Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3653. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36513652365336543655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldım zevkli maçtı :) ben acikcasi 1-0 veya 2-1 filan alirsiniz diyordum beraberligi bile sasirmazdim bu skor cidden sasirtici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzüne bile bakmadığı için oyuna sokuyor değil mi? Yüzüne bile bakmadığı için her maç sonu birbirlerine sarılıp gülüyorlar.
    Ulan kahvelerde maç izleyen dayılardan farkınız yok he. Troll müsünüz değil misiniz anlamıyorum.
    Pişmesini bekliyor adam işte. Yavaş yavaş da oynatmaya başladı. 1 saatte pişen bir yemeği yarım saat önceden çıkarmaman gerekir. Daha pişmeden oynatılıp, taraftarın gazabına uğrayıp, yok olan onlarca genç futbolcu var.
    Eljif şanslıydı Comolli gibi iyi bağlantıları olan bir direktör var takımda da iyi paraya verebildik. Kendi taraftarımız kötülüyordu Eljif'i. İnatla savunuyordum kötülemeyin daha genç diye dinlemiyorlardı.
    Nasıl tepkiler vermesi gerektiğini bilmeyen bir taraftar topluluğu var. Şimdi de iyi oynuyor diye şımartılıyor Ferdi. Sonra bir yerleri kalkınca yine çöpe atacak olan aynı taraftarlar. İnsan psikolojisinden anlamıyorlar geleceğimizi hiç ediyorlar sinir oluyorum.
    Emre Mor'u da bir ara deli gibi övüyorlardı. Gördük ne halde şuan.
    Özetle:
    KİMSEYİ HAKETTİĞİNDEN ÇOK ÖVMEYİN, HAKETTİĞİNDEN ÇOK YERMEYİN. BIKTIM ARTIK BU AŞIRI DUYGUSAL TARAFTAR GRUBUNDAN.
  • Kruse ve ozan kazması iyi izlesin ferdinin şutunu ozan pas tercihlerinde hep hatalı izlerken katlanamıyorum

• Kalan 3 maçtan minimum 7 puan almalıyız.

Bugünkü hücum temposunun yarısını deplasmanda yapabilecek oyunu oynasak güle oynaya alırız da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rikuride kullanıcısına yanıt
    eljif orta saha opsiyonları içerisinde takımın en iyi oyuncularından biriydi de ondan oynattı. sürekli oynatma cesaretini de gösterebildiler. biz de onu diyoruz işte. eljifi genç yaşta oynattı helal olsun diyoruz sen bana eljif 30 yaşında mıydı diyorsun işte ersun da oynatsın diyoruz? neyi kanıtlıyorsun anlamadım

ferdi de kanattaki ozan, tolga, deniz ve moses'den oldukça daha iyi. ersun'da o cesaret yok. siz de nakış nakış işliyor diye hocanızı koruyun. toplam aldığı süre -bu maçla beraber- 229 dakika 2.5 maç. 3 maç bile etmiyor. ki bu maçta da serdar sakatlandığı için oyuna aldı.

''Ferdi'yi Cocu aldırdı, sezon başından sonuna kadar hiç oynatmadı.'' bu ne iğrenç bir algı cümlesi ya. adam devre arasını göremedi. aklı sıra algı yapıp sezon başından sonuna kadar ferdi'yi cocu oynatmadı diyor.

şu fm lafınız da sıktı artık cidden. fm'ci gibi popülist gündemdeki sözleri söyleyince haklı çıkmıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 6 Aralık 2019; 22:56:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Sahada bizim formayı giyen sarı kafalı bir ucube var. Topa vurmayı bilmiyor ama frikik olunca başına geçiyor
    Tespit’in alasi. Bir de methiye duzuyorlar buna. Vasat bile degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Onu diyorum ben de. Slimani bizden gitti Monaco'da show yapıyor. Bizim forvetler iş yapıyor demek ki Monaco'da
    aynen öyle makara işi kolay yaparız. eğer Monaco davası varsa demek ki Comolli simsarlığa pazarlamaya başlamış. Comolli iyi esnaflık yaparsa Vedat tan voleyi vururuz. büyük paraya tokatlamamız lazım büyük para.

• Aykut team bu hafta da size mama yok.

• Ferdi çok yetenekli, çok klas ama hala oyunda kayboluyor. Herkes Ferdi'nin oynamasını çok istediği için bu gözardı ediliyor.

Golü atana kadar doğru dürüst topla buluşamadı, ataklar sürekli sol kanattan gelişti.

Hoca eleştirmeye gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz ama hoca Ferdi'ye yavaş yavaş süre vererek ne kadar doğru yaptığını benim nezdimde bir kez daha kanıtlamıştır.

Ferdi yavaş yavaş pişecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaninei

Aykut team bu hafta da size mama yok.
    Mağaralar soğuk çoğu grip olmuş yorgan döşek

• Basket maçımız çok heyecanlı

• Bein gustavo nun golünü gösteriyor, 2 yıl önce de birebir bugünkü golü atmış :D

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

eljif orta saha opsiyonları içerisinde takımın en iyi oyuncularından biriydi de ondan oynattı. sürekli oynatma cesaretini de gösterebildiler. biz de onu diyoruz işte. eljifi genç yaşta oynattı helal olsun diyoruz sen bana eljif 30 yaşında mıydı diyorsun işte ersun da oynatsın diyoruz? neyi kanıtlıyorsun anlamadım

ferdi de kanattaki ozan, tolga, deniz ve moses'den oldukça daha iyi. ersun'da o cesaret yok. siz de nakış nakış işliyor diye hocanızı koruyun. toplam aldığı süre -bu maçla beraber- 229 dakika 2.5 maç. 3 maç bile etmiyor. ki bu maçta da serdar sakatlandığı için oyuna aldı.

