Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (1071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Temmuz 2019; 7:22:25 >
  • Yeni Formamız Emin Ellerde

-----

Yeni Sezon Formalarımız

-----

Başkanımız Ali Koç’un Sezon Açılışı Konuşması

• Futbolcularımız yeni sezon formalarımızı değerlendirdi

18 Temmuz 2019 Perşembe 22:20

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

Fenerbahçe’nin 2019-2020 sezonu boyunca giyeceği, adidas tarafından hazırlanan formaların tanıtımı, Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde düzenlenen özel bir davetle yapıldı.

Futbolcularımızdan Max Kruse, Garry Rodrigues ve Vedat Muriqi de lansmanın son bölümünde basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.

Alman futbolcumuz Max Kruse, “Üç formayı da gerçekten çok beğendim. Ama kendi evimizde giyeceğimizi ve lacivert olanı beğendim. Üçüyle de güzel skorlar alacağımıza inanıyorum. Genel olarak formalar çok güzel.” dedi.

Üç formayı da çok beğendiğini dile getiren Garry Rodrigues, “Üç formayı da çok beğendim. Onları giyip Fenerbahçe için savaşmayı sabırsızla bekliyorum. Bir an önce giymek istiyorum. Gerçekten çok çalışıyoruz. Formamızı giyip Fenerbahçe için sonuna kadar mücadele edeceğimi düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Vedat Muriqi ise, “Burada bulunduğum için çok mutluyum. Çok büyük bir camiaya geldim. Dışarıdan gözüktüğünden çok daha büyük bir camia. Tahmin ettiğimden çok büyük. Mutluyum, bu formaların eskisi yenisi fark etmez. Mazisi kalır. Bu şanlı tarihe inşallah adımı yazdırabilirim. Buraya bunun için geldim. İnşallah bu sezon çok başarılı olup, hak ettiğimiz, layık olduğumuz başarıları alacağız.” dedi.

Fotoğraflar: Semih Bahadır

https://www.fenerbahce.org/haberler/futbol/2019/7/futbolcularimiz-yeni-sezon-formalarimizi-degerlendirdi

adidas’ın hazırladığı 2019-2020 sezonu Fenerbahçe formaları satışa sunuldu

18 Temmuz 2019 Perşembe 21:11

https://www.fenerbahce.org/haberler/kulup/2019/7/adidas-in-hazirladigi-2019-2020-sezonu-fenerbahce-formalari-satisa-sunuldu

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• Sanki Aziz Yıldırım zamanının formalarındaki arma daha güzel duruyordu.

son 2 senedir sönük duruyo formada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Boş boş saçma sapan şeylere takılıp burda tartışmasını yapıyolar yok şu mutsuzmuş yok tek oturuyormuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün bursa maçında göreceğiz bakalım orta sahadaki kara delik devam ediyor mu yoksa herkes sorumluluk alıp orta sahadan top taşıyacak mı

• İki mesaj önce şampiyon olacağımıza inanan varmı diyosun iki mesaj sonra merak etmeyin şampiyon olacağız diyorsun neyin kafasındasın ilk mesajın + almayınca 2.sinimi attın?

• ilk mesajı düzgün okusan belki anlardın :D ama yok sizin amacınız tartışmak değil sataşmak onu unutmuşum pardon iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragesia -- 19 Temmuz 2019; 8:22:41 >
  • 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günümüz kutlu olsun renktaşlarım. En azından bugünlük tartışmaların bitmesi dileğiyle

• Başkanın söylediği 2.3 transferin 11 için olduğunu düşünüyorum ve düşünmek istiyorum.

Sağ stoper ve forvet transferi elzem ilk önce omurgayı iyileştirmemiz lazım bizim omurga sakat

3.adam bana göre yine omurgaya 8 numara transferi olması lazım eldekilere güvenemediğim için bunu söylüyorum Ozan ve Jailson'un 8 numarada bekleneni veremeyeceğini 6 numarada daha faydalı olacaklarını düşünüyorum artı Tolga'da var o yüzden 8 numara lazım hee Tolgay-Emre top oynar bir sezon bizi götürür o zaman 3.adamın solbeke alınmasını isterim

