Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nopnog , winterice Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (6 Mobil) - 1 Masaüstü8 Mobil
106.566
Cevap
238
Favori
5.959.439
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 20 saat 49 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Hocam 22 kupalı teknik direktöre , son 2 senenin şampiyonuna , Ersun 5-6 puan fazla alsa kaçar demek bazı şeylerin sizde neden düzelmediğini açıklıyor bence.

Bilmiyorum bana çok komik geliyor, bazen bazılarının Truman Şovda olduğunu falan zannediyorum .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Alpha Centauri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5195 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Hocam 22 kupalı teknik direktöre , son 2 senenin şampiyonuna , Ersun 5-6 puan fazla alsa kaçar demek bazı şeylerin sizde neden düzelmediğini açıklıyor bence.

Bilmiyorum bana çok komik geliyor, bazen bazılarının Truman Şovda olduğunu falan zannediyorum .
    Daha önce kaçtı ki kaçar diyoruz. Tecrübe ile sabit. Örneği var yakın geçmişte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam yıllardır bunu mu tecrübe ile sabitlediniz? :)

|
    |
    Ygal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5195 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ygal

quote:

Hocam yıllardır bunu mu tecrübe ile sabitlediniz? :)
    E.

|
    |

Cebrail Akbulut Erzurumsporda TD ERkan SÖzerinin perk tercih ettiği bir isim değil. Yanlış takıma kiralandığını düşünüyorum daha doğrusu yanlış TD ye. Ama cebrailin şans gelmediği için küsmeden çalışmaya devam etmesi lazım gerçekten çok yetenekli.

Erzurumspor-Bursaspor Kupa maçının tamamını izledim, cebrail çok soğukkanlı ve oyun bilgisi çok yüksek bir sol bek. Savunma yönü daha kuvvetli ama çok etkili ve becerikli bi sol ayağı var.Bursaspor maçında 2 asist yaptı. Maçın tamamını bırakıyorum asistlerin dakikaları 66 ve 82..

Yalnız bu maçla ilgili söylenecek şeylerden biri Bursasporun inanılmaz bir altyapısı olduğu. Gerçekten çok yetenekli oyuncuları var. Ozan, ismail, bizimle de ismi geçen forvet ali akman, atanasov ve özellikle bu maçta oynamayan Burak Kapacak dikkat edilmesi gereken isimler. Burak Kapacak birkaç yıl içinde Avrupa bile yapabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 5 Aralık 2019; 2:12:19 >
    |
    |

• Binbaşı
    1352 Mesaj
    Rashford öncesi - sonrası

Alper Potuk öncesi - sonrası
    |
    |

Güneşin doğuşunu yakalayamazsınız. Yağmuru durduramazsınız. Suları durgunlaştıramazsınız. Havayı temizleyemezsiniz.
    Hayatta kalma arzusunu hafifletemezsiniz. Şartlar için pazarlık yapamazsınız. Çağrıyı göz ardı edemezsiniz. Neden isteyesiniz ki?
    Doğa evcilleştirilemez. Onu böyle kabul edin!
  • Yarbay
    3983 Mesaj
    quote:

dayı iyi güzel bi' film izlemişsin de, her konuda da izlediğin filmi belirtmene gerek yok

and remember respect is everything

maybe one day 73' Beetle
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 20 saat 49 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

15 yıl önce izledim . Ne olduğunu bile unutmuşumdur. Çok benziyor ondan.

|
    |
    Aras. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1137 Mesaj

Rize'den içerde dışarda toplam 6 puan alacağımızı bilmeyen yoktur herhalde. Rize yönetiminin yarısından fazlası Fenerli. Sivas bizi üzmesin şu 4 maçlık fikstürde yeter bence.
    |
    |
    We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Razer Basilisk Ultimate - Razer Nari Ultimate Lucio Ed.- Razer Huntsman Elite - Razer Goliathus Extended Chroma - Razer Base Station Chroma - Razer Nommo Chroma
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    Sivas'ı yenme ihtimalimiz yok gibi bir şey.
    |
    |

Renktaşlar İstanbul Spor maçında bizim onlara kiralık gönderdiğimiz Allahyar Sayyadmanesh oynadı mı? Maç sırasında ismini duyduğumu hatırlamıyorum da. Sorma sebebim teknik adamları maç öncesi yayınında sorulunca oynatacağım demişti.

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Renktaşlar İstanbul Spor maçında bizim onlara kiralık gönderdiğimiz Allahyar Sayyadmanesh oynadı mı? Maç sırasında ismini duyduğumu hatırlamıyorum da. Sorma sebebim teknik adamları maç öncesi yayınında sorulunca oynatacağım demişti.
    İlk yarı oynadı.

"oynadı" çok iddialı bir kelime seçimi olmuş. evet ilk yarı sahadaydı ama oynadığını ben şahsen göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The Mandalorian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

"oynadı" çok iddialı bir kelime seçimi olmuş. evet ilk yarı sahadaydı ama oynadığını ben şahsen göremedim.
    Sahadaydı. Gerçi top gelmedi adama hani mecazen değil hiç top değmedi sanırım.

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Rövanşta 6 yerler.

rövanşın artık bir değeri yok. tarihe "tuzla faciası" olarak geçer bu olay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Artık macera aramaya gerek yok. Ali koçsan şu saatten sonra onyekuru-talisca-visca hattını kuracaksın. Vedatı zaten tutamayacağız elimizde, gelecek parayla çok rahat kurulur bu kadro. Taliscayı sene başı 8e vermişler almamışız hatta.
    Sadece şu 3lü bile sezonda 50-60 skor katkısı verir.

Scouting transferi yapacaksan eljif ve ferdi gibi fazlaca gelecek vadeden 17 18 yaşında 1m altı oyuncular olmalı. Geri kalanı vedat ve gustavo gibi oyuncular olmalı, örnekleri bir üstte yazdım zaten

|
    |

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Rövanşta 6 yerler.

Alıntıları Göster
    Yok 8 yerler abartma.
bankalar.org
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.