Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34153416341734183419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Son dakikada yaptığı laubalilik beni çıldırttı zaten. Topu orta sahadan alıp sürmüşsün ceza sahasına kadar. Sağında bomboş Vedat var cılız bir şut çekiyorsun. Hiç olmazsa adamdan özür dile bari. Gerçekten bu maç yokları oynadı aldırdığı penaltı haricinde.
    Sadece Ozan değil diğerleri de böyle çiğlikler yaptı, gol atıp kahraman olmaya çalışıyprlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Bugün takımda birkaç isimde böyle bir boşvermişlik sezdim ben de. Nedense bilmiyorum, eski maçlardaki hırs yoktu. Kayseri maçında bile bundan çok daha iyi oynamıştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Gördüm hocam birini o da aynı şeyi demiş aslında aykut yapınca birşey demiyordunuz Ersun yapınca laf ediyordunuz demiş. Kendi kendini çürütmüş demek ki yanlış olduğunu kabul etmiş Aykut da yanlış yapıyordu ersunda yaptı.

Yabancı liglere bakıyorum adamlar ne güzel paslaşıp atak yapıyorlar en alt sıradaki takımları bile. O yönde ileryecrgimize orta sahayı odunlastirma yönünde ilerliyoruz gelecek vaad etmiyor ve yakışmıyor.
    Şu takımın potansiyeli çok yüksek ama biz sağ şeritte 50 ile gidiyoruz.

• Gs li olsam üzülürdüm şahsen. Hem vedat i kaçır hem de tolga-serda i postala.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her maç böyle zor mu geçmek zorunda ? Gaziantep ve Konya maçı dışında rahat maç kazandığımızı hatırlamıyorum. Bu arada Kasımpaşa'ya da helal olsun. Adamlar bildiğin top oynamaya gelmiş. Bazı Anadolu takımları gibi otobüs çekmediler. Vakit geçirmek içinde çabaları yoktu. Bu maç Altay'ın kurtardığı 2-3 pozisyon olmasa maç berabere hatta Kasımpaşa kazanabilirdi. Ersun hocayı Altay,Zanka,Serdar ve Muriqi'nin ekstra performansı kurtardı diyebiliriz. Bugün saha da taktik felan yoktu. Skor 3-2'yken oyuna Jailson'u alması tam bir fiyaskoydu. Sonra 10 kişi kaldık ve bu değişiklik bir işe yaramış oldu. Yoksa 11 kişi,3-2 öndeyken ve daha 25 dakika varken bu değişiklik çok yanlıştı. Ersun hocaya yakışmadı. Malatya ve Sivas deplasmanları çok zorlu geçecek. Tek umudum Kruse ve Emre'nin dönecek olması.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Penaltıda adamların hatası gereksiz girdi girmese hiç birşey olmazdı.

• Rikuride kullanıcısına yanıt
    Adamın taktikten çok da iyi anladığını sanmıyorum, her hafta ezbere kadro diziyor. Forma adaletini sağladığı da yok, Ferdi iki maç sonradan girdi ikisinde de skora katkı yaptı ama nedense bir daha süre alamadı. Yine aynı şekilde Deniz kaç hafta boyunca ilk 11 oynadı, bir halt yapamadı ama buna rağmen Deniz ısrarı sürdü. Aynı şekilde Zajc, Alper bu adamdan çok mu daha iyi de o oynarken Ersun geldiğinden beridir kendisi süre alamadı? Jailson zaten sezon başındandır mevkisinde oynamıyor, kenarda kendi aldırdığı 3 stoper varken halen orta sahayı defans olarak kullanmakta ısrar ediyor, Isla iki haftadır kötü Dirar oynayabilir onun yerine, keza bu hafta da atıldı zaten.

Oyuncu seçimleri bir yana, dediğim gibi taktik bilgisi de kısıtlı adam. Her rakibe karşı aynı kadro ve oyun anlayışıyla mı sahaya çıkılır? Kontraya iyi çıkan takıma karşı full ofans mı oynarsın yoksa dönem dönem oyunu dinlendirip rakibin temposunu mu kırarsın? Veya bitik Gs'ye ezbere dizilen kadroyla defansif mi çıkarsın? Keza bugün aynısını gördük, rakip on kişi kalmış topu ileride tutamıyoruz Zajc gibi elindeki tek sağlam oos varken halen ısrarla pili bitmiş adamları sahada tutuyor.

Modern futbol ezbere oynamak değil, rakibe karşı oyun planını, taktiğini değiştirebilmektir. Bizdeki ihtiyar tdler bunu bir türlü anlayamıyor, halen eskisi gibi 3 büyükler ve anadolu takımları olduğunu sanıyorlar.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    11-11 olsaydı Kasımpaşa bizi yenerdi.
  • Ersun Yanal ne yazık ki son maçlarda yeterli katkı yapamıyor. Geçen haftaki maçta da lig sonuncusu Kayseri de yine Ersun Yanal sebebiyle verdik.
  • Rikuride kullanıcısına yanıt
    11 maçta 6 kere galip gelmişsin ne bu havalar?

Edrsun bey aykut gibi galibiyet serisi tuttursun da görelim

adamlara bak ya sıfır utanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Bugün takımda birkaç isimde böyle bir boşvermişlik sezdim ben de. Nedense bilmiyorum, eski maçlardaki hırs yoktu. Kayseri maçında bile bundan çok daha iyi oynamıştık.
    Geçen maçta bende de vardı boşvermişlik oyuncular ne yapsın?

