Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53025303530453055306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başak attı Zeki Yavru ve Mustafa yumlu tarlası yanmış köylü gibiler şuan tipleri bir görseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muriç balonu iyi patladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Muriç balonu iyi patladı.
    Lewandoskiyi de besleme o bile patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Muriç balonu iyi patladı.
    Bize verin hocam. Karşılığında Umut Güven Ersin Utku Diaby Necip Lens Caner artı bir miktar para verelim.

• Yabancı sınırı konuşmaya başlayınca yine türklere para dökülmeye başlanmış. Kenan karaman, dorukhan, mert hakan, Ohh alper ile de sözleşme yenileriz.
  • EROL BULUT HOCAMIN GELECEĞİ GÜNÜ GEMİ HALATI İLE ÇEKİYORUM. AYKUTÇU VE ERSUNCULAR İNLERİNDE SAKLANIP. EROL BULUT HOCAMIN BAŞARISIZ OLMASINI BEKLEYECEK AMA OLMAYACAK.
  • ALPER ULUSOYA MAÇI İYİ YÖNETTİ DEDİĞİM İÇİN BİR AY BAN YEDİM YAZIKLAR OLSUN
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    FT'nin zaruri olarak yaptığı hamlenin ben çok büyütüldüğünü, abartıldığını diyorum. Ozan Kabak meselesinde olduğu zaruriyetten değil de form tuttuğu ve güvendiği için forma verdiği gün hakkını veririm. Bakalım imparator FT(!) seneye, çok övdüğü Emin Bayram için ne yapacak!
  • O değilde her takıma puan veriyoruz bu sene yine basaksehiri 2 kere yendik adamları yenmesek şimdi sampiyonlardi adamları en son biz yenmisiz

Abi sene sonu Trabzonlu topcularin son maçın son düdüğü caldiginda yerlere yatıp aglamalarını Trabzon şehrinin yakarislarini iple çekiyorum ipleeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 7 Temmuz 2020; 23:0:38 >
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    başkanın konuşmaları sanki yabancı birisinin geleceği yönündeydi ama inşallah ben yanlış anlamışımdır. Erol hoca gelir inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdenizhan

başkanın konuşmaları sanki yabancı birisinin geleceği yönündeydi ama inşallah ben yanlış anlamışımdır. Erol hoca gelir inşallah...
    Umaırım hocam ben oynattığı futbolu beğeniyorum. Malatya da ksıtlı kadro ile. İki güzel orta saha ve kanatlat ile gayet güzel yönetiyordu. Zaten defasında iyiydi. Malatyayı ikinci bitirmişti ilk yarıyı yanılmıyorsam. Sadık ile Aleksic gidince oynattığı futbol tıkandı zaten. Şimdi alanya ile kupa kazanarak potansiyelini ispatlayacak inşallah. Cisse, bakasetas nskala ile futbolcular ile potansiyelini olabildiğince gösteriyor. Gelirse sevinirim. 2018'den beri gelmesini istiyorum şahsen.
  • Tolgay yetenekli gibi yorumlar gördüm, evet Tolgay yetenekli ama yeteneğinin bir faydası yok.

Bir şarkıcının müthiş bir sesi olduğunu öğrendiniz ve konserine bilet aldınız, konser süresi iki saat, adam sahneye çıktı ama keyfi olunca biraz bir şey okuyor sonra susuyor, Tolgay'ın durumu da buna benziyor biz Tolgay'ın keyfini bekleyemeyiz ya da maçlarda 2-3 tane güzel pas atacak diye bu adamı oynatamayız. Bu adam yedek kulübesini bile fuzuli işgal ediyor.

Tolgay bu gamsızlığından, Deniz'de Ronaldo kompleksinden ve saygısızlığından defolup gitmeli.

Şimdi Emre tipi diyeceğim hemen 100 milyoncular geliyor artık ne desem bilemiyorum bize oyun kurabilen, pas atabilen, zeki, istikrarlı iki tane orta saha lazım.
  • Ferdi ZTK'de oynar diyen ya da Ersun Hocam ateşe atmak istemiyro falan filan diyenler vardı. Geçen yıl da Eljif ikinci lig topçusu 5 milyon bile etmez diyenler vardı. Neyse bir şey demeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ferdi ZTK'de oynar diyen ya da Ersun Hocam ateşe atmak istemiyro falan filan diyenler vardı. Geçen yıl da Eljif ikinci lig topçusu 5 milyon bile etmez diyenler vardı. Neyse bir şey demeye gerek yok.
    3 genç oynatıp seneye Avrupa liginde sükse yapsalar. (Bunu futbolcuna işleyeceksin. Zihniyet olarak) 3 tane adamı 25'e satsak kârdır. Kesinlikle zor olduğuna da inanmıyorum. He bu ekonomik şartlarda belki bu paralar zor olabilir ama yeter ki sat 25 olmasın 15 olsun 10 olsun

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Boşver Trabzonspor'u kendi derdine yan sen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • “İyi eleman seç, iyi para ver. Çünkü kötü eleman sana pahalıya mâl olur.” (Vehbi Koç)

Dirar
    Hak
    Falette
    Alper
    Tolga
    Ekici
    Zajc
    Mevlüt
    Tolgay
    Speedy
    Deniz
    Frey
    Zanka

Genç olan kimseyi yazmadım. Hata yapsalar dahi süre alamadıkları için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egos1907 -- 8 Temmuz 2020; 0:7:2 >
  • Yolladığımız adam juventusa karşı aslanlar gibi savunma yapıyor şuna bak. Bundan sonra kjaer gibi oyuncuları rüyamızda görürüz.
  • Vedat Muric fanlarina alalim simdi, adam les atiyor.

40m euroya ingiltere satariz yeaaaaaa

zerre futboldan anlamayan tayfa
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    sen trabzonu birak ta, kendi halimize bakalim.

7 senedir sampiyon olamiyacaz, 12 senedir CL yok.

Aglayacak halimze guluyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 53025303530453055306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.