Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

küme düşer mi? şöyle olur mu? böyle olur mu? derken sinsi sinsi gelen fenerbahçe ligi 6. bitirdi.

ömrümde gördüğüm en leş fenerbahçe ligde şu konumda bitirmişken bu ligin ne kadar çöp olduğunu kolayca anlayabiliyorsunuz.
    Çöp zaten. Daha da yukarıda bitirirdik normalde ama 2.yarı bursa maçıyla başladı hakemler ufaktan doğramaya. Bahane bulmuyorum gerçekten her maç her maç hakkımız yendi. En azından 5.bitirirdik rahatça 50 küsür puanlarda olurduk belki 60'a bile gelebilirdik. Evet lig kesinlikle çöp ama biz de çöptük bu sene yapabileceğimi bir şey yok Trabzon kararını bekleyeceğiz artık Uefa'nın.
  • Hadi bakalım transfer sezonu nasıl geçecek çok merak ediyorum
  • İnşallah bizi güzel şeyler bekler yeni sezonda. Ne çektik be
  • Jailson iyi oyuncu ama 6 numara olmaz. Çok geçirgen oluyor böyle. İyi bir 6 gerekli. İsmi geçenlerden kabore ve fejsa içime sinmiyor , umarım soucek gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnızca tek bir futbolcunun isliklanmasi neyin kafasidir? Koca sezon boyunca yalnızca Mehmet Topal mi kötü oynadı ? Adına tezahürat yaptığınız Sadık Serdar Azizin yarısı kadar bile iyi degil. Tam bir rezillik
    Öte yandan düşünürsek topalin isliklanip trip atması iyi oldu. Takımdan ayrılır artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: suphion

Hayırlı olsun konunuz. Umarım seneye zirvede yarış içinde oluruz beraber.
    Arkadaş buraya da gelmişler. Şampiyon oldunuz gidin kendi mecraniza diyecem ama bunlarsiz da olmuyor 😀

1. Ali Koç gitsin diyenler, Aziz Yıldırım'ın ve avanelerinin (yönetim, divan kurulu, denetleme uzmanları) boklarını siz mi temizleyeceksiniz?
    2. Ersun Yanal gitsin diyenler ve Comologgo gitsin diyenlerle tartisabiliriz.
    3. Büyük transfer beklemiyorum. Yapılırsa, isteğim Aurelio, Appiah, Niang tarzı futbolcular. Tek beklentim göze hoş gelen ve gençlere bol şans verilen bir sene olsun.

2 ay boyunca gözüm hep burada olacak, yorumlarını beğenmediğim renktaslarim bile çok değerliler. İyi ki varsınız.

• İnşAllah 2019/2020 sezonu herkesin sağlıklı olduğu, adaletin olduğu, çirkefliklerin ve kavgaların olmadığı, haketmeyenlerin kazanmadığı, adil ve korkak olmayan hakemlerin olduğu, VAR hakemliği yapan yöneticilerin olmadığı bir sezon olur.

İnşAllah Fenerbahçe'miz şampiyon olacaksa yüzümüzün kızarmadığı, gurur duyacağımız bir şampiyonluk olur.
  • Abi şunu anlamıyorum ligin ortasında falan kritik bir maçta yuhlansa, ıslıklansa "bekleyin sezon bitsin öyle tepkinizi gösterin" dersiniz. Al işte sezon bitti işte bu maçta da ıslıklanmayacaksa ne zaman ıslıklanacak? Kimse kusura bakmasın gayet doğru. Emin olun Ayew falan da olsaydı bu maçta Topal'dan 10 kat daha fazla ıslıklanırdı. Boş yapmayın lütfen.

Topal da saha dışı olarak eşiyle beraber yaptığı yardımlar falan olsun karakterini sevdiğim biriydi ama ne bileyim o hareketler falan ... şaşırttı.
  • Hoca İsmail´i de son kez ıslıklansın diye oyuna aldı ama tribün olaya uyanamadı.

Bu akşam Moses çok iyiydi‚ golü çok hak etti.

Volkan umarım son maçına çıkmıştır. İki kritik kurtarışı var.

Eljif de muhtemel son maçında harika bir gol attı.

Isla bir maç çok iyi‚ sezon genelinde vasat. Mutlaka yerine biri alınmalı.

Zajc hep doğru yere gidiyor‚ eksikleri olmasa buralarda olmaz ama eksikleri de kendisini Fenerbahçe ideal 11 oyuncusu yapmaz maalesef.

