Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belki de şundan kaybediyoruzdur beyler: antalya maçında penaltı verilse belki de 1-0 kazanıp liderliğe oturmuş olacaktık. ama çıkıp da 2 kelam hakem hakkında, verilmeyen penaltı hakkında konuşmadık. ortalığı galeyana getirmedik. sağa sola saldırmadık. taraftarımızı sinirlendirip, hayali düşmanlar yaratarak hedef yaratmadık.

bizim yerimizde galatasaray olsaydı, yönetimiyle, hocasıyla ortalığı velveleye vermişlerdi, tff'deki adamları işlemlere başlamış belki de hakemin kariyeri bitirilecekti. bundan sonraki maçlarda da hakemler gs'ye karşı temkinli ve ayrıcalıklı davranacaktı.

biz neden böyle şeyler yapmıyoruz? belki de amatör bir örgütlenmemiz vardır kim bilir?
  • Kendi sahasında 50 bin kişi önünde antalyaya kaybetmiş takımda, yapılan yanlışları sırf ersun yanala sahip çıkmak adına konuşmayanlar fenerbahçeliliğini sorgulasın

ben fenerbahçeli miyim ersunbahçeli miyim diye...kusura bakma ama fenerbahçenin menfaatleri senin ersun yanal sevginden daha üstündür

araba yıkayan biat kültürünüz batsın...
  • Ben size olacakları söyliyelim, gs cl'de grutan çıkamaz ve lige döner. Sonra 2-3 maç üst üste kazanırlar bu 2-3 maçta Falco muhakkak maçları kazandıran golleri atar (bu sene kıçına teneke bağladıkları Mitroglu geçen sene en kritik golü atmıştı) sonrası malum devre arasına kadar maksimum puanlı alırlar.

FT'nin başında olduğu gs'de senaryo hep böyle olmuştur, hiç değişmez. Niye değişmez çünkü biz hep aynı salaklıkları yaparız, düşenin kıçına tekme vurmak yerine,tutar elinden ayağa kaldırırız sonra o bizim kıçımıza tekmeyi vurur ve şampiyonluk hayal olur.
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Hakeme baglamak cok kolay olur bence. Biz de pozisyon uretemedik, dogru bir plan yoktu. Isleyen kanatlar yoktu. Isla cok bindirdi, etkili oldu ama hic dogru duzgun iceri orta acamadi, takimda dribling yapacak oyuncu yoktu. Kilidi, sadece rakibe hata yaptirarak acmayi deniyoruz. Topu kullanamıyoruz, 6 milyona aldigimiz 32 yasindaki oyuncunun "bu" takima verebilecegi sey çok azdi. Ustelik emre ve ikisi oynadiginda ortasaha düşüyor bir sure sonra.

Hocamizin en buyuk sorunu hatadan ders almiyor olmak. Biraz esnek olmak lazim. Ben oynanan oyundan memnunum, antalya gibi maclar olur ama bu maclar sonunda takimin eksikliklerine mudahele edilmezse elbette hoca da elestirilmeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

Kendi sahasında 50 bin kişi önünde antalyaya kaybetmiş takımda, yapılan yanlışları sırf ersun yanala sahip çıkmak adına konuşmayanlar fenerbahçeliliğini sorgulasın

ben fenerbahçeli miyim ersunbahçeli miyim diye...kusura bakma ama fenerbahçenin menfaatleri senin ersun yanal sevginden daha üstündür

araba yıkayan biat kültürünüz batsın...
    Ersuna giydirmedik diye fenerbahçelilimizi mi sorgulatıyorsun sen bize
    Fenerbahçeliliğimiz hocaya sallayarak olmaz hele bu forumda hiç olmaz
    Yenilgi %100 ersuna yazar orası ayrı da bunu yazmadık diyede taraftarlığımızı sorgulayacak halimiz de yok.
    İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

belki de şundan kaybediyoruzdur beyler: antalya maçında penaltı verilse belki de 1-0 kazanıp liderliğe oturmuş olacaktık. ama çıkıp da 2 kelam hakem hakkında, verilmeyen penaltı hakkında konuşmadık. ortalığı galeyana getirmedik. sağa sola saldırmadık. taraftarımızı sinirlendirip, hayali düşmanlar yaratarak hedef yaratmadık.

bizim yerimizde galatasaray olsaydı, yönetimiyle, hocasıyla ortalığı velveleye vermişlerdi, tff'deki adamları işlemlere başlamış belki de hakemin kariyeri bitirilecekti. bundan sonraki maçlarda da hakemler gs'ye karşı temkinli ve ayrıcalıklı davranacaktı.

biz neden böyle şeyler yapmıyoruz? belki de amatör bir örgütlenmemiz vardır kim bilir?
    evet, bizim yönetim maç arkası konularda çok zayıf. hâlbuki maç sahada değil masada kazanılıyor burada :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    GS ve BJK maçlarında da penaltı verilmedi benzer pozisyonlara kural değişmiş belli ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Hakeme baglamak cok kolay olur bence. Biz de pozisyon uretemedik, dogru bir plan yoktu. Isleyen kanatlar yoktu. Isla cok bindirdi, etkili oldu ama hic dogru duzgun iceri orta acamadi, takimda dribling yapacak oyuncu yoktu. Kilidi, sadece rakibe hata yaptirarak acmayi deniyoruz. Topu kullanamıyoruz, 6 milyona aldigimiz 32 yasindaki oyuncunun "bu" takima verebilecegi sey çok azdi. Ustelik emre ve ikisi oynadiginda ortasaha düşüyor bir sure sonra.

