Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (4971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49694970497149724973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi tamam saydıklarınıza katılıyorum da öyle bir demişsiniz ki sanki dünya üzerinde milyonlarca wonderkid var wonderkidden kastımız sancho değil mbappe değil haaland değil en azından onyekuru gibi Ferdi gibi oyuncular yani genç ve ilerde de değerlenebilecek potansiyelli oyuncular Fenerbahçe avrupaya giderse genç oyuncular gelir Fenerbahçe iyi bir hoca getirip sistemini kurarsa genç oyuncu da gelir yıldız da gelir ama son söylediğinize katılıyorum novak gibi ekuban gibi melnjak gibi ankaragücünün 2.yarıda bulduğu gerson gibi mihalak gibi ( bunlar belki aman aman iyi oyuncular değil fakat bizi yendiler ve ankaragücünü de kurtardılar bunlardan daha iyi oyuncular da var keşfedilmemiş onları bulalım diyorum sadece birer örnek) oyuncuları bulmak bence hiç zor değil hele hele balkan taraflarında portekizde almanyanın ingilterenin alt liglerinde çok çok iyi oyuncular var aynı şekilde büyük takımların u21 u23 takımlarındaki oyuncuları da kiralık getirebilirsin böyle böyle şampiyonluk da gelir Avrupa başarısı da gelir.

• Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ile MHP lideri Devlet Bahçeli bugün Ankara'da bir araya geldi.

Görüşme yaklaşık 2,5 saat kadar sürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

senin daha iyi bir fikrin veya adayın var mı?

Alıntıları Göster
    Yabancı Jorge Jesus

Yerli Erol Bulut
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Şimdi tamam saydıklarınıza katılıyorum da öyle bir demişsiniz ki sanki dünya üzerinde milyonlarca wonderkid var wonderkidden kastımız sancho değil mbappe değil haaland değil en azından onyekuru gibi Ferdi gibi oyuncular yani genç ve ilerde de değerlenebilecek potansiyelli oyuncular Fenerbahçe avrupaya giderse genç oyuncular gelir Fenerbahçe iyi bir hoca getirip sistemini kurarsa genç oyuncu da gelir yıldız da gelir ama son söylediğinize katılıyorum novak gibi ekuban gibi melnjak gibi ankaragücünün 2.yarıda bulduğu gerson gibi mihalak gibi ( bunlar belki aman aman iyi oyuncular değil fakat bizi yendiler ve ankaragücünü de kurtardılar bunlardan daha iyi oyuncular da var keşfedilmemiş onları bulalım diyorum sadece birer örnek) oyuncuları bulmak bence hiç zor değil hele hele balkan taraflarında portekizde almanyanın ingilterenin alt liglerinde çok çok iyi oyuncular var aynı şekilde büyük takımların u21 u23 takımlarındaki oyuncuları da kiralık getirebilirsin böyle böyle şampiyonluk da gelir Avrupa başarısı da gelir.
    Wonderkid anlami benim icin Jadon Sancho, Haaland gibi yetenekler. Yani elit duzeyde bir genc futbolcudan bahsediyorum ben.

Genc yetenek elbette bulunur, ama yanlis yerde ariyoruz yillardir. Avrupaya birkere komple unutmalisin, onlar asla buraya gelmez. Guney amerika

Arjantin
    Brazilya

Burdaki yetenekler cok pahali. Cok zor almamiz.

Biz balkanlara yonelmeliyiz.

Sirbistan
    Bosna
    Romanya
    Bulgaristan

Burdan elbette genc ucuz topcular bulunur.

Ingiltere alt liglerde oyuncular buraya gelmezler.

• Tyendinaga kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyden bahsediyoruz işte wonderkid sanchodur haalanddır mbappedir ( gerçi biraz büyüdü ama olsun) genç yetenek bulmak lazım ve balkanlara bakmak lazım.
  • Tyendinaga kullanıcısına yanıt
    ozan dışında katılıyorum

ozanın bu seneki performansını yeterli ve gelişime açık oldugunu düşünüyorum

şu jailsonu 4 5 e okutsak yeter benim gözümde o kadar kötü.

Oğuz kağan güçtekin bence jailsondan daha iyiydi emre gibi orta sahadan kanatlara havadan uzun pasları atabiliyordu o kadar isabetli olmasa da zorlasak olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 5 Haziran 2020; 1:34:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

Bu mesaj silindi.
    ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulübü yönetenler bizim kadar dertlenmiyordur şu takıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Yabancı Jorge Jesus

Yerli Erol Bulut

Alıntıları Göster
    Jorge Jesus Flamengo ile bir yıl daha uzattı! Sözleşme bitiş tarihi 30.06.2021

• YAZIKLAR OLSUN!! DERHAL KULÜPTEN İHRAÇ EDİLMELİ!!

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu yayını izleyin derim..

• Çok doğru söylemiş. Katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

YAZIKLAR OLSUN!! DERHAL KULÜPTEN İHRAÇ EDİLMELİ!!

Bugüne kadar tek kelime etmedim bu şahısa ama bu direkt hedef göstermedir, zan altında bırakmaktır, iftiradır ve bardağı taşıran son damladır. Buna bu kulüp bir açıklama, yaptırım ve mümkünse hukuki bir işlem uygulamak zorundadır.

Bu kadar kolay olmamalı...

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Ben de katılıyorum.Çok istiyorum gelmesini fenere , gerçek bir sihirbaz bence

• 
Sayfa: önceki 49694970497149724973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.