Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34033404340534063407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan fener yine yatırdın beni ya anasını satayım böyle işin 2.5 alt dedim ilk yarı da Kadıköyde bu kadar aciz bir savunma yapacağınızı zerre düşünmedim

İlkini görmedim de ikincisi net penaltı buna penaltı değil diyen futbolu bıraksın
  • Bu akşam iyi değiliz. Ama bu hakemin 2 net penaltıyı çalmamasını gerektirmez. Geçen hafta bu akşama göre daha iyiydik. Ancak hakem net 2 penaltımızı vermemişti. Kötü olduğumuz Alanyaspor maçında 2, iyi olduğumuz Antalyaspor maçında da 1 net penaltımız verilmemişti. Bizim iyi ya da kötü olmamız hakemleri ilgilendirmez. Hakemler adil olsun. Yeter!
  • Kanatlarımız inanılmaz kötü, HAK'ın form tutması bir kaç hafta daha sürecek gibi, Isla da hazır değil. Ersun hocanın kanat futbolunu oynamamız imkansız. 2-3 oyunu oynayabilmemiz ve kadroyu buna göre kurmamız gerekiyor artık. Tek oyun stili ile zor. Bu sezon son haftaya kadar şampiyonun kim olacağı belli olmaz.
  • Jailson ilerde oynasa nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Alışmışlar fenerin penaltılarınin verilmemesine, hakkının verilmemesine ondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperepla -- 8 Kasım 2019; 21:40:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

takımın en iyi 2 oyuncusu yok. yine de galibiz. keyfini çıkarın

Alıntıları Göster
    Vedat sahada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Senin gibilere iyi oynayınca da yaranılmıyor ki zaten

Şans yüzümüze falan gülmedi ayrıca. Hakkımız olan iki penaltıyı gole çevirdik bu kadar basit.

Alıntıları Göster
    Oyun üstünlüğü rakibe geçmişse rakip dalga dalga geliyorsa her atakları tehlike yaratıyorsa şans yüzümüze gülmüş demektir.

Bugün kazanırsak iyi oynadığımız veya hakettiğimiz için değil Kasımpaşa'nın sayesinde kazanacağız.

• Kruse balon len. Kruse’siz takım hücuma bile çıkamıyor hey gidi hey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Kruse yoksa ona en yakın kimse onu oynatırsın bizim Ersun tolga'yı oynatıyor. Sonra ortada top tutan yok pas atan yok. Adamlar acemilik yapmasa alırlardı maçı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Oyun üstünlüğü rakibe geçmişse rakip dalga dalga geliyorsa her atakları tehlike yaratıyorsa şans yüzümüze gülmüş demektir.

Bugün kazanırsak iyi oynadığımız veya hakettiğimiz için değil Kasımpaşa'nın sayesinde kazanacağız.

Alıntıları Göster
    Başka maçlar izliyoruz sanırım. 2-3 pozisyon dışında her atağı tehlike yaratıp dalga dalga gelen bir Kasımpaşa olsa biz de görürdük herhalde.
  • 404NotFounD kullanıcısına yanıt
    Sen ne izleyeceksen git izle boş yapma burada.

• alperepla A kullanıcısına yanıt
    Ben günlerdir yazıyorum burada Zajc oynamalı yoksa Deniz bile oynayabilir. Ama Tolga olmaz abi orada işte. Durum ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Başka maçlar izliyoruz sanırım. 2-3 pozisyon dışında her atağı tehlike yaratıp dalga dalga gelen bir Kasımpaşa olsa biz de görürdük herhalde.

Alıntıları Göster
    At gözlüklü olanlar göremez .
    Klasik maçı izlemiyorum iki penaltıyı gördüm damladım postu. Bıkmadınız ezbere konuşmaktan. He yav he şampiyon yapacaklar bizi.

• Tolga'yı sola çekip oyuna Garry'i alması lazım, evimizde maç yapıyoruz.
  • alperepla A kullanıcısına yanıt
    Senden mi izin alcam yorum yazmadan önce evlat hayırdır?

Git köşede ağla. Salya sümük yapma burayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Boş yapma evlat git premier lig forumuna yorum yap. Vaktini kaybetme burada evladım.

• 
Sayfa: önceki 34033404340534063407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.