''Ferdi'yi Cocu aldırdı, sezon başından sonuna kadar hiç oynatmadı.'' bu ne iğrenç bir algı cümlesi ya. adam devre arasını göremedi. aklı sıra algı yapıp sezon başından sonuna kadar ferdi'yi cocu oynatmadı diyor.

şu fm lafınız da sıktı artık cidden. fm'ci gibi popülist gündemdeki sözleri söyleyince haklı çıkmıyorsunuz.
    Eljif'i oynattı helal olsun diyorsun da Ferdi'yi niye oynatmadı diye sorunca küme düşmesini bahane ediyorsun

Ferdi Barış Alıcı'dan falan daha kötü oyuncumuydu da çocuğa 1 dakika bile süre vermedi bu adam.

Barış içinde herkes burada oynasın oynasın diye kendini yırtıyordu noldu ? Oynadı ve kayboldu gitti.

Algı algı diyenlerde algının kralını yapıyor burada.
  • Vedat için tmde şöyle bir ibare var, sonraki satıştan pay doğru mu?
    "Çaykur Rizespor'a bonservis bedeli dışında dört oyuncu verildi ve sonraki satışından yüzde 15 pay hakkı vardır.
    Giresunspor'a bonservis bedeli dışında iki futbolcu verildi ve bir sonraki transferinden %10 pay aldı.
    Ayrıca Türk vatandaşlığına sahip."

• quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Yüzüne bile bakmadığı için oyuna sokuyor değil mi? Yüzüne bile bakmadığı için her maç sonu birbirlerine sarılıp gülüyorlar.
    Ulan kahvelerde maç izleyen dayılardan farkınız yok he. Troll müsünüz değil misiniz anlamıyorum.
    Pişmesini bekliyor adam işte. Yavaş yavaş da oynatmaya başladı. 1 saatte pişen bir yemeği yarım saat önceden çıkarmaman gerekir. Daha pişmeden oynatılıp, taraftarın gazabına uğrayıp, yok olan onlarca genç futbolcu var.
    Eljif şanslıydı Comolli gibi iyi bağlantıları olan bir direktör var takımda da iyi paraya verebildik. Kendi taraftarımız kötülüyordu Eljif'i. İnatla savunuyordum kötülemeyin daha genç diye dinlemiyorlardı.
    Nasıl tepkiler vermesi gerektiğini bilmeyen bir taraftar topluluğu var. Şimdi de iyi oynuyor diye şımartılıyor Ferdi. Sonra bir yerleri kalkınca yine çöpe atacak olan aynı taraftarlar. İnsan psikolojisinden anlamıyorlar geleceğimizi hiç ediyorlar sinir oluyorum.
    Emre Mor'u da bir ara deli gibi övüyorlardı. Gördük ne halde şuan.
    Özetle:
    KİMSEYİ HAKETTİĞİNDEN ÇOK ÖVMEYİN, HAKETTİĞİNDEN ÇOK YERMEYİN. BIKTIM ARTIK BU AŞIRI DUYGUSAL TARAFTAR GRUBUNDAN.
    Elifin ne gibi süreçlerden geçtiğini hatırlamayanlar var. Ben edilen küfürleri iyi hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Ferdi çok yetenekli, çok klas ama hala oyunda kayboluyor. Herkes Ferdi'nin oynamasını çok istediği için bu gözardı ediliyor.

Golü atana kadar doğru dürüst topla buluşamadı, ataklar sürekli sol kanattan gelişti.

Hoca eleştirmeye gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz ama hoca Ferdi'ye yavaş yavaş süre vererek ne kadar doğru yaptığını benim nezdimde bir kez daha kanıtlamıştır.

Ferdi yavaş yavaş pişecek.
    Ferdi'nin hayalet olduğu dakikalarda takım tamamen kötüydü zaten. Hiç çıkamadık. Golden sonra o da takım gibi oynamaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Eljif'i oynattı helal olsun diyorsun da Ferdi'yi niye oynatmadı diye sorunca küme düşmesini bahane ediyorsun

Ferdi Barış Alıcı'dan falan daha kötü oyuncumuydu da çocuğa 1 dakika bile süre vermedi bu adam.

Barış içinde herkes burada oynasın oynasın diye kendini yırtıyordu noldu ? Oynadı ve kayboldu gitti.

Algı algı diyenlerde algının kralını yapıyor burada.

Alıntıları Göster
    tamam hocam.
  • Gustavo korkak oynamasa daha Neler yapar neler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Elifin ne gibi süreçlerden geçtiğini hatırlamayanlar var. Ben edilen küfürleri iyi hatırlıyorum.

Alıntıları Göster
    Barış Alıcı'ya da herkes oynasın süper çocuk diyordu.

Oynadı ve şimdi nerede ? Kayboldu gitti çocuk. Bunun gibi bir sürü örnek var.

Eljif'e söven tayfa şimdi de Altay'ı eleştiriyor. Sorsan en çok genç oynamasını isteyen bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ferdi'nin hayalet olduğu dakikalarda takım tamamen kötüydü zaten. Hiç çıkamadık. Golden sonra o da takım gibi oynamaya başladı.

Alıntıları Göster
    Evet takımında etkisi var ama bu birkaç maçta daha olmuştu.

Bu maçtada ikinci yarı sağdan hiç gidemedik, Ferdi de topla çok buluşamadı.

Hepimiz çok istiyoruz Ferdi'nin oynamasını ama oyuncuların eksikliklerini de görmek gerek.
  • 
Sayfa: önceki 36513652365336543655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.