Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34203421342234233424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    onların aykutunu bugün öğlen sivas karşısında göreceğiz. akşam ts alanyayı yener, konyada sivasa beraberlik çıkarırsa lider kapatırız haftayı. ama aykutun bize böyle bir güzellik yapacağını hiç düşünmüyorum riyakar herif.
  • Nerede gördünüz hocam bunu gerçek mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Nerede gördünüz hocam bunu gerçek mi?
    http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/fenerbahcede-serdar-ve-altay-tartismasi-41369968
  • Şimdi baktım çoğu yere yalan büyük ihtimalle. Zaten insta da birbirlerinin fotolarına kalp falan atmışlar. Algı yapıyor haber siteleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 9 Kasım 2019; 12:19:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Bu mesaj silindi.
    Penaltıyı tam olarak nerede bekliyorduk kanka? Devamı var sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZenciPriapus -- 9 Kasım 2019; 12:24:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45D13A301

onların aykutunu bugün öğlen sivas karşısında göreceğiz. akşam ts alanyayı yener, konyada sivasa beraberlik çıkarırsa lider kapatırız haftayı. ama aykutun bize böyle bir güzellik yapacağını hiç düşünmüyorum riyakar herif.
    aykuttan nefret ediyorsunuz değil mi

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    hemde ne..
  • Belki linç yiyeceğim ama belirtmeden geçemeyeceğim.
    Ozan’ı çok sevmeme ve oynamasını istememe rağmen o bölgede bence Jailson-Gustavo oynamalı. Jaison, Ozan’a göre daha dengeli bir orta saha.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Ersun giderse kulüp Emreye yatırım yapacaktır.
  • Normal zamanda da penaltıları Muriqu vurmalı.

Bu muhteşem futboluna eksikleri var tabiki ama gol kralı ibareaini ekledik mi 20milyon civarına okuturuz.İtalyanlar sever balkan topçu

• quote:

Emre daha yolun başında ondan önce Erol Bulut Tayfun Korkut gibi isimler var.

Yabancılardan da bu ara Steven Gerrard bayağı sivrilmeye başladı büyük teknik direktör olma potansiyeli var.
  • quote:

Emre nin başarılı olmasını isterim ama genelde iyi futbolcular iyi hoca olamıyor veya Emre nin yardımcı olarak başlaması gerekir.ben olsaydım Erol Bulut'u düşünürdüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Belki linç yiyeceğim ama belirtmeden geçemeyeceğim.
    Ozan’ı çok sevmeme ve oynamasını istememe rağmen o bölgede bence Jailson-Gustavo oynamalı. Jaison, Ozan’a göre daha dengeli bir orta saha.
    Ozan risk alıyor Jailson Risk alamıyor. Risk dediğim ileri doğru dripling. driplingi yapınca illaki hata oluyor. hata olunca da bazılarının gözüne batıyor.ileri geri gitmek kolay değil. Ozan bazıları beğenmese de 8 numaraya doğru evrilmeye başladı. Jailson daha geride kalıyor tam 6 numara değil de 6.5numara gibi
    bir de Jaja bu sezon sürekli stoper oynadı Gustavo ile beraber çok az süre aldı izlemedik gibi birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Bence elle alıyor.

Alıntıları Göster
    Ben de aynı fikirdeyim ama nedense pek gündem olmadı. Tek açıdan gösterdiler pozisyonu ondan tam emin olamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Emre daha yolun başında ondan önce Erol Bulut Tayfun Korkut gibi isimler var.

Yabancılardan da bu ara Steven Gerrard bayağı sivrilmeye başladı büyük teknik direktör olma potansiyeli var.

Alıntıları Göster
    Ersun hoca sonrası yabancı bir teknik adam bulmalıyız. Avrupada şamar oğlanına döndü türk takımları. Türk hocaların taktiksel standardı çok düşük.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Ozan'a karşı ben de çok önyargılıydım ama sağ bek- sağ kanat bölgesinden kurtulduğundan beri oyununu çok beğeniyorum. Fizik olarak da şu anki kadronun en iyilerinden biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahtedokuz

Ersun hoca sonrası yabancı bir teknik adam bulmalıyız. Avrupada şamar oğlanına döndü türk takımları. Türk hocaların taktiksel standardı çok düşük.

Alıntıları Göster
    Erol Bulut ve Tayfun Korkut klasik vizyonsuz Türk teknik direktörler gibi değiller.

ikisi de Alman altyapısıyla yetişmiş o açıdan da avantajlılar
  • rodriques ile moses 'ın sorunları, takımın bir parçası gibi değil de, tek tabanca gibi takılmaları. sanki ayrı birer takımlarmış gibi oynuyorlar. bu da takımın tam olarak kaynaşamadığını gösteriyor. ikisini özel olarak , gerekirse psikolog ile vb. hazırlamak lazım. sanki fener'i sıçrama tahtası olarak görüyorlarmış gibi. bu bütünleşmeyi engelliyor.
    ferdi ise oynamadıkça , bazı arkadaşlar tarafından giderek daha da büyütülüyor. yetenekli olabilir ama fenerbahçe'ye uymuyorsa oynamaması daha doğru olur. en güzeli 1 yıl falan kiralık vermektir.
    jailson'lu bir takım asla hızlı atak yapamaz. gustavo yavaş da olsa, ani dikine pas çıkarabilir. aynısını hasan ali'de yapıyor. ani ve çok zekice ara pasları atıyor.bunu daha çok oyuncuyla yapmamız lazım. aynı real gibi.
    bu sorunlar yüzünden 90 dakika çok iyi olabilen bir takım izleyemiyoruz. bakalım hoca bunları çözecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 9 Kasım 2019; 14:20:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gustavo iyi futbolcu ama geldiğinden beri istenilen performansı gösteremiyor. topu taca atmaya gerek yok ne ozan ne tolga kötü oynamıyorlar. bu adamların kapasiteleri belli sonuçta. gustavo ortasahayı, defansı toparlar diye anlatılıyordu izlediğim maçlarda defans ve orta saha sezon başından beri hiç iyi değil. bu takımda para edecek ferdi, jailson ve zajc hangi sebeple oynatılmıyor? ferdi oynasa rodrigues den kötü mü oynayacak? yada zajc ı tolganın yerine oynatsa takım ne kaybedecek? jailson için syleyecek sözüm yok aynı kalitedeki adamı avrupadan 15m dan aşağı fiyata alamazsın bizdeki kadro da nasıl yer bulamıyor akıl alır gibi değil...
    ersun yanal iyi bir hoca değil, ben ona güvenmiyorum. ersun yanal korkak bir hoca. Rakip 10 kişi kalmış rodrigues ile dirar mı değiştirilir yoksa tolga ile mevlüt mü? sonra kime sarılıyor jailsona değil mi? can kurtaran adam sonuçta... stoper yok jailson, sağ bek yok jailson... yakında jailsonu forvet olarak da izleriz ve gol atamadı diye eleştiren süper zekaları da görürüz burada, eminim bundan. her neyse rakip 10 kişi kalmış ersun bey skora yatmayı düşünüyor. 10 kişilik takımdan gol yedik kadiköyde. 2000li yıllarda ERSUN BEY stadda ıslıklanırdı şimdi alkışlanıyor. yazıklar olsun bize böyle leş bir futbol izleten zihniyete....

• Madem yerli teknik direktör arıyorsunuz ama vizyonsuz olduğu için çoğunu beğenmiyorsunuz. Hem Fenerbahçe'li hem Almanya görmüş, kendini orada yetiştirmiş bir adamı öneriyorum sizlere.

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü
  • 
Sayfa: önceki 34203421342234233424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.