Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53225323532453255326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

kadro planlamamı böyle yapardım ben. kimse neden denemiyor bilmiyorum fakat Deniz sol iç dışında her yerde denendi. ben Deniz'den sol içte güzel bir performans beklerdim açıkçası. hem daha ekonomik bir transfer planı yapmamıza vesile oluyor.

onun dışında işte yedeklere yazmadığım herkesi sat gitsin satabiliyorsan. satamıyorsan da bir şekilde elden çıkar maaş bütçesi dolsun. 3. 4. 5. yedekleri de artık bir zahmet gençlerle doldur.
    Ufak bir kaç eleştiri getirmek istiyorum.

1)Öncelikle kanatlarda Ferdi büyük bir transfer olmazsa her türlü oynar. Sinan'ın geleceğini varsayarsak bir tane şöyle Valbuena gibi kaliteli bir adam şart.

2)Gustavo'nun ve Tolga'nın yaşından dolayı gittikçe yetenek ve değer kaybedeğini düşünürsek ve eğer iyi bonservise Jailson'u satmadıysan Gustavo'nun yedeği Jailson olur. Tolga'yı kesinlikle satarım çünkü ileride bonservis getirmeyeceği gibi bonservis getirebilecek oyuncunun da önüne engel, he bu Türk dersen yerine OKG ya da paf takımdan çocuk çıkarsak sanmıyorum çok kötü olsun.

3)Deniz'i kafamda canlandıramadım açıkçası, oraya biri Mensah olmak üzere 2 tane transfer şart, diğer isim Mensah'ın üzeri bi oyuncu olmalı bence.

4)Defansta da tek eleştirim Serdar'ın her an oynayabileceğini düşünüyorum. Falette iyi oyuncu ama açıkçası 0,7'lik bir adam bize 1 adam lazım. Bu yüzden Falette yerine çok daha iyisini transfer edip Sadık + Transfer yedekleri de Sadık + Paftan çocuk şeklinde yapmak daha mantıklı.

5)Kaleye Altay'ın olmadığı hiçbir kadroyu ciddiye almam

• Böyle olacağı belliydi zaten. Çünkü bize gelmesi için bir sebep yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Renktaş Fatih Kuruçuk ismi yine bizimle anılmaya başladı. Umarım alırız kendisini. Yabancı sınırı da kapıdayken bu hamle yapılmalı. Ramazan Civelek'i ise sağ beke devşirmişler. Ama istatistik olarak iyi. 5 gol 4 asist. Kurulacak rezerv takım için düşünüyorlar galiba. Olmadı Murat Sağlam'ı gönderip Ramazan'ı geri alalım. Birde sözleşmesinde 1 mil. TL'ye geri alma opsiyonu koydurmuşuz. Belki Yasir gibi geri alıp başka takıma satacağız.

fatih keşke gelse stoper sorununu büyük ölçüde hallederiz. ramazan’ın fener seviyesinde olduğunu düşünmüyorum aynı zamanda yasir’in de

• transferlerin türkiye’den yapılması taraftarıyım. çok kaliteli isimler var. mevzu o dengeyi o mühendisliği sağlayabilmek

• önümüzde çok net bir vedat örneği var. vedat gelirken çok güçlü, nispeten genç ama tecrübe kazanmış ve kendini ispatlamıştı. vedat transferi için forumda nöbet tutmuştum. yine aynı durumda olan bu sene çok oyuncu var. transferler türkiye’den olursa tutmama ihtimali çok düşük. her şeyden önce büyük bir camiaya geldiğinin farkında olacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 10 Temmuz 2020; 12:14:38 >
  • Para yok para yok diye diye yine rezalet bir kadro kuracak bunlar, ha ne olur, planlama daha düzgün yapılır, sol bek stoper vs belli olur en fazla, oyuncu bazında ise perotti, schürle, sinan gibi kulüplerinin kapılarının önüne koyduğu bitiklerle adımız çıkmaya başladığından beri umudum kalmadı, bunları caner ve gg'ü sineye çekerek söylüyorum..
  • El atmışken Juan ve Perotti'nin yanında Santon, Bruno Peres, Kalinic, Pastore'yi de alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 10 Temmuz 2020; 13:4:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya yine çöpleri dolduruyorlar anlaşıldı şu çocukları alacağına git altyapından çocukları koy daha iyi ya baslicam şimdi yapacağınız ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 10 Temmuz 2020; 13:17:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

El atmışken Juan ve Perotti'nin yanında Santon, Bruno Peres, Kalinic, Pastore'yi de alalım.
    Burası Roma rezerv takımı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

El atmışken Juan ve Perotti'nin yanında Santon, Bruno Peres, Kalinic, Pastore'yi de alalım.
    Ordan tek alınacak adam sağ bek için Santon
  • ----altay----

gokhan-transfer-transfer-caner(novak)

---gustavo---

ozan-mert hakan

transfer---vedat---transfer

Transferler iyi olursa bu kadro baya guclu bence
    Transfer yapmak icin oyuncu satmak lazim, herhalde ozan veya vedat satilir.

2 stoper ve 2 kanat cok önemli işte, stopere net oyuncu bulmasi lazim mesela skrtel gibi buyuk takimda yillarca oynamis 31 32 yaslarinda bi oyuncu koymak lazim en az bi tane. Kanatlarda ise kesinlikle golcu oyuncu lazim, garry gibi 10pozisyondan 1ini atabilen oyuncu degil, 10pozisyondan 4-5 tanesini atabilecek oyuncu lazim

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    vedat gecen sene 17 gol 8 asist yapmis. Bu istatistikte alabilecegin bi oyuncu yok suan

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Hücum futbolu oynatıyormuş diye duydum. Alanya nın da başına geçecekmiş kendisi, bizi yıllarca zehirleyen yan pas futbolunun panzehiri olabilir Ersun Yanal.

İRONİ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Allah sabır versin.
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Alanyaspora küme yarışında başarılar dilerim şimdiden.

Öncelikle alanya savunma yapmaz yaptırır.

Ligin 5.haftası sivastan 6 yerlerken bakalım ne açıklama yapacak
  • sorum şu,

seneye iyi transferler yaptık diyelim. x diye de bi ortasaha oyuncusunu aldık (eskiden büyük avrupa takımlarında falan da oynamış) yani tam forumun sevdiği tip ismi büyük...

adamı iyi paraya almışız iyi de maaş ödüyoruz ama ömer faruk daha da üstüne koyuyo ve adamdan antenmanlarda daha iyi performans sergiliyo...(yanlış anlaşılmasın adam da kötü oynamıyo ama kafanızda canlansın diye diyorum adam 7 lik oynuyosa ömer 8,5 luk oynuyo diyelim)

Erol Bulut ömer faruk oynatır mı ? nasıl bir erol bulut profili oluştu kafanızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 10 Temmuz 2020; 14:8:6 >
  • august landmesser kullanıcısına yanıt
    Oynatamaz hocayla alakamlı değil buraya mourinho gelmedikce kimse böyle riskler alamaz
  • 
Sayfa: önceki 53225323532453255326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.