Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36583659366036613662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gustavo kalitesinin tamamını göstermemiş olabilir de Topal ile Jailson ile kıyaslamak da saçmalık.Vasat sevici zihniyet yüzünden bu takımın borcu bu kadar. Ha birde Ferdi her maç gol veya asist yapmasa da oyun görüşü ve tekniğiyle takımda ilk yazılması gereken kanat oyuncusudur. Valbuenanın sağ kanatta oynayan pişmemiş halini andırıyor bana
  • Devre arası sol bek ve kanatta/forvette oynayabilen forvet/kanat lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Şuraya kralın imzasını koyalım da eleştirirken önce düşünmeye sevketsin.
    Bizi sevindiren adamı bizde severiz...
    terim'in hareketlere bak

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Deniz Türüç, Kayseri'de yaptıklarının sadakasını verse Tolgay iyi bir topçu olurdu.Durum bu kadar vahim.

Tolgay topçu mopçu değil,hele Tsl standartlarında bir topçu hiç değil.Keriz gibi silkelediler devre arası bizi ve Ali Koç da güzelce yedi zokayı gitti 3,5 milyon euro sıcak paramız.Bjk'de kalsa turşusunu kuracaklardı ne güzel.Büyük bir stratejik hatadır bu.

Aynı Bjk sana devre arası Ekici'yi satmamak için kapalı kapılar ardında neler yaptı Ts ile el ele verip ama sen duruş gösteremeyip sana bu dalavereyi yapmış rakibinin ekmeğine yağ çaldın.Buna ticarette keriz silkeleme denir.

Adana Demirspor,Hatay,Karagümrük,Ümraniye gibi takımlarda muhtemelen ilk 11 oynayabilir ve önemli oyuncu sanılabilir Tolgay adlı gurbetçi.
    Ben taraftarımızın Tolgay'a ön yargılı olduğunu düşünüyorum. Dün girdikten sonra Emrenin bütün maçta yaptığını hatta belki daha fazlasını yarım saate sığdırdı adam ama kimse beğenmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Devre arası sol bek ve kanatta/forvette oynayabilen forvet/kanat lazım.
    Tolgay ve Isla'yı satıyorsun gelecek 2 milyonla bi tane kanat forvet kiralıyorsun, sol beke de transfer şikesi mi yaparız ne yaparız artık bi sol bek alıyoruz iş bitiyor.
  • Haftaya sivasta defanstan topla çıkacağız diye ısrar edersek 3 yer döneriz. Adamlar çok sert basıyor, inat etmeyip degajla çıkmamız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 7 Aralık 2019; 15:29:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Isla ve Hak ne zaman kayboldu, maçları gözünüzle izlediğinize emin misiniz ?

Ferdi ikinci yarı neredeyse ilk doğru dürüst topla buluşmasında (dk 70-80) golü attı zaten daha öncesinde doğru dürüst topla buluşamadı.

Alıntıları Göster
    Sağ kanat olduğu gibi yoktu zaten ne ara vardı tamam ortayı yaptı da Vedat'a onun harici Isla'yı gene göremedik hiç.

Hak ne ara topla buluştu?
    Şu ceza sahası içine çektiği ortadan başka bir şey yok o da eline çarptı rakibin hakem düdük bile çalmadı.

Spiker beklerimizin adını bile ağzına almadı şu 2 pozisyon hariç.

Ersun Yanal'ın futbol anlayışında bekler çok önemli fakat bizde çok etkisizler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Lig TV'de attığımız golün neden ofsayt olmadığının gerekçesini açıkladılar ancak çok saçma uygulama.

Neymiş efendim pozisyon ofsayt olsa bile rakip defans bilinçli şekilde dokunduğu için ofsayt değilmiş.

Defans oyuncusunun ofsaytı sezmesi ve topa müdahale etmemesi lazımmış.

Ne yani adam maç içinde ikili mücadelede topu dokunmak veya dokunmamak için anlık ofsayt kontrolü mü yapacak.

Ya ofsayt zannederek müdahale etmediği pozisyon ofsayt değilse ne olacak
    katılıyorum bu ofsayt kuralı birde el belli bir açıya kadar top çarparsa devam kararı tamamen saçmalıktır
  • Vitor'un adı Everton ile geçince İngiliz basını iyice araştırmaya başladı hocayı. Çok güzel bir haber paylaşayım sizinle. Ne kadar önemli bir hoca olduğunu gösteren bir haber :https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/everton-managerial-contender-vitor-pereira-17378280.amp?__twitter_impression=true

Haber şöyle: Vitor Pereira, Pep Guardiola'ya çok önemli bir taktik vermiş. Kendisi Münih'te Pep ile görüşüp kendi takımlarında yaşadığı sorunu Pep'in takımlarının da yaşadığını ve durumu nasıl çözdüğünü de Pep'e anlatmış. Daha sonrasında Pep'in asistanı Vitor'a demiş ki : "Sen Guardiola'ya ne verdin ? Pep bütün günü odasında kilitli olarak geçirdi, tıpkı yeni oyuncak almış bir çocuk gibiydi".

