Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36283629363036313632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen haklısın. Yoksa ligdeki yerimiz süper. Avrupa'ya gitmedigin rakiplerin gittiği sezonda neredeyse sezon sonu gelmiş takım 6.sirada ah bu fmci gençlik.

GÜNCELLEME: SEZON SONU DEĞİL İLK YARI SONU OLACAK YANLIŞ YAZMIŞIM AMA ANLAMA KAPASİTESİ OLMAYANLAR VAR KÜÇÜK YAZINCA ANLAYAMAZLAR DİYE BÜYÜKLE DÜŞEYİM BU GÜNCELLEMEYİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperepla -- 6 Aralık 2019; 20:11:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

hocayı istifaya çağıranların tek nedeni ferdi’nin oynamaması. fm’ci gençlik hadi abi ya
    -Galibiyeti olmayan Kayseri'ye aleyhimize 1 penaltı ve kırmızı verilmemesine rağmen mağlubiyet.
    -Zajc ve Tolgay'a harcanan 7 milyon euro bonservis ve 1 dakika bile süre almamaları.
    -3 kez üst üste maç kazanamaması.
    -Antalya'ya evinde kanatlarda Tolga, Ozan çıkıp yenilmesi.
    -Ligde 6. olması.
    -Kazanamamasına rağmen her hafta aynı şeyleri denemesi. Kaybedince çıkıp şampiyon olacağız diyip taraftarın aklıyla dalga geçmesi.
    -40 yaşındaki Emre ve 32 yaşındaki Gustavo ikilisiyle tempolu oyun oynatmaya çalışması.
    -2 maçta 5 gol atmış olmamıza rağmen diğer 11 maçta sadece 13 gol atıp yine 13 gol yemesi.
    - Ve son olarak kanatta Ozan ve Tolga'yı bile oynatmışken Ferdi'yi oynatmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 6 Aralık 2019; 20:8:32 >

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    apk sini mi kullanıyorsun?

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Aynen haklısın. Yoksa ligdeki yerimiz süper. Avrupa'ya gitmedigin rakiplerin gittiği sezonda neredeyse sezon sonu gelmiş takım 6.sirada ah bu fmci gençlik.

GÜNCELLEME: SEZON SONU DEĞİL İLK YARI SONU OLACAK YANLIŞ YAZMIŞIM AMA ANLAMA KAPASİTESİ OLMAYANLAR VAR KÜÇÜK YAZINCA ANLAYAMAZLAR DİYE BÜYÜKLE DÜŞEYİM BU GÜNCELLEMEYİ.
    "neredeyse sezon sonu gelmiş"

• quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Ciddiye alınacak biri değil, geçen sezon Eljif Elmas ptt topçusu falan diyordu, oradan hesap et futboldan ne kadar anlıyor. Engelle keyfine bak, üsluplu tartışma yapacak kapasitesi de yok.
  • fenerbahce savunmaz yapmaz yaptırır
    fenerbahce cok yücedir
    fenerbahce egilmez bükülmez
    bu takim sampiyon olacak

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü
  • Emre yerine Jailson
    Ozan yerine Ferdi

Şunu yapmak bu kadar mı zor hoca sen ne korkak bir adamsın Gustavo-Emre ikilisi çok temposuz oluyor Emre kaç maçtır kayıp görmüyormusun yoksa korkaklığından görmezdenmi geliyorsun Jailson'dan ne istiyorsun suçu nedir?

Ozan kaç maçtır top oynamıyor neyden korkuyorsun koy şu Ferdi'yi artık sende gram forma adaleti yok adalet olmayan takımdanda bir halt olmaz

Bu kafa ile gidersen tekmeyi yiyeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkms1907 -- 6 Aralık 2019; 20:9:45 >
  • Mersun HOcamın günleri sayılı, bence bilerek kendini kovdurup tazminat almak istiyor. Bir insanın bunca sene futbolun içinde öyle ya da böyle bulunup da bu kadar saçma tercihler yapmasının başka bir açıklaması olamaz.
  • Ozan, defans göbeği ile kalede oynamadı sanırım. çapı bu kadar bu teknik direktörün. maç sonu slogan atıp, taraftara aspirin vermekten başka bilgisi yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    ilk yarı sonu yazacağıma sezon sonu yazmışım çok mu komik?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Hocayi sevmiyor olabilirsiniz ama bari iyi birini isteyin. Takimi neredeyse kume düşüren Cocuyu yazıyorsunuz ya
    Takımı kümeye nerdeyse Cocu mu düşürüyordu yoksa yönetim mi ? Takım'ı düşme hattından Ersun mu çıkardı yoksa devre arasında birsürü transfer yapıp parayı çarçur eden yönetim mi ? Küme düşürüyordu dediğin adam o kadar sıkıntılı bir dönemde bile gençleri oynatıyordu. Phillip Cocu uzun vaade için doğru hocaydı. Eh artık sağ kanat Ozan ile mutlu 6. 'lıklar dilemekten başka birşey gelmiyor elimizden

• Ferdi neden gene yok bu Ersun beni harbi hasta edecek hasta

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Ferdi neden gene yok bu Ersun beni harbi hasta edecek hasta
    ne ferdisi hocam ozan tufan gibi fb tarihinin en iyi sağ açıklarından biri varken ferdi de kim oluyor? mersun manal hocamdan daha mı iyi bileceksin? şanlı,haşmetli,yüce mersun hocam en iyisini bilir. bu sezon da şubat ayında şampiyon yapacak.

• A D A M
  • Akvaryumu olanlar bilir yeni balık önce suya alıştırılır sonra akvaryuma atılır, Ferdi'nin hemen oynamasını doğru bulmuyorum son 30-40 dk girse benim için kafiydi ama bu orta saha nedir, bu hoca bunu göremiyor mu hala aynı orta saha ile inat ediyor? Olmuyor işte.
  • porsux P kullanıcısına yanıt
    Ah ah iskembeden sallamak ne kolay..

Cocu gittikten sonra yonetim mi degisti? Cocuya da birsuru transfer yapildi, kacinci sirada oldugumuz belliydi. AYRICA gençleri oynatan Cocu'nin Ferdiye toplam verdigi sure: 0 dakika. Ezbere konusmayin ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 6 Aralık 2019; 20:21:11 >
  • [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shepherd. -- 6 Aralık 2019; 20:24:32 >
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Cocu geldiğinde Comolli Epl çöplerini takıma doldurmaya başlamıştı bile, bu 1, 2.si Valbuena'yı.. edemiyorum anlatayım aynı şeyleri tekrar tekrar. ERsuncularla uğraşılmaz hee deyip geçmek en iyisi.

En iyi hoca Ersun HOca, bu maçta da 35435435168 tane isabetli pas bekliyorum takımımızdan
  • 
Sayfa: önceki 36283629363036313632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.