Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Bekledi hazırladı oynattı kazandı. Önceki hocalar eliften verim alamadılar ve neredeyse çocuğu yakıyorlardı, takım da 17. sıradaydı. Bu kadar basit.

Alıntıları Göster
    Bekledi mi otobüs mü bekledi
    Bknz. Kraldan çok kralcı olmak
  • Ali koc ve comolliye rağmen erdun hoca ikinci yarı çokda iyi olmasa bile bu takımı 6 siraya yükseltti. Hocaminiz kiymetini bilelim.
    Umarim bu sene comolliden ve ali kocun vasifsiz hareketlerinden kurtuluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

makedonya milli takımında 2 gol atmasaydı eljif bir daha zor forma görürdü
    kendinizi kandırmayın

Alıntıları Göster
    Önceki dönemde de atmış olması lazım (yanlış hatırlamıyorsam) ama takıma geri döndüğünde bir etkisi olmadı.

Hocanın elifte hiç etkisi katkısı yok demek vicdansızlıktır. Bana kalsa sezon sonuna kadar oynatmazdım elifi hele de o facia başak maçının ilk yarısından sonra. Hocanın da oynatacağını sanmıyordum ama şimdi muhtemelen iyi paraya satılacak.

Tabi yine gelir gelmez ilk 11'e monte eden Cocu'nun katkısı büyük. Yanlış mevkide oynatsa da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Oğuz kağan son 10 dakika-etliye sütlüye fazla dokunmadı ortalama.

Eljif güzel gol attı iyi de oynadı.

Alıntıları Göster
    gençler içinde en az şansı oğuz kaan hakediyo. şans verildiğinde yeteneklerini göstermeye çalışmak yerine
    idare futbolu oynamaya çalışıyo, öz güveni sıfır. eljife birisi 15 m verse de satsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

gençler içinde en az şansı oğuz kaan hakediyo. şans verildiğinde yeteneklerini göstermeye çalışmak yerine
    idare futbolu oynamaya çalışıyo, öz güveni sıfır. eljife birisi 15 m verse de satsak

Alıntıları Göster
    Çocuğu suçlayamazsın bence. Geçen sefer şans buldu bacağını kırdılar. Gerçi o maç da sakatlanmadan önce dizleri titriyordu ve taraftar homurdanması başlamıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek senenin orta sahası jailson / ozan

• Elifin babası elif gitmeyecek demiş arkadaşıma. Şaka değil gerçek çocuk geçen vipden izledi maçı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

gelecek senenin orta sahası jailson / ozan
    Seneye kadroda Ozan ve Dirar banko yazılır geri kalan oyuncular etrafında şekillenir.Sergen Ozanı adam etti,bizde de Emre Ozan'ın bireysel koçluğunu yapar.Taraftar olacak dengesizler bu çocuğu ilk hatasında ıslıklamazlarsa,"Ozan kebapçıya" demezlerse iyi
  • [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Comolli: "Lille'den beni aradılar ve kimi istersiniz dediler ben de Benzia dedim"

Böyle bir adam varken gelecek transferler belli.Beklentiyi düşük tutmak lazım

Alıntıları Göster
    En kötü ihtimal Pepe gibi şu an 70-80 milyon değeri olan adam varken neden benzia dersin be adam
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    ozan'a da iş düşüyor alper ve kerimcan'ı yanına alıp pavyon pavyon gezmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

ozan'a da iş düşüyor alper ve kerimcan'ı yanına alıp pavyon pavyon gezmeyecek
    Alper bir an önce kulüpten def edilmeli
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    aslında benim itirazım ersun yanalın, yeniden yapılanmaya ihtiyacı olan fenerbahçe için doğru adam gibi gösterilmeye çalışılması.

bugün antalyaspor ligin son maçında deplasmanda fenerbahçe karşısında doğukanı oynatabiliyo
    ersun yanal abdulcebraili ya da bi yusuf mert tunçu oynatamıyo... biz ligi 6 ncı bitirsek nolur bitirmesek nolur

ama malesef ersun yanal kazanarak daha üst sıralarda bitirmeyi, gençlerin oynayacağı bir maça tercih ediyo
    sonra da ferdi cebrail falan hedef sezonumda kilit isimlerim olacak diye taraftarı kandırıyo
  • BurayaNerdenÜyeOluyoruz kullanıcısına yanıt
    Blok

• Ortasaha çok fazla şişti

Çok fazla kuru kalabalık var.Şu anki mevcut ortasahadan komple kurtulmak lazım

Jailson bile yeterli değil ilk 11 için

Topal+Alper i Başakşehire takasta kullanmalıyız.Ozan bile takasta kullanılabilir ben güvenemiyorum kendisine

Jailson ile Eljifte transfer bütçesi yaratmak için elden çıkarılmalı
  • Fenerbahçe’yi 17. sıradan ateşten gömlek giyerek devralan ve ligi 6. bitiren Ersun Hoca adamdır.
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    belki forumda gençlerin en ateşli savunucusuyum. mesela eljife tek bir gün tek kötü yorum yazmadım

amma ve lakin

ben aynı zamanda bir genç oyuncunun şans ayağına geldiğinde, eveleyip gevelemeden çıkıp takır takır topunu oynamasını beklerim. Bakın bahsettiğim şey çıkıp müthiş top oynaması değil. Çık sahada düşündüklerini yeteneklerin ölçüsünde, elinden geldiğince yapmaya çalış anlarım

ama sen aldığın hiç bir topla dripling yapmazsan, her topu pas hatası yapmamak için hiç sorumluluk almadan yanındakine oynarsan, yeteneğinin ne anlamı kaldı
    afedersin de git 2. ligde oyna, fenerbahçede ne işin var
  • Vedat Muriqi yi anlarım hadi 2.santrafor maliyeti filan az olacaksa neyse alınabilir.

Sonrasında CAner Nazım Sinan Gümüş gibi abuk subuk işler yapılıp giden çöplerin yeri yeni çöplerle dolacaksa o vizyon Azizin vizyonudur.

Zaten kadromuz şişkin biz çöp istemiyoruz.

Alın 5-6 tane zımba gibi ilk 11 oyuncusu bunu yapamıyorsanız o koltuğu işgal etmeyin.

Azizde transfer yapamazdı.Anadoluda biraz patlamış çöpleri toplayıp muhabirlere haber yaptırırdı dünya starlarını almış gibi

Bu taraftar bunları yemiyor haberiniz olsun
  • Vasatlarla vedalaşmazsak seneye şampiyon falan olamayız.Bizi avrupa maçlarından eleten 2 metreye pas atamayan, canını dişine takıp oynamayan kim varsa gitmeli
  • Yeni konudan en ama en büyük beklentim, eski hocalarımzla şuan ki hocamızın saçma sapan karşılaştırılmasının olmaması.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.