Hocamizin en buyuk sorunu hatadan ders almiyor olmak. Biraz esnek olmak lazim. Ben oynanan oyundan memnunum, antalya gibi maclar olur ama bu maclar sonunda takimin eksikliklerine mudahele edilmezse elbette hoca da elestirilmeli.
    ondan bahsediyorum ben de aslında. hakeme bağlamak kolay olur. biz hiçbir zaman bunu yapmıyoruz ali koç geldiğinden beri.

gs öyle mi ama? takımı kötü oynayınca fatih ona sallıyor buna sallıyor. artık millet yememeye başladı, hemen topu başkanına attı.

içimden bir ses diyor ki ali koç gizlice fatih'in fişini çekmeye çalışıyor. nedense böyle hissediyorum.

• Keşke milli maç arasında 1. veya 2.lig takımı ile hazırlık maçı yapsak. Moses ve Rodrigues'de sakatlıkların durumuna göre 2. yarı oyuna girerler. Hasan Ali ABD'den daha gelmedi galiba. Keşke o da yetişip 2.yarı oyuna dahil olsa. Bu maçta önemli olan oynamayan oyuncuların maç kondisyonu kazanması ve stoperlerin uyumunun gözlemlenmesi. Milli takıma giden oyuncular dışında, elde kalan oyuncular ile şöyle bir kadro ile çıkabiliriz ;

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

ondan bahsediyorum ben de aslında. hakeme bağlamak kolay olur. biz hiçbir zaman bunu yapmıyoruz ali koç geldiğinden beri.

gs öyle mi ama? takımı kötü oynayınca fatih ona sallıyor buna sallıyor. artık millet yememeye başladı, hemen topu başkanına attı.

içimden bir ses diyor ki ali koç gizlice fatih'in fişini çekmeye çalışıyor. nedense böyle hissediyorum.

Alıntıları Göster
    Galatasaray 20 yıldır kaostan besleniyor şampiyon olma taktikleri bu.

Futbolcusuyla teknik heyetiyle saldırgan tavırlar sergileyerek saha içinde hakemleri sindiriyorlar.

• "Hocanın suçu yok" diyenleri neden geçmiş sezonlarda göremedik ? Müridi olsaniz bu kadar desteklemezsiniz.Lord Joker bile Pereirayi elestirebiliyordu

• deatless22 kullanıcısına yanıt
    Bir Balon patlamissa oda sizin balonunuz dur. Asıl Fenerbahçeyi milli aradan sonra göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 7 Ekim 2019; 11:53:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

"Hocanın suçu yok" diyenleri neden geçmiş sezonlarda göremedik ? Müridi olsaniz bu kadar desteklemezsiniz.Lord Joker bile Pereirayi elestirebiliyordu
    Slimani kale ağzından gol atamıyordu suçlu Cocu oluyordu.
  • Güzel konu, emeğine sağlık hocam detaylı açıklamışsın teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaguely

Keşke milli maç arasında 1. veya 2.lig takımı ile hazırlık maçı yapsak. Moses ve Rodrigues'de sakatlıkların durumuna göre 2. yarı oyuna girerler. Hasan Ali ABD'den daha gelmedi galiba. Keşke o da yetişip 2.yarı oyuna dahil olsa. Bu maçta önemli olan oynamayan oyuncuların maç kondisyonu kazanması ve stoperlerin uyumunun gözlemlenmesi. Milli takıma giden oyuncular dışında, elde kalan oyuncular ile şöyle bir kadro ile çıkabiliriz ;

Gs maçında oyuna girdi ne amerikası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Gs maçında oyuna girdi ne amerikası

Alıntıları Göster
    https://m.haberturk.com/video/spor/izle/hasan-ali-kaldirim-abdye-gitti/656643

https://www.ntvspor.net/futbol/hasan-ali-kaldirim-abd-yolcusu-5d9319138df8e72a04c23028

• sharpkiss kullanıcısına yanıt
    insan konuştuklarından değil sustuklarından da sorumludur
    iyi günler
  • JAILSON KULÜBEYE!

Milli arada yapılacak idmanlarda Adil Rami ve Serdar Aziz'in performanslarını takip edecek olan tecrübeli hoca, memnun kalması durumunda Jailson'u kulübeye çekecek..
  • Milli maç arasından sonra takımdaki herkes iyileşse de gerçek Fenerbahçe'yi seyretsek artık.
  • 
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.