Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (4947. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49454946494749484949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 26 Mayıs 2020; 14:15:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

tuncay şanlı da geliyor.
    Başkan eskileri topluyorum diye kulübü satıp gidenleri topluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Alıntıları Göster
    +1907

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önümüzdeki sezon hüsran olur Ali Koç da gider gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Alıntıları Göster
    Kanka sıfırdan Fenerbahçeli yapalım sana olur mu? aksdğapskdpğaskdğpaksdğp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

Önümüzdeki sezon hüsran olur Ali Koç da gider gibime geliyor.
    acun abe gelsin
  • Gökhan Caner gelmiş bunu da Ali Koç yapmış gibi konuşmayın. Adamın biri, Twitterdan bir laf geveledi, iş Ali Koç'a kaldı. Gökhan ya da Caner ne zaman imza atar o zaman yazdıklarınızda haklısınız.

Vizyona gelince, adam 300 milyon € borç var diye geldi (onlara seçim öncesinde söylenen buydu), sonra 600 milyon € yu kucağında bulunca tüm planları şaştı. Üstüne döviz kuru da oynadıkça adamların eli kolu bağlandı. Kulübü ekonomik darlıktan çıkarmak için ne yapacağız diye düşünmekten diğer işlere odaklanamadılar. Şu aralar amatör şubelerin kapatılması konuşuluyor. Bu ortam da bahsedilen "Scouting Network"u kurmak imkansıza yakındır.

Özetle,
    - finansal darboğazda olan,
    - ekonomik anlamda hareket alanı kısıtlı,
    - elinde satacak futbolcusu 1-2yi geçmeyen,
    - taraftarları
    -- şampiyonluk bekleyen,
    -- FFP'yi yok sayan,
    -- yıldız transferlere alışmış,
    -- afedersiniz "biz Fenerbahçeyiz formamız ikinciliğe oynar" gibi gerçekle bağdaşmayan bir mantığa sahip
    -- her futbolcuya kulp takan, çöp diyen

bir Fenerbahçe'nin başkanı olmak ... Allah Ali KOÇ'a ve yönetime yardım etsin...

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Emin ol çok kolay bence yani ne var şimdi arayıp Serkan Reçberi güzel bir scout ekibi kuruyoruz sende gel hocam demek kolay bir şey ki o da seve seve kabul eder keza zamanında Daumun scout ekibi de çok iyiydi şuan onun ekibi de tekrar getirilebilir mutlaka teklif giderse geliceklerdir fakat böyle bir girişim göremedik daha Brezilya da Belçika da İskoçya da Danimarka da ilk 5teki takımların ne biliyim sol beki olur stoperi olur kanatları olur getiremez misin 500-600 B euro ya getirirsin ama bunu görecek adam lazım Fenerbahçeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Emin ol çok kolay bence yani ne var şimdi arayıp Serkan Reçberi güzel bir scout ekibi kuruyoruz sende gel hocam demek kolay bir şey ki o da seve seve kabul eder keza zamanında Daumun scout ekibi de çok iyiydi şuan onun ekibi de tekrar getirilebilir mutlaka teklif giderse geliceklerdir fakat böyle bir girişim göremedik daha Brezilya da Belçika da İskoçya da Danimarka da ilk 5teki takımların ne biliyim sol beki olur stoperi olur kanatları olur getiremez misin 500-600 B euro ya getirirsin ama bunu görecek adam lazım Fenerbahçeye
    Hiç uzaklara da gitmeye gerek yok Edirne'den otobüse binip Balkan'lara bilemedin Van'dan Ortadoğu'ya, biraz daha güneye inip Kuzey Afrika'ya gitmek çok zor olmasa gerek. Ben bile Mısır Liginden oyuncu bulabiliyorsam ki o adam da transfer olmuş zaten Avrupa'ya, sanırım bu işi yapanlar çok rahat rahat bulur ama niye yapılmıyor bana mantıklı bir sebep gelmiyor, ben de demek ki çok zor bir şey diyorum. Çok bilinmeyen bir şey de söylemiyoruz ama işte, aklım almıyor benim.

• Roberto carlos , deivid , lugano gibi Güney amerikada saygın oyuncuları getirmek yerine tuncaya , Volkan demirele bel bağlıyoruz.

• Altay iyi bir kaleci bizim kadromuz kötü.Altay performansındaki bir kaleciyi 20 milyona Avrupa’dan zor alırsın.Çocuk gayet iyi ve pişecek.Erken yaşta büyük sorumluluk alınıp Fenerbahçe kalesi devredildi.Bu çocugu bırakırsak Mert gibi başka bir takıma kaleci yetiştirmiş oluruz.Altay ile devam edilecektir.Güvenim tam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serkan rençber de geliyormuş,nijerya 2. ligden falan forvet alır artık .Sportif direktör yardımcısı olacakmış bu adamı direkt scout şefi yapsana işte emrenn yardımcısı olacak 1000 tane adam var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdenizhan

Gökhan Caner gelmiş bunu da Ali Koç yapmış gibi konuşmayın. Adamın biri, Twitterdan bir laf geveledi, iş Ali Koç'a kaldı. Gökhan ya da Caner ne zaman imza atar o zaman yazdıklarınızda haklısınız.

