Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36153616361736183619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rikuride

Katılmıyorum. Oynaması gereken Ferdi'den başka kimse yok takımda.

Uzun zamandır oynamayan Zajc, Ferdi, Tolgay, Sadık, Rami gibi adamların birçoğu sakatlıktan çıkıp hazır olmamalarına rağmen gayet diri ve istekliydiler.

Sahada oyun düzeninden kopan, savruk oynayan, kötü oynayan kimse yoktu.

Alıntıları Göster
    Vedat, Ferdi, Jailson, Dirar, Isla, Deniz... Tam 11 olmasa da 11'e yazabileceğin isimler, zaten hücum yönün kuvvetli olunca savunmaya pek iş düşmedi.
  • Bastonlu Emre > Tolgay

Hayal görmeyin, Tolgay sorumluluk almayan, gamsız ötesi bir adam. Yere düşüyor, kalkıp pres yapacağına kaleye giden şutu izliyor. Defans pas atacak adam arıyor Tolgay rakibin içine kaçıyor, Dirar ileri top sürüyor Tolgay yine toptan kaçıyor. Bu adamdan bi cacık olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Vedat, Ferdi, Jailson, Dirar, Isla, Deniz... Tam 11 olmasa da 11'e yazabileceğin isimler, zaten hücum yönün kuvvetli olunca savunmaya pek iş düşmedi.

Alıntıları Göster
    Ferdi, Jailson ve Deniz sık forma giyen isimler değil. Ama sahada sürekli forma giyiyorlarmış gibi diriydiler. Ayrıca iştahlıydılar.

Vedat ve Isla da sakatlıktan çıktılar, tam hazır değiller.

Geçmiş yıllarda ziraat maçlarında as oynayan adamlar bile leş oynuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikuride -- 3 Aralık 2019; 22:54:52 >
  • Zajc golden sonra üzgün göründü sevinmedi bile. Yorgunluktan mı yoksa gerçekten mutsuz mu takımda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Ferdi, Jailson ve Deniz sık forma giyen isimler değil. Ama sahada sürekli forma giyiyorlarmış gibi diriydiler. Ayrıca iştahlıydılar.

Vedat ve Isla da sakatlıktan çıktılar, tam hazır değiller.

Geçmiş yıllarda ziraat maçlarında as oynayan adamlar bile leş oynuyordu.

Alıntıları Göster
    İyi kondisyon yüklemiş hoca.

@anilzxc İsteksizdi bugün.
  • Bu arada Ersun Yanal Ferdi'yi oynatmayarak takıma ihanet ediyormuş bunu da gördük. Hocanın bir bildiği falan yokmuş, bu adam her türlü oynarmış.
  • Ferdi 11'de başlamazsa ve kazansak bile boş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersun Yanal: "Ferdi şuan hazır değil, biraz sabırlı olmalıyız."

• quote:

Orijinalden alıntı: TadicOnFire

Zajc golden sonra üzgün göründü sevinmedi bile. Yorgunluktan mı yoksa gerçekten mutsuz mu takımda?
    Forma şansı bulamıyor. Çoğu zaman yedek olarak bile zaman almıyor. Kruze sakatken bile oynamadı. Umudu yok gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Ersun Yanal: "Ferdi şuan hazır değil, biraz sabırlı olmalıyız."

Haklı

• quote:

Orijinalden alıntı: TadicOnFire

Zajc golden sonra üzgün göründü sevinmedi bile. Yorgunluktan mı yoksa gerçekten mutsuz mu takımda?
    Yeterli önemi görmüyor galiba

• quote:

Ersun Yanal: Devre Arasında Ferdi'yi kiralık göndereceğiz.

• ersun yanal kısaca diyor ki;ağzıyla kuş tutsa Ferdiyi oynatmam...
    hocam gençlere bakış açınız ve forma adaletiniz parmak ısırtıyor
  • Hocadan daha mı iyi biliyorsunuz?

• Ersun'a göre Ferdi hazır değilmiş Alper Moses Tolga Garry hazırmış bu komisyoncuya göre Eljif'te hazır değildi.

Eğer Ersun takımın başında kalırsa ve bu çocuğu oynatmazsa en yakın zamanda gitsin kurtarsın kendini.
  • ferdi kadıoğlu bu kadar istikrarsız kanat oyuncularının olduğu bir takımda forma bulamıyosa...ben bu sezon ömer farukun 10-15 dk belki süre bulacağı maçlar olur diye düşünürken hayal kuruyorum galiba
  • Getirin oradan İstanbulspor'u Mersun hocam takıma şov yaptıracak.
  • quote:

Ben bunu şaka amaçlı yazdınız sanıp alıntı yapıp kendi yorumumu yazmıştım meğer cidden bu lafı etmiş. Şoktayım. Cidden Ersun'un amacı bizleri delirtmek diye düşünmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Forma şansı bulamıyor. Çoğu zaman yedek olarak bile zaman almıyor. Kruze sakatken bile oynamadı. Umudu yok gibi geldi bana.

Alıntıları Göster
    Gönderilecek.

• Ferdi'nin oynayarak Ersun'a ayar vermesi...
  • 
Sayfa: önceki 36153616361736183619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.