Daha sonrasında Guardiola Vitor'u kendi antrenmanlarına çağırmış ve Vitor'un verdiği fikre eklemeler yapıp kendi sisteminde kullanmaya başlamış.

• Emre Kılınç son zamanlardaki en mantıklı transfer olabilir. Garry ile aynı menajere sahipmiş, bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 7 Aralık 2019; 16:19:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Ben taraftarımızın Tolgay'a ön yargılı olduğunu düşünüyorum. Dün girdikten sonra Emrenin bütün maçta yaptığını hatta belki daha fazlasını yarım saate sığdırdı adam ama kimse beğenmiyor.

Alıntıları Göster
    Ne yaptı hocam o şuttan başka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Vitor'un adı Everton ile geçince İngiliz basını iyice araştırmaya başladı hocayı. Çok güzel bir haber paylaşayım sizinle. Ne kadar önemli bir hoca olduğunu gösteren bir haber :https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/everton-managerial-contender-vitor-pereira-17378280.amp?__twitter_impression=true

Haber şöyle: Vitor Pereira, Pep Guardiola'ya çok önemli bir taktik vermiş. Kendisi Münih'te Pep ile görüşüp kendi takımlarında yaşadığı sorunu Pep'in takımlarının da yaşadığını ve durumu nasıl çözdüğünü de Pep'e anlatmış. Daha sonrasında Pep'in asistanı Vitor'a demiş ki : "Sen Guardiola'ya ne verdin ? Pep bütün günü odasında kilitli olarak geçirdi, tıpkı yeni oyuncak almış bir çocuk gibiydi".

Daha sonrasında Guardiola Vitor'u kendi antrenmanlarına çağırmış ve Vitor'un verdiği fikre eklemeler yapıp kendi sisteminde kullanmaya başlamış.
    Hocam gitse de MS 1 & 3.5 Alt oynayıp yolumuzu bulsak.Premier ligde güzel oran verirler hem

• quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Ne yaptı hocam o şuttan başka?

Alıntıları Göster
    Garry'nin asistinde verdigi pas, surekli orta sahayi yonetmesi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Garry'nin asistinde verdigi pas, surekli orta sahayi yonetmesi..

Alıntıları Göster
    Emre'nin performansı kötü, Tolgay genel olarak ondan da kötü.
    Beşiktaş'ın çöpünü iyi kakaladılar bize.
    Diğer tarafta da Gs'nin çöpü var Tolga.

Bizim gibi kulübe yakışmayan isimler. Şu adamları oynatacağına Alper'i oynat en azından hırslı.
  • quote:

Vitor'un adı Everton ile geçince İngiliz basını iyice araştırmaya başladı hocayı. Çok güzel bir haber paylaşayım sizinle. Ne kadar önemli bir hoca olduğunu gösteren bir haber :https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/everton-managerial-contender-vitor-pereira-17378280.amp?__twitter_impression=true

aziz, rvp ve türk çetesine hocayı katlettik. bize gelmiş en iyi hocalardan biriydi. şimdiyse bizim cahil taraftar, hala daha twitterdaki everton haberine ''allah kurtarsın xd'' tarzı cahilce şeyler yazıyor. yazık. gelmesini çok istiyorum bize fakat böyle taraftar varken gelmez. getirtmezler daha doğrusu.

• quote:

Vitor ilk geldiğinde FB ye. Sen burada fanlık yapıyordun. Adam gitti üzerinden yıllar geçti. Hala aynı şey. Hiç değişmemişsin.

• Haftaya Sivas maçında göreceğim ben bütün ersuncuları. Takım savunmamız acayip derecede kötü. Ayrıca deplasmanda ofansif olarak da iyi değiliz. 3-0 ya da 4-1 Sivasspor galibiyeti bekliyorum haftaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Haftaya Sivas maçında göreceğim ben bütün ersuncuları. Takım savunmamız acayip derecede kötü. Ayrıca deplasmanda ofansif olarak da iyi değiliz. 3-0 ya da 4-1 Sivasspor galibiyeti bekliyorum haftaya.
    Kına yakarsın. Sizin derdiniz Fenerbahçe değil, Ersun...

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Haftaya Sivas maçında göreceğim ben bütün ersuncuları. Takım savunmamız acayip derecede kötü. Ayrıca deplasmanda ofansif olarak da iyi değiliz. 3-0 ya da 4-1 Sivasspor galibiyeti bekliyorum haftaya.
    deplasmanda emre ile çıkarsa intihar eder.
  • 
Sayfa: önceki 36583659366036613662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.