Vizyona gelince, adam 300 milyon € borç var diye geldi (onlara seçim öncesinde söylenen buydu), sonra 600 milyon € yu kucağında bulunca tüm planları şaştı. Üstüne döviz kuru da oynadıkça adamların eli kolu bağlandı. Kulübü ekonomik darlıktan çıkarmak için ne yapacağız diye düşünmekten diğer işlere odaklanamadılar. Şu aralar amatör şubelerin kapatılması konuşuluyor. Bu ortam da bahsedilen "Scouting Network"u kurmak imkansıza yakındır.

Özetle,
    - finansal darboğazda olan,
    - ekonomik anlamda hareket alanı kısıtlı,
    - elinde satacak futbolcusu 1-2yi geçmeyen,
    - taraftarları
    -- şampiyonluk bekleyen,
    -- FFP'yi yok sayan,
    -- yıldız transferlere alışmış,
    -- afedersiniz "biz Fenerbahçeyiz formamız ikinciliğe oynar" gibi gerçekle bağdaşmayan bir mantığa sahip
    -- her futbolcuya kulp takan, çöp diyen

bir Fenerbahçe'nin başkanı olmak ... Allah Ali KOÇ'a ve yönetime yardım etsin...
    Adamın biri Twitter'dan biseyler geveledi demişsin ama YouTube, Facebook, Twitter, diğer sosyal medyalar, TV medyaları ve Fener'e yakın olan isimlerde 1 aydır bu isimler gelecek diye telaffuz ediyor. Yani bütün herkes bu isimleri konuşuyor ve bu isimler gelmeyecekse yönetim sosyal medyadan bu isimleri düşünmüyoruz diye açıklama yapar olay biterdi. Taraftara bilgi vermekten aciz bir yönetim var. Halbuki seçim öncesi çok iyi kullanmıştı sosyal medyayı. Yani bütün herkes bu isimleri konuşup onları susturamiyorlarsa gene suçlu yönetim.

Bunun dışında Gökhan ve Caner gelince napacan acaba ? Gelecekleri kesin. Ben Ali Koç un yapacağını biliyorum. Emre yi sportif direktör yapan birisi bunu da yapacaktir emin ol. Kendi kafası ile değil geldiğinden beri başkalarının fikriyle hareket ediyor sürekli.

Yine de destekliyorum. İleri de belki hatalarindan ders alıp başarılı olacaktır belki ama şu an için çok hata yapıyor ve hatalarını gizlemek adama fayda getirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 26 Mayıs 2020; 18:59:58 >

• Gelsin görelim marifetini. Trtde yorumculuk yaparken, uygun maliyete alınabilecek bir çırpıda, bir sürü oyuncu sayıyordu. İşte böyle yapılanma şöyle oyuncular böyle genç yetenekler.
    Gerçekten o görev verildiğinde, neler yapacağını görmek isterim. İşi bilen bir deneyimli scout gibi konuşuyordu sürekli.

Ayrıca madem geridönüşüm kutusu görevini üstlenmiş bay vizyon başkan, oldu olacak Topal'ı falan da geri getirsin. Başka futbolun sonuna gelen ve veteran , ama camiaya iyi hizmet etmiş kim varsa toplasın.
    Caner, Gökhan vb bunların geri gelmesini isteyen, sıcak bakan arkadaşları da anlamak mümkün değil. Cidden çok yazık.
    Nerede kaldı uzun vadede gençleşme, altyapıya yatırım, sahada gurur duyulacak takım. Nerede vizyon. Hepsi hava gazı.
  • Mesajımı silen adminlere sözüm var. Sizi de sizi sevenleri de sevmiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençleşme oluyor zaten şuan Bucaspordan da 2 tane genç oyuncu ile ilgileniyormuşuz aynı şekilde Doğukan Sinik haberleri de var bu geri dönüşüm olayı da bence seneye mutlak suretle şampiyonluk getirmesi için çünkü gerçekten bu yıllar içerisinde de şampiyon olamazsak ne para var ne başarı var trabzonspora döneriz 15-20 yıl bekleriz biz de.
    Serkan Reçber umarım Trtde söylediği gibi iş yapabilecek uzaklardan oyuncular bulabilir bakalım artık ben kendisine güveniyorum galiba Emrenin gelişi ile birlikte hem teknik ekipte hem scout hem de yönetim ekibinde yenilenmeler oluyor Emre işin üstesinden gelirse çok iyi olur ama şüphelerim var benim hala Emre ile ilgili Sd olacak kapasiteye sahip mi değil mi güvenemiyorum

• en sonunda emenike gelicek herhalde
  • 
Sayfa: önceki 49454946494749484949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.