Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sürrealist Adam

?
    lüe tweetlemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasir transferini güvenilir sayfalarda yazmaya başladı 1.1 milyon tl vermişiz yani yaklaşık 165.000 euro.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasir alındıysa ya hasan ali satılıyor ya da kolarov stoper için alındı. umarım hasan ali satılıyordur

• Yasir, Cebo, Hasan, Kolarov çok ilginç
  • bir bekimiz isla diğer bekimiz kolarov rüya gibi keşke sene de 2014 olsaydı

• Olması gereken şekilde şuan ilk 11 temelleri daha mantıklı atılıyor.

HAK + İsmail'e toplamda 4M civarı maaş ödeneceğine Kolarov + Yasir için toplam 3.250M maaş ödenmesi gerekiyor.
    Senede belki 5-6 maç oynayacak diye bütün oyunclara aynı maaşı ödüyorduk.

İlk 11 haricinde
    1 tane stoper
    1 tane orta saha
    1 tane kanat
    1 tane forvet oyuncusu as oyunculara yakın olmalı.
    Diğerleri genç olmalı. Toplamda 15 oyuncumuz ilk 11 de rekabet halinde olmalı fakat kaliteli olmalı. Diğerleri gençlerden olmalı.

Geçen sene Alper, Slimani, Frey, Ayew, İsmail, Roman gibi oynamayan oyunculara onlarca maaş verdik.
    Soldado'ya 4M maaş veriyorsan Slimani ye 1.5M vermen gerekiyor en fazla.
    Valbuena ya 3M maaş veriyorsa Ayuv yerine gelecek olana 1 yada 1.5 vermen gerekiyor.
    Dirar, Ayew, Valbuena ve Moses kanat oyuncular toplamda 10M maaş veriyorduk. Saçma sapan maaş dağılımı vardı.

Bu sene beklentim
    Moses yada giderse yerine kaliteli bir sağ açık (Salvio)
    Kaliteli sol açık (Brahimi, Kono)
    Bunları yedekleyecek Boyd ve Emre Kılınç

• Bomboş bir genç daha aldık teşekkürler ali koç

• Ya yaşlı bitik adam alıyoruz ya da olmamış gençler.Yok mu şöyle 25-29 yaş aralığında hem olgun hem bitmemiş oyuncu ?

• Geçen sene küme düşüremedik bu sene kesin olsun kafası mı bu?

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yasir olayı uydurmadır diyecektim ama her yer yazmaya başladı. Böyle bi saçmalık yapmazlar diye düşünüyorum hâlâ.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya yıldız olmuş oyuncu veya genç potansiyelli oyuncu bekliyoruz gelen isimlere bak, yazıklar olsun ne tat kaldı ne tuz bir günde. Hiçbir beklentim yok küme düşmemeye oynarız bu sene de.

• Yasir transferi ne olur yalan olsun ya. Allah aşkına başkan saçma sapan işler yapma gözünü seveyim...
  • Şu son iki yerli transferine verilen 3 5 yüzbin avroya bile acıdım açıkcası. Genç transfer ediyorsan eljif gibi, belki allahyar gibi tutması yüksek ihtimal olan oyuncular alınmalı. U20 turnuvasında hiç scoutumuz var mıdır sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Ya yaşlı bitik adam alıyoruz ya da olmamış gençler.Yok mu şöyle 25-29 yaş aralığında hem olgun hem bitmemiş oyuncu ?
    Var ama direkt onbirime koyup katkı alayım dediğin adamlar 15 milyondan başlıyor.
    Vilhena için 6 milyon konuşuluyor bu paraya alınırsa büyük iş olur ama sanmıyorum..

• yasir gerçekmi dalga geçme amaçlımı söyleniyor ?
  • İlk 11 oyuncusu alırız, yaşlı ve çöp...

Yedek için biraz daha alt kaliteli oyunculara bakarız, hepsi çöp...

Genç takım için iyi oyuncular bakarız, yine hepsi çöp...

Yaşlı alırız suç, genç alırız bu sefer neden tecrübeli değil denir.

Ne istediğini bilmeyen ve sürekli saçmalayan bir grup bizim taraftarın %70'i. Sosyal medya çıktı çıkalı salak salak yorumlara maruz kalıyoruz. Genç takıma çok iyi takviyeler yapılıyor ki bir iki seneye A Takıma çıktıklarında kulübü benimsemiş olsunlar.

Tipe göre oyuncu yargılamak sizde, FM'den profile bakıp çöp demek sizde. Transfermarkt gibi hiçbir resmi kurum ve menajerin sallamadığı bir yeri otorite kabul edipte bonservisleri orada yazanlara göre değerlendirmek sizde.

Ayew ve Slimani geldiğinde bayram yeriydi buralar. Çok değil, iki ay sonra sövülmeye başlandı.

Daha öncede dediğim gibi, bizim taraftar full negatifse ve herşeyi eleştiriyorsa bilinki doğru yoldayız. Ali Koç en büyük hatayı bu gereksizleri dinlemekle yaptı. Akıllanmıştır umarım.

• Eljif = Kjaer + 15m haberi doğrudur ve kabul ederiz umarım ama sanmıyorum

• Pierre van Hooijdonk’un oğlu Sydney van Hooijdonk, Türkiye’ye uçacağı fotoğrafı paylaştı. Tatile de gelebileceği söyleniyor.

Uyruk: Hollanda 38 Gol
    Mevki: Santrafor 2 Asist

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.