedek kadro ile çıkmamalı.

Geçen sene Trabzon falan Avrupa Grubunda 1 puan almıştı sanırım. Beşiktaş gitti köy takımına elendi, GS gitti G. Rangers elendi.

Alanya şansızlık yaşadı biraz.

Seneye 4 büyük + Başakşehir'in Avrupa'ya gidip iyi performans göstermesi gerekiyor.

2 sene boyunca böyle hareket edersek ülke puanı toparlanır.

• Az önce ip tv ile ilgili bi yorum gördüm de aklıma geldi. Beyler şimdi ben digitürk’e PL ve F1 var diye para veriyodum Süper lig’den sonra. Şimdi ikisi de yok ve turkcell tv+’tan izliyorum ikisini de zaten vardı bende. Eee ben şimdi bunlara sadece süper lig için niye bu kadar para veriyorum? Bunun bi yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanryco -- 23 Ekim 2020; 11:44:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmara68

Başakşehir Avrupada 6-7 yerse keyiflenirim diyen arkadaşlar vardı yalnızca susuyorum.

O kadar sene şampiyon olamayıpta bu sene şampiyon olursak ve CL'ye gidemezsek sinirden geberirim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monday morning -- 23 Ekim 2020; 12:8:55 >
  • Bu haftada yenersek, üstüne bir de bir sonraki milli araya kayıpsız girersek takım inanılmaz havaya girer.

Hadi inşallah...

• Ya birader tam şampiyon olacağımız sene şimdide ülke puanında gidemicez şamp ligine ağlıcam valla

• quote:

Orijinalden alıntı: marmara68

Başakşehir Avrupada 6-7 yerse keyiflenirim diyen arkadaşlar vardı yalnızca susuyorum.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • HATIRLA.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 23 Ekim 2020; 13:8:37 >

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Palamut mu o hocam xD

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Palamut mu o hocam xD

Büyük hamsi Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Alıntıları Göster

Bu herif birde limitlerle ilgili, bütün kulüpler limitlerini zaten önceden biliyordu felan diyip fenere laf çakmıştı.

• "Son zamanlarda Türk kulüplerinin Avrupa'da aldığı başarısız sonuçlar, Süper Lig şampiyonunun Devler Ligi gruplarına doğrudan katılma şansımızı zora sokmuştu. Galatasaray'ın Rangers'a elenmesi, Başakşehir'in Leipzig ve Sivasspor'un Villarreal mağlubiyetleriyle birlikte sıkıntılı durumdan kendimizi kurtaramadık ve 1 sıra daha geriledik.."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert hakan yandaş 1,5m maaş alıyomuş

ömer faruka 1-1,5m ver sözleşmeyi uzat...ömer faruk mert hakana bir daha forma yüzü göstermez,

satış fiyatın da minumum 20m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 23 Ekim 2020; 13:44:15 >
  • Şu Karagümrük Başakşehir Kasımpaşa düşse Süper Lig'e katılım için bölgelere kota verilse bence ligimiz çok daha renkli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Alıntıları Göster

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Marmaralının nutku tutuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: monday morning

O kadar sene şampiyon olamayıpta bu sene şampiyon olursak ve CL'ye gidemezsek sinirden geberirim sanırım.

Alıntıları Göster

Yanlış biliyor olabilirim

Bu sene şampiyon olan gidiyor. Ondan sonraki sene gidemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 23 Ekim 2020; 15:4:27 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oytun sakatlandığı için Volkan kaleye geçmiş..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.