• Gelde delirme geçen haftaki kayseri maçına..ulan 2 maç sadece antalya ve kayseriyi yenseydik lig bitmişti şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 8 Kasım 2019; 23:12:23 >
  • Bu arada hücumda kruse’siz daha kötüyüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Adamın taktikten çok da iyi anladığını sanmıyorum, her hafta ezbere kadro diziyor. Forma adaletini sağladığı da yok, Ferdi iki maç sonradan girdi ikisinde de skora katkı yaptı ama nedense bir daha süre alamadı. Yine aynı şekilde Deniz kaç hafta boyunca ilk 11 oynadı, bir halt yapamadı ama buna rağmen Deniz ısrarı sürdü. Aynı şekilde Zajc, Alper bu adamdan çok mu daha iyi de o oynarken Ersun geldiğinden beridir kendisi süre alamadı? Jailson zaten sezon başındandır mevkisinde oynamıyor, kenarda kendi aldırdığı 3 stoper varken halen orta sahayı defans olarak kullanmakta ısrar ediyor, Isla iki haftadır kötü Dirar oynayabilir onun yerine, keza bu hafta da atıldı zaten.

Oyuncu seçimleri bir yana, dediğim gibi taktik bilgisi de kısıtlı adam. Her rakibe karşı aynı kadro ve oyun anlayışıyla mı sahaya çıkılır? Kontraya iyi çıkan takıma karşı full ofans mı oynarsın yoksa dönem dönem oyunu dinlendirip rakibin temposunu mu kırarsın? Veya bitik Gs'ye ezbere dizilen kadroyla defansif mi çıkarsın? Keza bugün aynısını gördük, rakip on kişi kalmış topu ileride tutamıyoruz Zajc gibi elindeki tek sağlam oos varken halen ısrarla pili bitmiş adamları sahada tutuyor.

Modern futbol ezbere oynamak değil, rakibe karşı oyun planını, taktiğini değiştirebilmektir. Bizdeki ihtiyar tdler bunu bir türlü anlayamıyor, halen eskisi gibi 3 büyükler ve anadolu takımları olduğunu sanıyorlar.
    Şunu bizim taraftara anlatamıyoruz işte. Eğer sakatlık şu bu yoksa haftaya sağ beke Dirar'ı alır aynı kadroyla çıkar. Tabi Kruse, Emre geri dönmezse

• quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Ersun Yanal ne yazık ki son maçlarda yeterli katkı yapamıyor. Geçen haftaki maçta da lig sonuncusu Kayseri de yine Ersun Yanal sebebiyle verdik.
    içeride antalyaya da ersun yanal yüzünden yenildik şuan 6 puan fark olabilirdi.

aykut kocaman ve vitor pereira sezonunda böyle içeride kaybettiğimiz ucuz puanlar yüzünden şampiyonluk kaçtı.

Taraftar dısında kimsenin umrunda değil oynanan oyun kaçan puanlar. Makine gibi işliyor sistem robotlasmıs artık herkes duygu düsünce kalmamıs sistemde. Git- puan kaybet- ŞAMPİYON OLACAĞIZ de- sezon sonu taraftar ağlasın. Olay bu herkes aldığı paraya bakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

içeride antalyaya da ersun yanal yüzünden yenildik şuan 6 puan fark olabilirdi.

aykut kocaman ve vitor pereira sezonunda böyle içeride kaybettiğimiz ucuz puanlar yüzünden şampiyonluk kaçtı.

Taraftar dısında kimsenin umrunda değil oynanan oyun kaçan puanlar. Makine gibi işliyor sistem robotlasmıs artık herkes duygu düsünce kalmamıs sistemde. Git- puan kaybet- ŞAMPİYON OLACAĞIZ de- sezon sonu taraftar ağlasın. Olay bu herkes aldığı paraya bakıyor.

Alıntıları Göster
    Vitor döneminde içeride maç kaybetmiyorduk ki

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Vitor döneminde içeride maç kaybetmiyorduk ki

Alıntıları Göster
    puan kaybettik yazdım reis maç değil.

beraberlik 2 puan kaybı demek

• Kruse'nin yokluğu çok belli oluyor. Kruse'nin dışında Emre'nin de çabuk dönmesi lazım Gustavo yapamıyor o işi.

• Hücum futbolu oynatmasıyla bilinen Ersun Yanal Tolga - Ozan - Gustavo orta sahası ile Kadıköy'de maça çıkıyor. Ne Zajc ne Deniz veya Ferdi gibi Ofansif OS oynayan futbolculardan birisi var ilk 11'de. Aynı şekilde 2-1 öndeyken ve senin gol atıp fişi çekmen gerekirken Garry - Dirar gibi baştan aşağı yanlış değişiklik yapıyor. Dirar elbette oynar ama orada çok kötü durumda olan Isla varken Garry değişikliği ne alaka. Garry'i oyundan aldın Kasımpaşa atak yapmaya başladı. Ben bunu buradan görüyorum da bu adam nasıl göremiyor anlayamıyorum. Jailson'u alacağına Zajc'ı al bi hücumu düşün. Topu ileri taşı. Senin ilerde çoğalman lazım skor riskli skor. En ufak kontrada adamlar kalene kadar gelmiş, kalecin çok net iki pozisyon çıkarmış. Resmen 10 kişi Kasımpaşa'ya zorla gol attıracaktık başka bir şey değil.
  • Geçen hafta da yazmıştım

Hasan alinin olumlu bir hareketini gören oldu mu? Geçen seneki çöplerin arasında parladı diyenler haklıymış, adam fabrika ayarlarına döndü.
  • 
Sayfa: önceki 34153416341734183419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.