Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36233624362536263627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğruysa şahane 11 de Gustavo cezalı değil mi? Yoksa kupa maçında mı gitti cezası? Bu arada Emre - Jaja da olabilir bir diğer opsiyon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Medyada bahsettiğimiz algılardan bir örnek :

Büyük harflerle "ŞOK" demişler işte. Bayağı ağır başlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gustavo stoperde oynamayı sorun etmiyorsa Gençlerbirliği maçından itibaren hep stoper oynasın

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

sonunda hoca düşünmeye başlamış.
    Ersun'un kafasına tuğla mı düşmüş? Kadro gerçek olamayacak kadar güzel duruyor. Bana kağıt kalem verip takımı sen belirleyeceksin deseler aynı 11'i dizerdim. Belki Hasan yerine Dirar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 6 Aralık 2019; 1:36:56 >
  • 6. yız gülüyorlar. Disiplinsiz, ciddiyetsiz, vurdumduymaz tavırlar. Hemen PAF takıma.

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Falçao ayrılacak haberi bizim taraftarın trollemesi zannettim, gerçekmiş

Niye ayrılıyor biraz daha para yeseydi keşke

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Altay ve Berke hem Fenerbahçenin hem de milli takımın geleceği. Hatalı gol elbette yiyecek, yapıcı değil yıkıcı olan eleştirilere kulak asmadan devam eder umarım. Gelecek seneye şampiyon takımın kalecisi olarak başlar inşallah. Böylelikle özgüveni iyice artar ve piyasa değeri bir hayli yükselir.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    4 sarı kart cezası kupada çekilmiyormuş ama kırmızı cezası kupada düşüyor. jaja daha iyi olur dediğin gibi.

• Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Bunlar hazımsız 6S taraftarlarının yaptıkları kuyruk acıları o kadar büyük bir durumdaki normaldir böyle şeyler, ikinci yarıda umarım imparatorları kaçmazda şubat ayında bunların kuyruğunu bir kez daha sıkıştırırız.

Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa‚ Türkiye yoktur‚ futbol yoktur‚ bolluk yoktur‚ insanlar yoktur‚ canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp‚ mezarlık olur.

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü‚ ne kupa büyüklüğüdür.
    Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte‚ adı konamaz.
  • Florya arazisi Galatasaray'a peşkeş çekilmiş. Bizim Fenerliler hala yönetime hocaya sallayadursun, adamlar kollanmaya devam ediyor. Aynen, bizi doğramıyorlar biz kötüyüz.
  • Emre-Ozan-Kruse orta sahasını özlemiştik. Çok daha akıcı oluyor böyle oyun.
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Tam Vitor'luk takım Everton,anlaşırlarsa Everton'da başarılı olacaktır.

Everton'un fena kadrosu yok ve buna rağmen yıllardır kimliksiz ve ne uzar ne kısalır denilebilecek bir oyunu var,Vitor sayesinde Roy Hudgson'un C.Palace'i ya da Sean Dyche'in Burnley'i seviyesinde saygı duyulan bir takıma dönüşebilirler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Florya arazisine çökmüş Gs. Bir kulüp devlet yardımıyla anca bu kadar kollanır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rize Başkanı bunu beğendi. (%15 pay akarı kokarı yok mis)
  • quote:

• quote:

35 civarıysa görüşsünler aksi halde büyük hata olur devre arası vedatı satmak

• Bu arada ben 20ye Vedati satmazdim. Devre arasinda satmazdim yani. Sezon sonunda gelsinler, o zaman verelim.

Vedati vermek şampiyonluğu vermek demek.

• Ferdi’yi oynatmaz bence deniz oynar ferdi’yi hamle olarak 70 den sonra oyuna alır.

• 
Sayfa: önceki 36233624362536263627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.