Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54845485548654875488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harun hayatının maçını oynuyor ya salsana atsın adamlar lazım bize seneye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömer ferdi emre takır takır pas yapıyorlar.Çok uzun zamandır şöyle pas yapamadı bu takım
  • Ömerin fiziği gayet yerinde. Genç yetenek dediğimiz ferdiden tam 4 yaş küçük bu çocuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allahyar 2 sene daha kiraya gitse süperlig için iyi forvet olur güçlü bi çocuk ritim yakalaması lazım yaşının gençliğide var bunları atarsa oynar bence.
  • Allahyar'dan güzel vücut çalımı tam çok iyi tekniği olan ama hiç kafası olmayan hızlı adamlara benziyor. Emenike'nin fiziği tekniğe kaymış versiyonu gibi. Ama beyin yok.
  • Lannnnn.. Allahyar ve yardımcımız olsun.

• Allahyar zeki bir adama benziyor, çocuğun kafasına top gelseydi de bi görseydik.
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    En iyi maçlarımız bence 2 Başak ve evimizdeki Beşiktaş maçı 2'sinde de çok klas oynadı ilk Başak maçında da yoktu yine iyiydik sen kötü oynamamızı Gustavo'ya bağlıyorsan eğer Gustavo'nun oynadığı rolde yapması gerekenleri bir düşün sonra onları yapıyor mu ona bak sonra gel tekrar konuşalım en iyi maçlarımız Gustavosuz diyip en iyi oynadığın maça Gustavo ile çıktığını bilmiyorsun.
  • Allahyar çok güzel çalım attı ortaya bak.Heyacanlandı herhalde
  • Arkadaşlar Rize kaybeder Kayseri kazanırsa Rize’mi küme düşüyor şimdi? Rize’nin durumu nedir

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    İspata gerek yok işte.
    Son maçında gol atsa ne atmasa ne. Ama ömer Faruk atsa aidiyeti artacak. En genç gol atan oyuncu olacak cak cuk işte.

Bu hareket emreyi dahada yüceltirdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Harun hayatının maçını oynuyor ya salsana atsın adamlar lazım bize seneye
    Bu sezon harunu oynatsak ilk 3 içerisindeydik,ulan rize bizim yüzümüzden düşerse adamlara çok ayıp olacak yanlız.İkinci yarı acilen altayın oyuna girmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Allahyar çok güzel çalım attı ortaya bak.Heyacanlandı herhalde
    Kimse hareketlenmeyince öyle boşa gitti top.
  • Gustavo'nun rolünün bizim takımda işi yok diyorum dostum. bak sorun bu.

En iyi oynadığımız maçlar: Antep'e 5 gol attığımız maç ve sonra trabzon'u 6'layacakken gol bulamadığımız maçlar. Sen o maçları izlemedin herhalde. Başakşehir maçı falan vasat kalır yanında.
  • Belki as forvet olamaz ama en azından yedekten rotasyondan gelip sezon başı 10 golü geçecek bir forvet olsa yeter zaten pek para harcamadık ya tutarsa misali.
  • İlk yarıdan notlar;

Dirar dönmüyor.Dönemiyor bitmiş bu adam anca yedek.

Allahyar çok kuvvetli yıkılmıyor ve dengeli sevdim.

Rodri bitmiş görmedim.

Ferdi olmuş baya baya olmuş nur topu gibi oyuncumuz oldu.

Ömer genç yavaş yavaş pişmesi lazım.Daha 1 senesi daha var gibi.

Defans kurgusu hala yok ne yapcaz bilmiyom.

Hasanı sevemiyom ya.Bi eksiği var çözemedim.Vasat derlerya kötünün iyisi istikrarlı vasat.

• Kara Mithat kullanıcısına yanıt
    Yok be abi karşı karşıya çıkardı hep Altay da onları çıkarıyordu zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

İspata gerek yok işte.
    Son maçında gol atsa ne atmasa ne. Ama ömer Faruk atsa aidiyeti artacak. En genç gol atan oyuncu olacak cak cuk işte.

Bu hareket emreyi dahada yüceltirdi..
    Ömer Faruk'a verip kaçırsa ne olacaktı o zaman ? Malum medya dedikodu üretip iftira atacaktı. Ama gol yemeden bir daha penaltı kazanırsak o zaman Ömer Faruk kullanabilir.

• En ileri ve en geri hatlar ciddi derecede tecrübe ve taktik disiplin gerektiren mevkiler. Oynadıkça daha da ileriye gideceğini düşünüyorum Allahyar'ın, Totnım'da görmek isterdim.
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    2.Başak maçı bu sezon Süper Ligde izlediğim en iyi maçtı diğer takımları da dahil ediyorum buna gerisini sen düşün.
  • 
Sayfa: önceki 54845485548654875488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.