Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (12 Mobil) - 19 Masaüstü14 Mobil4 Android
104.655
Cevap
235
Favori
5.913.696
Tıklama
Popüler Konular listesinde 19. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2884 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Kına yakarsın. Sizin derdiniz Fenerbahçe değil, Ersun...

Alıntıları Göster
    Laflara bak, ben çok mutlu oluyorum sanki 3'lük, 4'lük olduğumuzda. Ersun leş bir futbol oynatıyor, bu futbolla defansif yönü zayıf olan, sistemini iyi oturtamamış Anadolu takımlarını evimizde gollü bir şekilde mağlup ediyoruz, diğer her alanda berbat durumdayız ve siz de bu koşullarda şampiyonluk bekliyorsunuz. Ne diyeyim devam edin. Ayrıca sen bu forumdaki futboldan en az anlayan insansın ya da gs'lı falansın burada trollük yaparak ersunu ve yönetimi savunuyorsun. Bu kadar at gözlüklü olmanın başka bir açıklaması olamaz çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    11688 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

katılıyorum bu ofsayt kuralı birde el belli bir açıya kadar top çarparsa devam kararı tamamen saçmalıktır

Alıntıları Göster
    Ofsayt kuralını çorba yaptılar zaten. Sürekli değişiyor. Ofsayt kuralı ve elle oynama kuralları her sene değişip durmakta. Biz taraftarların kafası karışıyor ve takip de edemiyoruz. Eminim futbolcuların ve hakemlerinde karışıyordur. Var var onla en kötü çözülür diyeceğiz ama Var hakeminde kafası karışıksa ne olacak.

UEFA ve FIFA'nın artık her sene kural değiştirmekten vazgeçmesi lazım
    |
    |

• Binbaşı
    1442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AykutKocamanFanboi

Laflara bak, ben çok mutlu oluyorum sanki 3'lük, 4'lük olduğumuzda. Ersun leş bir futbol oynatıyor, bu futbolla defansif yönü zayıf olan, sistemini iyi oturtamamış Anadolu takımlarını evimizde gollü bir şekilde mağlup ediyoruz, diğer her alanda berbat durumdayız ve siz de bu koşullarda şampiyonluk bekliyorsunuz. Ne diyeyim devam edin. Ayrıca sen bu forumdaki futboldan en az anlayan insansın ya da gs'lı falansın burada trollük yaparak ersunu ve yönetimi savunuyorsun. Bu kadar at gözlüklü olmanın başka bir açıklaması olamaz çünkü.

Alıntıları Göster
    Ya hadi...

Avrupanin 5 buyuk ligi ve bizim ligin istatistiklerinde birinciyiz. Leş futbol oynatarak bunu yapiyorsa iyi oynatsin da allah diyelim.

|
    |

• Teğmen
    223 Mesaj

GS ile oynanan kupa final maçında vitor süper adam kazandıracak kaybetmesine imkan yok kaybederse hesabımı cizdirecem diyordu hala buralarda laf yapıyor. Vitor Aykut ile beraber Fenerbahçe'nin en lüzumsuz hocalarındandır. 1. Aykut 2.Vitor. Ersunu da ekleyecem listeye Sivas bjk maçlarına göre.

|
    |
    Guest-5993D5759 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“Ben doğuştan Fenerbahçeli'yim. Böyle geldim, böyle gideceğim...” -Volkan DEMİREL
  • Binbaşı
    1245 Mesaj

Ferdi düşmanı biri olarak gol atınca sevindin mi
    |
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu Sivasspor'da geleni geçeni yeniyor Malatya'yı da yenmişler.
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Yarbay
    4560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Ferdi düşmanı biri olarak gol atınca sevindin mi
    ferdi düşmanı değilim ki. sevindim tabii. ben bir oyuncunun yaşına, diline, dinine, ırkına bakmadan hangisi daha çok katkı verecekse o oynasın düşüncesindeyim. ferdi birkaç yıla çok iyi oyuncu olacak. bugün sırf genç diye oynasın diyemem. bugün ferdi oynasın diyenler 3-4 yıl önce ozan oynasın diye de hoca eleştiriyordu. bugün oldu ferdi yerine ozan oynuyor yine hoca eleştiriliyor. adamın elindeki tek kriteri yaş. bence bunun adı fetişistlik. başka bir şey değil. benim dediğim ise kim daha hazırsa ve katkı verecekse o oynasın. bunda yanlış ne var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 7 Aralık 2019; 18:12:40 >

“Ben doğuştan Fenerbahçeli'yim. Böyle geldim, böyle gideceğim...” -Volkan DEMİREL
  • Binbaşı
    1245 Mesaj

Futbolcular oynamadan gelişemez ki. Gidip Beşiktaş, Galatasaray maçlarında oynasın demiyorum ama nispeten kolay takımlara karşı bence forma giymesi sıkıntı olmaz
    |
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben Altayı sadece bire birde beğeniyorum.Geri kalan özellikleri bence vasat.Tabi kendini geliştirebilir ama devre arası kaleci şart bu takıma.
    |
    |
    Fulton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2884 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1cemoo

Haftaya Sivas çok rahat tokatlar bizi.
    Sivas ve Beşiktaş maçlarını farklı kaybederiz ve ersunun görevine son verilir diye düşünüyorum.

|
    |

Tam tersine Sivas ı rahat geçeriz başka takımı lider yapar
    , puan sıralamasında en alttaki takımlara yeniliriz

|
    |
    1cemoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Yarbay
    5214 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

visca geliyor çöp moses postalanıyormuş
    kaynak
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Futbolcular oynamadan gelişemez ki. Gidip Beşiktaş, Galatasaray maçlarında oynasın demiyorum ama nispeten kolay takımlara karşı bence forma giymesi sıkıntı olmaz
    sıkıntı olacağından değil. skoru aldıktan sonra oynasın işte veya nispeten kolay maçlarda. bu konuda ersun’u istifaya davet edenler sıkıntı bence. bu bakış açısı zararlı

|
    |

• Binbaşı
    1721 Mesaj
    gol makinesi falzao kaç gol atar bugün

Orijinalden alıntı: PERENAL.

5 attık keyfiler yerinde. fenerbahçe düşmanı aykutçular da çıldırıyor tabii
    Kime diyorsan açık açık yaz.

|
    |

Orijinalden alıntı: AykutKocamanFanboi

Kime diyorsan açık açık yaz.

Alıntıları Göster
    Fan girllerine demiştir bence. Sen boisin. Sana dememiştir.
    |
    |
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.