Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52335234523552365237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    Yahu inanmayın.
    Kiralık olursa belki 25 yaşındayım avrupanın en büyük liglerinden birinde oynuyorum.(bundesligadan biri kesin alır). Gidip dandik ne olduğu belli olmayan bir lige gelmeyi istiyorsam ya ağır fbli(fanatik demek istedim)olurdum ya da mal.

Gelmesin olum üzülürüm yazık ya bu kaosta top mu oynanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Kestane göbeklisi olmasin k
    adam fb tarihinin en golcü 5. futbolcusu ne kestanesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 4 Temmuz 2020; 0:16:38 >
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Zoruna gidenin borusuna gitsin
  • Ooo habertürkteki yayın ilerleyince başkan serdar Ali çelikler e iyi çaktı.

Beyaz TV de ki söylemleri için bir şey demedi başkan asıl onu sorsun.

Sen kalkıp işin odağındaki kişilerin kanalında çıkıp Ahmet Çakar inda karşısında şike davasında deliller çürütulmedi sağlam Temelli dava gibi açıklamalar yap.

Ama hala dedigimin arkasındayim diyor demek ki hala kafa aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 4 Temmuz 2020; 1:5:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

2 madde bir nevi işe yarar diğer ikisi yaramaz çünkü saydıklarınızdan 3 maddeye benzer bir durum var aslında. Beli bir sayının üstünde genç varsa tüm kadroda belli bir indirim alıyor takımlar.

1 maddeye gelirsek bizimkiler gider bu defa 25 yaşında altında olup yeteneksiz olanları bulup getirirler. Değişen tek şey az vergi ödenmesi olur.
    25 yaşın altında yeteneksizleri bulmaları bile bizim yararimiza. 30 yaşın üzerindeki yeteneksizleri oynatmaktansa gençleri oynatsinlar. Şu an Türk futbolu rezil durumda, karnı tok, hedefi olmayan ihtiyarları oynatmaktansa herkes gençleri oynatsin inan gene de daha karlı .

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    fb tarihi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

fb tarihi mi
    öbür türlü havalı olmuyor

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Bu caner nasıl defans ya adam savunma yapmayı bilmiyor adamını kaçırıyor diyerek sövdüğünüzü görebiliyorum şu an.

Bek oyuncusunun öncelik gorevi savunmadır ondan sonra hücuma verdiği katkıya bakılır büyük takım beki şoyle olur böyle olur edebiyatı yapmayın .

Caner takımına 10 gol attırıp 20 yediren bir adam futbolu transfermarkt üzerinden takip ettiginiz için beğenmeniz normal tabi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkms1907

Bu caner nasıl defans ya adam savunma yapmayı bilmiyor adamını kaçırıyor diyerek sövdüğünüzü görebiliyorum şu an.

Bek oyuncusunun öncelik gorevi savunmadır ondan sonra hücuma verdiği katkıya bakılır büyük takım beki şoyle olur böyle olur edebiyatı yapmayın .

Caner takımına 10 gol attırıp 20 yediren bir adam futbolu transfermarkt üzerinden takip ettiginiz için beğenmeniz normal tabi
    bek oyuncusunun öncelikli görevi oyun tarzınıza göre değişir

hatta oyun tarzınıza göre ortada bir bek oyuncusu bile olmayabilir

ezbere konuşmayın

caneri bende istemiyorum bu arada
  • Gerçekçi olalım Fenerbahçe şu an zenci imam hatipliler karması halı saha takımıyla maç yapsa çok rahat gol yiyebilecek potansiyele sahip. Başarılı olmak istiyorsa defans hattını iyi kurmak zorunda, zor gol yiyen bir takım olmak zorundayız ve Altay'ın bu konuyla hiçbir alakası yok.

Caner denen adam defans anlamında 0, stoper ikilisi de Van Dijk ve Cannavaro olmadığı için çok rahat deşip geçerler bizi, zaten takım gol yediği zaman stres oluyor rakibi de açamıyor çok saç baş yoldurur.

• MAÇ GÜNÜ

• Sana en uçtan örnek vereyim Robertson-Arnold dünya kadar asist yapıyor attırdıklarından fazla yedirseler Klopp kesik atmzmı oyun tarzın ne olursa olsun öncelik gorev yaptıgın pozisyonun gerekliliğini yerine getirmektir.

Stoperden önce savunmayı iyi yapması ondan sonra ayağının iyi olması oyun kurması en sonda gidip duran toptan gol beklenir.

Kanat oyuncusundan once skora katkı yapması ondan sonra savunmaya katkısı beklenir

Hücum oyuncusundan nasıl ilk olarak savunma performansı beklemiyorsan savunma oyuncusundanda ilk olarak hücum performansı bekleyemezsin.

Hee Türkiye'de Caner gibilerin savunma zaafını dogru düzgün kullanamaz rakipler ama Avrupa'da maymun ederler.

Bi futbolcu ilk olarak asli görevini düzgün yapamıyorsa kim olursa olsun kesiği yer oyun tarzınla gram alakası yok

• dkms1907 kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz şeylerı anlıyorum ama siz benim demek istediğimi tam anlamıyorsunuz

pozisyonun gerekliliği demişsiniz ya

bunu hoca belirliyor hocanın isteğine göre oynar oyuncular öyle oynamak zorundadır

eğer hoca benim forvetim gol atmayacak geri gelip takıma yardım edicek derse

forvetiniz gol atmaz

yani bir fenerbahçeli olarak asla gerçekleşmeyeceğini bildiğim ihtimali söylüyorum

misal oyun tarzı hoca istekleri vs dedim ya

anlaşılan hoca caner gelsin diyorsa hemen gelsin yani

tolgay arslan örneğinde olduğu gibi hoca ister sen alırsın iş tanımı böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 4 Temmuz 2020; 11:19:32 >
  • Hangi hoca bek oyuncusuna savunma yapma der

bunun cevabını verebilmem için yer yüzünde ki tüm hocalar ile bu konu hakkında konuşmam lazım

bana kalırsa tolgay arslan halı sahada bile oynamaz ama eski hocan istedi işte

tekrar söylüyorum iş tanımı böyle hoca istiyorsa alırsın
  • serdar gürler

Savunma yapma demez ama Daniel Alves gibi katkı sağlayacaksa başka adam oynatmazsın.

Gustavo ortada oynadığı zaman defans öncelikli takım oluyoruz, böylece gol atamıyoruz. Bilerek top oynamıyor takım. Topu verdiğin 6 oyuncunun birincil tercihi ileri oynamak yerine geriye oynamak, kaleciyi kat 7. 4 oyuncuyla kalabalık takımlara gol atılmaz, 4 oyuncuyla ancak kontra başarılı olabilir ki henüz kontra atakla şampiyon olan 30 binden fazla taraftarı olan bir takım ben ne duydum ne işittim.
  • 
Sayfa: önceki 52335234523552365237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.