Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fatih terim ön libero yok diye, taylan antalyalıyı ön libero yapıyo...

ben adım kadar eminim, bizde son 5 yılda çaşlışan herhangi bir tdyi koy takımın başına liyundumayı ön libero oynatır...
    sorana da "yönetimden ön libero istedim almadılar benim suçum yok" der

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 23 Eylül 2020; 13:24:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

3M ücretin altında iyi bir golcü getirmek çok zor. Geleni var işte görüyoruz. Ze luis ve samatta nın da iyi golcü olduklarını düşünmüyorum bu arada...
    Hem iyi golcü hem de Fenerbahçe'ye gelecek adam bulunmaz, bize de öyle golcü değil Vedat tipi adam lazım. Ze Luis 2 - 2.5 gibi bir rakama gelir tahminen.
  • of be, samatta'ya harbi ısınmıştım :(

• Galatasaray'ı kandırıp 8-10 gibi bir rakama Gustavo'yu satabilir miyiz?

Beşiktaş'a da Dirar ve Deniz'i yollasak hatta Ozan'ı da yollayıp Layiç - Dorukhan falan şöyle bir takas yapsak?

Biraz da biz kazıyalım adamları, Tolgay'a verdiğimiz 3 milyon hala içimde.
  • Bence fener fena oynamiyor, sadece forvette sikintisi var, birde sag sol bekler gidiyor gelemiyor. 2 forvet almaniz lux olur, gereksiz olur, onun yerine 10 numara eksiginizi kapatmaniz daha iyi olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şeyi gözden kaçırıyorsunuz savunmamızda bariz düzelme var ne çabuk unuttunuz saçma sapan basit hatalardan yediğimiz golleri. Her maç acaba bu sefer nasıl bir amatörlük yapıp gol yiyeceğiz diye düşünüyorduk.
  • derbi hakemi ali palabıyık olmuş
  • samattanın babası basına konuşmuş, fenerbahçeden samattaya teklif yok
    https://www.sporx.com/son-dakika-samattadan-fenerbahce-aciklamasi-yalan-SXHBQ880031SXQ
  • Samattanın babası oğlum ingilterede kalıyor demiş eğer doğruysa hepsi zincirleme patladı samatta geldicilerin
  • Hatay maçı savunma için ölçüt değil ki. Hatay’ın gol atmak gibi bi niyeti veya girişimi yoktu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Hatay maçı savunma için ölçüt değil ki. Hatay’ın gol atmak gibi bi niyeti veya girişimi yoktu zaten.
    Futbol tek taraflı oynanmıyor ki boşluk bulsalardı gayet pozisyona girer gol atmaya çalışırlardı nitekim geçen hafta Başakşehir'i yendikleri maçta da pozisyonlara girerek kazandılar.

Geçen sezon ne takımlar karşısında aciz duruma düştük takım savunmasında bariz düzelme var.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum Vedat tipi bir forvet lazım da Ze Luis bu tip mi? Beni düşündüren soru bu... Ben hala şu düşüncedeyim; bize Livaja gibi gol hazırlayacak, tekniği ve gücü yerinde hırslı bir yardımcı forvet ve Bas Dost gibi leblebici lazım diyorum... Ze Luis ve Samatta maalesef bu profiller de değiller.
  • lan bu nasıl iş?

babası ayrı abisi ayrı konuşuyor

ayrıca nexus abisini nereden buldu bu adamın oha

• Ne zaman emin konuşsam patlar ama belirtmeden geçemeyeceğim. Ligin rakibi en rahat oynatan takımı Antep'i evlerinde yendiler diye harika oynuyoruz algısı var hepsinde. Başak maçının da yıldızı kalecileriydi. Daha skor 0-0 ken akan oyunda gol atmışlığı yok GS'nin. Penaltı alana kadar pozisyona giremiyorlar, hiç 0-0 oynayamadılar. Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar. Bu hafta belki 3.'yü de sıçrarlar ama 4. olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ne zaman emin konuşsam patlar ama belirtmeden geçemeyeceğim. Ligin rakibi en rahat oynatan takımı Antep'i evlerinde yendiler diye harika oynuyoruz algısı var hepsinde. Başak maçının da yıldızı kalecileriydi. Daha skor 0-0 ken akan oyunda gol atmışlığı yok GS'nin. Penaltı alana kadar pozisyona giremiyorlar, hiç 0-0 oynayamadılar. Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar. Bu hafta belki 3.'yü de sıçrarlar ama 4. olmaz.
    ya bence şuan pek bahane bulmaya gerek yok. ben 2 haftadır çoğu büyük takımın maçını izledim şu bir gerçek ki en göze hoş gelen futbolu galatasaray oynuyor şuan. ilk haftadan form tutmuşlar orası kesin, hazırlar yani. bekleri ileri geri çok iyi, kanatlar iyi, forvetleri de bu lig için her türlü iyi.

ama bu kadar erkenden form tutmak bakalım ne kadar iyi orası da ayrı mesele, bu sene çok uzun lig.

bizim takımın en az 1 aya daha ihtiyacı var gibi, halen daha 2-3 tane kritik adam almayı düşünüyoruz.

• quote:

Katılıyorum Vedat tipi bir forvet lazım da Ze Luis bu tip mi? Beni düşündüren soru bu... Ben hala şu düşüncedeyim; bize Livaja gibi gol hazırlayacak, tekniği ve gücü yerinde hırslı bir yardımcı forvet ve Bas Dost gibi leblebici lazım diyorum... Ze Luis ve Samatta maalesef bu profiller de değiller.
    vedat tipi forvet işin biraz kolayına kaçmaktır,topu şişirirsin topu kendisine ya da yanındaki adama indirir,topu stop eder takımın ileri gelmesini bekler takımı ileri taşır vs.Geçen sene vedat oynadığında bu işleri yapıyordu,vedata topu şişirme kolaylığına o kadar alıştı ki takım başka hücum planı yoktu adeta.Vedat olmayınca da çok puanlar kaybettik bu yüzden,belli süre sonra da rakipler olayı anladı zaten vedat da o işleri yapamamaya başladı vedatın formu düştü dediler.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Maksimum 0-0 oynadıkları süre 15 dakika. Erken gol atmak da iyi bir şey ama bu iki 15 dakikada akan oyunda golleri yok. Bir de öyle görmek lazım. Zaten ben bizimle kıyaslamıyorum. Sosa, Mert Hakan 3 maç oynayamadı, santrafor, kanatlar eksik... 12-13. hafta gibi belli olur akla kara.

• quote:

Ze Luis bu tip değil ama bence Ze Luis iş yapar leblebici değil ki leblebici bizi 10 kişi bırakır, bize gol atacağı kadar asist yapacak, koşacak adam lazım. Benim hayalimdeki Fenerbahçe'nin forveti, kanat forvetleri ve 10 numaraları 10 gol atıp 10 tane de attırmaları lazım. Sürekli rakibi boğmaları lazım, gol yükü tek adamın üzerinde olmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Bence fener fena oynamiyor, sadece forvette sikintisi var, birde sag sol bekler gidiyor gelemiyor. 2 forvet almaniz lux olur, gereksiz olur, onun yerine 10 numara eksiginizi kapatmaniz daha iyi olacaktir.
    Bek konusuna katılmıyorum ama forvet konusunda haklısın. Bence valencia çaba gösteriyor ve saha içinde hareketli oynuyor gayet yeterli bir ikinci forvet izlenimi verdi bu maç özelinde. Takımın çözülmesi gereken problemi yaratıcı forvet destekleyicileri.
  • 
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.