Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fbyram

Yorumlara bakıyorum gülmemek elde değil. yahu siz hayal mi görüyorsunuz? pogba, modric, kroos bunlar gelir mi hiç türkiyeye. nijeryadan ndidi ve chelseaden van ginkel tam aradığımız oyuncular gerçekçi olmak lazım...
    Nijerya'daki ndidi'yi alamayız hocam . Kendisi leicester'ın banko oyuncusu. 1-2 sene içinde büyük takımlara kapak atar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ravalond kullanıcısına yanıt
    Bizim ligimize dedigin seviyede adam gelmedi hic hocam. Bende dedigin adamlari isterim ama o tarz adamlar bizim lige kalmadan havada kaparlar.

Brezilyad arthur diye bir oyuncu var, cok iyi futbolcu, eminim fenerin scout olarak adlandirdigi kebapci tayfa
    bu adami izlemis olsa bile farketmemistir. Adam iki sene sonunda barcaya gecti. Biz niye alamiyoruz. Gelmiyor.

Josef yaninda ornek vereyim istendigi soylenen ginkel gomes gibi adamlarla oynarsa daha cok is yapacaktir. Uc metreye ters ayagiyla top atamayan uc benzer orta saha ile oynuyoruz. Anca bunu yapabilir.

Josef bence ayagi iyi orta alan oyunculari ile oynarsa daha iyi olacaktir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Trollüyorlar konuyu kendi çaplarında takmamak gerek eğlensin insanlar transferde yok seçim sürecide milleti yordu

Ayrıca Ndidi imkansız hocam adam Kante seviyesine çıkacak neredeyse.
  • Aatif bukadar tepkiye karşilik nasil formayi giyicek acaba rezillik etmede git işte. Anadolunun çöplerini başimiza bela edenlere ne diyimki. Kan emiciler seneye kadar 18 disi kalda görelim aatif bey. Sanki barçadan geldinya klüp beğenmiyorsun. Katara git işte hem klüp kazansin hem sen.

• Beyler Cocu İstanbul'a geldi mi, açıklandı filan ama geldi filan denmedi hiç. Bu hafta artık 1 2 transfer bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi be fener sen bari güldür yüzümüzü bir kaç transfer yap artık.
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    Sali gelecek carsamba basin toplantisi düzenlicekmis. Ekrem konur tweet atmis.

Ali Ece

@aliececom

·

2d

Fenerbahçe ile adı geçen Begovic beğendiğim bir kaleci. Hava toplarında çok iyidir, cepheden şutlarda da refleksleri ile zaman zaman maç döndüren kurtarışları ile göz doldurur. Courtois varken Chelsea'ye gitmesi para kazandırsa da zaman kaybettirdi

• Arkadaşlar Eden Hazard'ı zamamnında alamadık şimdi Belçika'da geldiği seviye ortada. Artık böyle adamlar bulalım.
  • Başıma bir şey gelmeyecekse; Ekici'nin Van Ginkel'in yapacaklarını yapabileceğini düşünüyorum. Ekici çok daha tempolu bir oyuncu. Van Ginkel bizim taraftarın pek sevmediği tarzda basitlikte oynayabiliyor. Ama mental olarak Van Ginkel daha iyidir elbette, takıma saha içinde Ekici'nin vereceğinden fazlasını da verebilir.

Ama hoca ben Van Ginkel ile çalışmak istiyorum derse alınması gerekir. Artık zaten hocanın isteğine göre transfer yapalım. Hoca ile sportif direktör oturup çalışsın, kimleri alabiliriz karar versin. Aziz Yıldırım gibi sempatik gözükme transferleri yapılmayacak zaten.
  • sahtedokuz kullanıcısına yanıt
    idrissa gueye, Ismaila Sarr ve Moussa Wague Senegalden başarılı oyuncular bize yarar. Bu tarz oyuncular lazım. Onlar olmaz ama benzerleri bulunabilir. Bulan nasıl buluyorsa Comolli efendi de bulacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Başıma bir şey gelmeyecekse; Ekici'nin Van Ginkel'in yapacaklarını yapabileceğini düşünüyorum. Ekici çok daha tempolu bir oyuncu. Van Ginkel bizim taraftarın pek sevmediği tarzda basitlikte oynayabiliyor. Ama mental olarak Van Ginkel daha iyidir elbette, takıma saha içinde Ekici'nin vereceğinden fazlasını da verebilir.

Ama hoca ben Van Ginkel ile çalışmak istiyorum derse alınması gerekir. Artık zaten hocanın isteğine göre transfer yapalım. Hoca ile sportif direktör oturup çalışsın, kimleri alabiliriz karar versin. Aziz Yıldırım gibi sempatik gözükme transferleri yapılmayacak zaten.
    Ekici topla ilişkisini kesmiş benim gördüğüm kadarıyla. Özgüven kalmamış. Daha da iflah olmaz, en fazla rotasyon oyuncusu olur bu takımda.

• Fernandao iyi değil miydi ya?

• kroos, pogba falan yazanları görünce ben de istemsiz güldüm. takımları serbest bıraksa, adamlar gelmek istese imza paralarını ödeyemez şuan fenerbahçe. bu kadar naif olmayın

ayrıca ekiciye kesinlikle güvenilmemesi gerektiğini düşünüyorum. müzmin sakat. 11 e yazmak dünyanın en riskli işi olur fb için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

idrissa gueye, Ismaila Sarr ve Moussa Wague Senegalden başarılı oyuncular bize yarar. Bu tarz oyuncular lazım. Onlar olmaz ama benzerleri bulunabilir. Bulan nasıl buluyorsa Comolli efendi de bulacak...
    Gueye'yi hangi parayla alacağız? Everton'ın as oyuncusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Gayet gerçekçi bir kadro olmuş. Ekici yerine de devamlılığı olan bir 8 numara gelirse epey iş yapar.

Yalnız sonradan gözüme çarptı, Mina-Skrtel tandemi hızıyla bizi kanser eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 25 Haziran 2018; 14:5:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hedefte Nicolai Jorgensen,Jeffrey Bruma,Jurgen Locadia varmış.

Bu adamları bi şekilde alabilirlerse helal olsun derim

• FFP esnemeden nasıl transfer açıklayacağız çok merak ediyorum. Daha eldeki çöpler duruyor. Sonuçta bu adamları bize hayrına kiralamayacaklar. Kira bedelleri ve oyuncuların maaşları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

FFP esnemeden nasıl transfer açıklayacağız çok merak ediyorum. Daha eldeki çöpler duruyor. Sonuçta bu adamları bize hayrına kiralamayacaklar. Kira bedelleri ve oyuncuların maaşları var.
    Josef ve Giuliano gitmeden zor. İlk aşamada birisi satılsa bile olur. Atıyorum Giuliano 12m satılsa toplam 15m bütçe olur 3 kiralık 1 bonservis ile oyuncu alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Fernandao iyi değil miydi ya?
    Bence iyi değil muhteşemdi. Gitmesine çok üzüldüm.

Bazen taraftarlar böyle akıl tutulması yaşayabiliyor. Bizimkiler 100 maçta 50 gol atmış Fernandao'yu, BJK'liler de ekstra iş yapan Talisca'yı beğenmiyordu.
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.