Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52625263526452655266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: f@ithline

Mevcut takımda her oyuncu kötü gözüküyor bunun sebebi tüm oyuncuların kötü olması değil Aykut hocanın dediği gibi futbolcudan verim almak ayrı meziyet. Slimani mesala bizden gitti şuan 18 maç 9 gol 7 assist benzer durumu muriqi için yaşıyoruz çatır çatır gol atan adam atamaz oldu. Çok çarpık bir düzenle gidiyoruz uzun zamandır hatalı transferler, kadro mühendisliği düşünülmeden seçilmiş bir sürü oyuncu, sürekli değişen 11, değişen sistem,yanlış pozisyonlarda oynatılan futbolcular, üstüne çarpık hakem kararları, yönetim yanlışları kartopu misali büyüdükçe büyüdü bundan çıkmanın tek yolu kaliteli,karakterli,sorumluluk alacak isimler almak yollamak değil. Gustovayı topalla bir tutanlara gülüp geçiyorum teknik bir onlibero gustova hiç öyle kalas top çıkaramayan bir isim değil ama takımda ki mental çöküş her topcuyu etkiliyor ona rağmen tüm maçlara bakınca en iyi oyuncularımızdan biri demiyorum bak direkt en iyi oyuncumuz. Kanatlar bekler olması gerektiği gibi işlesin forvet oyuncumuz ortasahaya gelip top almak zorunda kalmasın bir de o zaman tekrar gustovayı değerlendirelim muriqi değerlendirelim.
    Oyunculardan verim alamama, sistemsizlik, mühendissizlik hepsine katılmakla beraber, Gustavo'lu sistem için uygun oyuncuların getirilebileceğine inanmıyorum.

İrfan falan adı geçen isimler güzel isimler ama getirilebilecek isimler gibi gelmiyor. Üzerine teknik direktör yok ki büyük ihtimalle 1 ay falan takımın başında kalıp lige başlanacak. Ben pek umutlu değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü
  • la spora siyaset bulaştıranlar.. özelden yazışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

la spora siyaset bulaştıranlar.. özelden yazışın
    Ne Gustavo'ymuş arkadaş, konu nerelere geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ne Gustavo'ymuş arkadaş, konu nerelere geldi

Alıntıları Göster
    başını okumadım mevzu gustavo yüzünden mi çıktı ahahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

başını okumadım mevzu gustavo yüzünden mi çıktı ahahahaha

Alıntıları Göster
    Evet, gitsin kalsın derken konu buralara geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Bu mesaj silindi.
    Benle de çok tartıştı, futbol konusunda çok özgün, hoş yorumları var ancak iş ekonomiye, siyasete falan gelince popülist oluyor Hiç gereği yok tartışmanın, kimseye faydası yok.
  • 
Sayfa: önceki 52625263526452655266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.