Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34463447344834493450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yolu açık olsun sevindim. Tolga varken gerek yok ozana. Zaten istemiyordum yenilenmesini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ozan gideceğim diyormuş. En son Gökhan için çıkmıştı bu haberler devre arası. Ozan'ı beğensem de oynaması elzem değil. Çok şey kaybetmeyiz. Sözleşme yenilemiyorsa kadro dışı bırakılmalı. Nankör herif 7 milyonun 500binini bile tolere edecek performans göstermedi beleş gitme hayali kuruyor.
    Gidiyorsa gitsin. Gitmek için veya ballı kontrat almak için oynadığı çok belli. Yatar yine gittiği yerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

aylarca ceza yedim battaniyemi aldım cezamı çektim de geldim
    Hoşgeldin.

• Ozan bir takım kaprislere girdiyse hiç gerek yok, yolu açık olsun.

Haber doğruysa kadrodan kesip yerine Jailson'u adapte etmeliyiz. Ben Jaja'nın her türlü daha kaliteli olduğunu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

7 senede dünyanın harcamasını yapıp Udoh sayesinde 1 eurolig kazanan Obradovic hadi Konyaya.Pardon o başka biriydi
    Bari altyapıdan adam çıkartsaydı. 7 senede bir tane oyuncu yok. Futbol takımında genç genç diye ortalığı yıkmayı biliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 17 Kasım 2019; 2:47:18 >
  • Ozan gitmekte sonuna kadar haklıdır. Bu sezon yaldır yaldır oynarken bile edilmedik laf bırakmıyor taraftar. Gidip kurtarsın kendini ki bu futboldan anlamayan tipler ağzı açık arkasından mendilini sallasın. Çocuğun kariyerine taş koyduk resmen. Kıymetini bilen bir takıma gider umarım. Bizden gittiği anda önü açılacağı kesin.
  • Ozan haberlerinin kaynağı nedir?

• Milli aradan nefret ediyorum ya takımı özledim...
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Ersun hocadır o takım olsa duramazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Ozan bir takım kaprislere girdiyse hiç gerek yok, yolu açık olsun.

Haber doğruysa kadrodan kesip yerine Jailson'u adapte etmeliyiz. Ben Jaja'nın her türlü daha kaliteli olduğunu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Celal de Souza

Ozan haberlerinin kaynağı nedir?
    Turkuaz medya. Gökhan haberini de ta Ocak ayından onlar vermişti.

• Fenerbahçe'de sezon sonunda sezleşmesi sona erecek olan teknik direktör Ersun Yanal'a şu ana kadar yeni bir teklif iletilmediği öğrenildi.

Kulübe yakın kaynaklar, F.Bahçe sezonu şampiyon olarak tamamlarsa Ersun Yanal ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalanacağı aksi halde yeni teklifin yapılmayacağını belirtiyor.
  • Ferdi Kadıoğlu, milli takımının Cebelitarık ile oynadığı maçta yıldızlaştı.

Hollanda Ümit Milli Takımı’nda yer alan Ferdi de, 6-0 kazandıkları Cebelitarık karşılaşmasında 2 asist yaptı. Ferdi Kadıoğlu performansıyla, 8.6 reyting puanı aldı.
  • cebelitarık milli takımını ilk kez duyan biri olarak, süpper ferdi'ye tebrikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Fenerbahçe'de sezon sonunda sezleşmesi sona erecek olan teknik direktör Ersun Yanal'a şu ana kadar yeni bir teklif iletilmediği öğrenildi.

Kulübe yakın kaynaklar, F.Bahçe sezonu şampiyon olarak tamamlarsa Ersun Yanal ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalanacağı aksi halde yeni teklifin yapılmayacağını belirtiyor.
    şampiyon yapsa bile spalletti ile anlaşılması taraftarıyım. her zaman 4-3 milyon euro bandında gezen bir hoca. yanına da asistan olarak emre'yi vereceksin. bu iş tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 17 Kasım 2019; 13:24:43 >
  • Hakikaten şu ferdi'nin süre alamaması inanılır gibi değil. Adam gidiyor alperi alıyor, denizi alıyor, az çok para edebilecek olsad da vasat bile olmayan zajc'ı alıyor şu çocuğa şans vermiyor ki skor katkısı belli..
    Ersunla olacak iş değil, şampiyon olup alman ekolünden bir hocayla devam etmeliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Turkuaz medya. Gökhan haberini de ta Ocak ayından onlar vermişti.

Alıntıları Göster
    Turkuaz Medyaysa tamam, kesin gerçektir o haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

şampiyon yapsa bile spalletti ile anlaşılması taraftarıyım. her zaman 4-3 milyon euro bandında gezen bir hoca. yanına da asistan olarak emre'yi vereceksin. bu iş tamam.

Alıntıları Göster
    Böyle teknik adamların kendi ekibi oluyor al bu sana Asistan dersen pek sıcak bakmayabilir ama benim bir çözümüm var, eğer hoca da kabul ederse Spalletti'nin asistanı Ersun hocamız olabilir.

• İnsanlar bilgisi olmadığı, uzak olduğu konularda neden bu kadar iddialı cümleler kuruyor anlam veremiyorum. Bilmiyorsanız, konuşmayın. Komik duruma düşüyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 34463447344834493450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.