Hayırlısı olsun. Böyle kötü hatırlayacağımız son sezonumuz olur inşallah. Umarım Trabzon ceza alır da onların yerine Avrupa Ligi´ne gideriz. Geliri çok yüksek olmasa da gelir gelirdir. Hem de prestij açısından önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Çöp zaten. Daha da yukarıda bitirirdik normalde ama 2.yarı bursa maçıyla başladı hakemler ufaktan doğramaya. Bahane bulmuyorum gerçekten her maç her maç hakkımız yendi. En azından 5.bitirirdik rahatça 50 küsür puanlarda olurduk belki 60'a bile gelebilirdik. Evet lig kesinlikle çöp ama biz de çöptük bu sene yapabileceğimi bir şey yok Trabzon kararını bekleyeceğiz artık Uefa'nın.

Alıntıları Göster
    Hocam hesap kitap yaptım, hakem hatalarını çıkarınca 5-7 puan ekleniyor takıma.

• Umarım transfer dönemi güzel geçer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Bu stadda Alex ıslıklandı, deli gibi çabalayan ve Topaldan kat kat daha iyi olan Josef ıslıklandı, yeteneği sınırlı olmasına rağmen çabalamaktan vazgeçmeyen Hasan Ali ıslıklandı, genç oyumcumuz Ozan ıslıklandı, şimdi 20 küsür milyona gidecek diye beklediğimiz Eljif yeri geldi ıslıklandı ama hiçbiri taraftara el kol hareketi yapmadı. Topal kim?

Azıcık gururu varsa yeni sezonda takımda olmaz Mehmet Topal.
    alex’e yanlış yapıldı ve ıslıklandı diye topal’ın ıslıklanması normal mi olacak? topal kim dediğin adam takım kaptanın. takım kaptanını günahsız yere harcarsan, manevi duygularla bir daha hareket edemezsin. bizim gibi büyük camiaları ayakta tutan manevi duygulardır. alex hariç o saydığın isimlerden çok daha büyük hizmetler verdi mehmet topal bu formaya. takım kaptanını bir çırpıda nedensiz ıslıklayıp hatta harcayıp sonra takım olamıyoruz, ruh yok takımda diye gelecek sezon konuşurlar bir de.

gerçi size en güzel cevabı ersun hoca maçtan sonra mehmet topal’ın yanına giderek verdi. onu alkışladı ve teselli etti. eğer 6.’lığın hıncını çıkarmak istiyorsan mehmet topal’a değil, ali koç’a ve comolli’ye gideceksin. slimani’ye, benzia’ya gideceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 26 Mayıs 2019; 21:27:52 >

• 0 averaj ve bitirebileceğimiz en yüksek noktada bitirdik..Bundan daha kötü bir sezon olamazdı..İnşallah bu sene basit ve doğru oyunla şampiyon oluruz

• Yeni konu hayırlı olsun.

Umarım yönetim akıllanmıştır,şu anda 2010-2011 Galatasaray'ı konumundayız.biraz gs dışında-onlar da eski gs değil-adam gibi takım yok.

Gelecek sezon uzun zamandır kazanamayanların kazandığı bir sezon olacak gibi hissediyorum nasıl bu sezon geri dönüşlerin sezonu ise.

Trde FB
    Adada Liverpool
    Clde city

Olacak gibi hissediyorum ki 4-0 Barça maçını tahmin etmiş adamım arkadaşa iddaa oynayalım dedim oynamadı pişmanız

Umarım hakemlerin konuşulduğu bir sezon olmaz.

Hem Avrupa hem FB açısından gördüğüm en fantastik ve eğlenceli sezonlardan biriydi,ne sezondu be

• quote:

Orijinalden alıntı: Celal de Souza

Alıntıları Göster
    Peki ilk maç bursa ve başakşehir maçları (VAR) ne da saydın mı
    İlk aklıma gelenler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ya sadece bursa maçında cüneyt çakır ofsayt golünü vermese şimdi net avrupadaydık.

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Yeni konu hayırlı olsun.

Umarım yönetim akıllanmıştır,şu anda 2010-2011 Galatasaray'ı konumundayız.biraz gs dışında-onlar da eski gs değil-adam gibi takım yok.

Gelecek sezon uzun zamandır kazanamayanların kazandığı bir sezon olacak gibi hissediyorum nasıl bu sezon geri dönüşlerin sezonu ise.

Trde FB
    Adada Liverpool
    Clde city

Olacak gibi hissediyorum ki 4-0 Barça maçını tahmin etmiş adamım arkadaşa iddaa oynayalım dedim oynamadı pişmanız

Umarım hakemlerin konuşulduğu bir sezon olmaz.

Hem Avrupa hem FB açısından gördüğüm en fantastik ve eğlenceli sezonlardan biriydi,ne sezondu be
    Hepsi olur ama clde city olmaz.

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    Doğru yorum rengimden gelmiş yine.
  • "Fener kümeye " diye bağıran 3 takım da kümeye gitti.Ortalık bi nebze temizlendi

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben daha fazla hesapladım hocam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.