Omurga'da 1 kişi bile aksarsa şampiyon olman imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkms91 -- 19 Temmuz 2019; 8:46:34 >
  • Stoper, forvet, kanat, orta saha. Minimum 4 transfer ihtiyacı var. Bunların hiçbirinde boş atma şansımız yok. Deniz Türüç alalım, Skrtel'le sözleşme uzatalım diye geçiştirilirse yazık olur. Bu transferlerin stoper ve orta saha kısmını Ağustos girmeden bitirmek gerekiyor. Özellikle stoper transferi için neyi bekliyoruz anlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Kolarov stoper oynayacaksa gelmesin Skrteli arariz ciddi ciddi söylüyorum.
    Hocam büyük ihtimalle Kolarov'u stopere alarak sol bek için de yedek olması isteniyor. Bu yüzden asıl mevkisi defans olan biri yerine Kolarov isteniyor. Bir transferle 2 mevkideki açığı da kapatalım diye düşünülüyor. Bence stopere bir transfer daha yapılmalı. Opsiyonlu Kjaer'i kiralarsak bence 10 numara defans hattımız olur. Bu transferler defansta oyun kuracak adam olması sebebiyle şampiyonlukta çok önemli katkı sağlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: adv11

Bu mesaj silindi.
    n'apalım abi burada öldük bittik demenin anlamı yok sonuçta futbol keyif işi hiçbirimiz bu işte para kazanmıyoruz o yüzden devam

ŞAMPİYON FENERBAHÇE
  • quote:

Orijinalden alıntı: adv11

Bu mesaj silindi.
    Herkesin kadrosu sorunlu zaten.

BJK üzerinden gidelim mi?
    Kale > Karius tam olarak güvenebileceğin biri değil.
    Defans > Vida hariç kötü. Gökhan'ın sakatlıkları ve yaşı geçmesi yüzünden, Caner'in zaten defans bilmemesi üstüne stoperdeki 2 oyuncunuzun evlere şenlik olması.

Orta saha > Beşiktaş'ın en iyi olduğu mevki. Atiba, Dorukhan ve Ljajic. Burada en önemli unsur Dorukhan eğer onu satarsanız buranın uyumuda gidecek. Atiba iyice yaşlandı çünkü. Bizdeki Emre neyse sizdeki Atiba o. Ljajic gerçekten iyi oyuncu.

Kanatlar > Lens ve Querasma ile bir yol katedemezsiniz. Boyd ikisinden de iyi.

Forvet > Burak iyi.

Beşiktaş'ın oturmuş kadrosu mu oluyor? Defansa adam gelecek, Dorukhan satılacak yerine adam gelecek, kanatlar ve beklerin değişme durumu var. Yaklaşık ilk 11 de 5 kişi değişecek.

• Tolgay saçma konstrasyon eksikliği olmasa yanında defansif yönü kuvvetli bir 8 numara ile ön liberoda kullanabilirdik. Ceza sahasına giren bir adam değil zaten. Ön libero alıp yanına Tolgay'ı koyarsak sıkıntı çekeriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

n'apalım abi burada öldük bittik demenin anlamı yok sonuçta futbol keyif işi hiçbirimiz bu işte para kazanmıyoruz o yüzden devam

ŞAMPİYON FENERBAHÇE

Alıntıları Göster
    Hocam an itibariyle kadromuzun en büyük eksik yanı stoper. Kjaer ve Kolarov an itibariyle gelse takım yine oturmuş olacak. İlerde kaliteli forvetin gelmesiyle Muriç'i değiştiririz.

Biz sol beke transfer istiyoruz ama HAK'ın geçen seneki performansı GS ve BJK nin sol beklerinden iyi.
    Isla'nın performansıda öyle.

Biz kendi oyuncularımızı gömmekte usta olduğumuz için birazda öyle geliyor. Rakiplerden 30 gol atan takımın defans oyuncuları rakiplerin beklerinden daha iyi asist sayıları var.
    Hele Isla'nın boşa giden asistlerini, adam belki 15 asist yapacaktı bu sene.

Bizim bu sene Serdar, Tolgay, Moses ve satılmazsa Jailson'dan daha iyi performans alacağımızı düşünüyorum. Geçen sene beraber kamp yapamadılar. Moses zaten kendini çok vermemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aubemeyang

Transfer konusunda her sene Ersun Hocanın bir ısrarı oluyor. Erkan Zengin'i hatırlayanlar olacaktır bize aldırcaktı sonra takımdan yollanınca Trabzon'a aldırdı. Transfer konusunda pek güvenemiyorum nedense hocaya çok sabit fikirli gibi geliyor. Belli oyunculara taktı mı takıyor gibi sadece transfer olayı da değil. Mesela Mehmet Topal'ı hala 13-14 sezonunda ki gibi sanıp Jailson'un cezasının bitmesine rağmen onu oynatmayıp Topal'ı oynattı. Artık o kadar göze battı ki mecburen hatasından döndü son haftalarda Jailson'u koydu. Biraz esnek olsa bu konularda çok daha iyi olcaktır bence.
    Jailson'u Topal değil Tolgay yerine koydu. Yanılmıyorsam sadece son hafta Jailson tek başına oynadı. O maçta da orta saha yol geçen hanına döndüğü için Topal'ı oyuna aldı.

• 
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.