Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (819. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu ikisi kesin bizimle yazılacak diyordum, Fotomaç bugün Bruma'yı yazmış.
  • [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Souza şu takımda ruhu olan 4 oyuncudan biri

Souza belki yetenekli değil ama her maç yüreğini koyuyor ortaya.Bunu görmeyen maçları izlememistir.

• Souza satılsın ozan da satılsın. Ekici gui ginkel 3'lüsü ile oynayalım. Elif ve oğuz kağan ve topal rotasyon olsun, oldu bitti işte. Gui brezilyada oynadıpı gibi 8 numara otnayabilir ekici ile. Solda valbuena , sağda nkoudou forvette soldado tamamdır. Geriye defans hattı kalır ve fw yedeği. Janssen ucuza kiralanır, dirar şener sağ bek olur. İso yollanır sol bek alınır. Mina gelir, volkan yedek olur , kameni gider trapp gelir. Oldu bitti işte.

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• Hala kadrolarda Volkan’ı Hasan Ali’yi, Topal’ı görünce gözlerim kanıyor. Bıkmadınız mı renkdaşlar yıllardır başarısızlığı alışkanlık edinenlerden. En büyük transfer bunların gönderilmesi veya satamıyorsak kızağa çekilmesi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ravalond

Souza anca savunma yapar , bir tane dikine oynadığını göremezsin. Kafa vuruşu desen omzuna gelen adam vurur kafayı. Yanılmıyorsam geçen sene net Souzanın kaçırdığı adam yüzünden 2 kafa golü yedik. (Kaçırdığı derken adamlar bunun arkasından vurdu kafa toplarına yanlış anlaşılmasın)

Souza , durmadan yan pas yapan , pas hatası yapıcam diye ölüp ölüp dirilen , uzaktan şutları berbat bir adamdır. Sıradanın ötesinde bir defansif orta sahadır. Tek taraflı oyunu oynar durur.

Yukarıdaki yazdıklarım için eleştirenler elbet olucaktır. Ben gördüğü söylüyorum düşündüğümü değil. Ruh konusundada Tugtim e katılıyorum .
    Aynen kardeşim bu kadar kötü bir adam ama takımında en değerli futbolcusu bak sen şu işe

• quote:

Orijinalden alıntı: Apache Air Fighter

Souza satılsın ozan da satılsın. Ekici gui ginkel 3'lüsü ile oynayalım. Elif ve oğuz kağan ve topal rotasyon olsun, oldu bitti işte. Gui brezilyada oynadıpı gibi 8 numara otnayabilir ekici ile. Solda valbuena , sağda nkoudou forvette soldado tamamdır. Geriye defans hattı kalır ve fw yedeği. Janssen ucuza kiralanır, dirar şener sağ bek olur. İso yollanır sol bek alınır. Mina gelir, volkan yedek olur , kameni gider trapp gelir. Oldu bitti işte.

Güzel kadro,forvette Soldado nun yerine pivot özellikleri olan Adebayor tarzı bi adam olursa,leblebi gibi gol atar bu kadro

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    van ginkelle ilgili koşmuyor falan demişsinde
    bana birini hatırlattı ondan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Topal ölümüne abanıyor topa taca bile gidebilir teknik falan hak getire. Neves'in topu kontrolü vuruşu bildiğin Appiah gibi.
  • Souza bence de bir işe yaramıyor, onu gönderip Kroos'u kiralayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Aslinda mantikli olabilir. Ama bursa üstüne para ister şahsen bana bu iki oyuncu teklif edip harunu isteseler 3-5 milyonda üstte isterim. Çünkü ikiside vasat anadolu topcusu nasıl kapaği atiyorlar çözemedim. FFP olmasa Ospina ve ya Trapp + Berke Bi 10 yılımızı kurtarir kafadan. Ama FFP olduğundan Ospina,Trapp olsada fitim ben.
    Üzerine verebilecek bir paramız olsa ve başkanda aziz olsa bursa kapıyı 5'ten açardı Şuan için süper ligden sadece takas usulü oyuncu alınır sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Souza bence de bir işe yaramıyor, onu gönderip Kroos'u kiralayalım.
    Real bırakmaz Kroos'u. Modric yaşlandı onu alabiliriz.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Yönetim yaşlı oyuncu istemiyor artık, aslında bizimkiler neden Pogba'yı düşünmüyor onu anlamıyorum. United zaten aradığını bulamadı adamda. Hem üstelik yaşı da genç.

• quote:

Orijinalden alıntı: himone

Topal ölmüş ağlayanı yok, dakika 70 olduğunda nefesi farklı şekilde almaya başlıyor. Souza ise tam tersi 70’den sonra koşabilen tek adam. Ayrıca Topal’ın defansif olarak da çok eksiği var, pozisyon almayı bilmez ve o boyuna rağmen kafa toplarında bu kadar yeteneksiz bir adamı hayatımda görmedim ve hücum tarafını söylemiyorum bile. Örümcek dediğiniz Topal mazide kaldı artık unutun şu herifi, göndermek zor olabilir ama ilk 11’de bizi yakmaya devam eder.

Bir de şu şeffaflık konusu var, şeffaflık demek tüm transfer hamlelerini elaleme açıklamak değil kulübün genel durumu hakkında net bilgiler vermektir. Ama bizim taraftarımız bunu da işine geldiği gibi yorumlamış.
    Yazilanlari okuyarak yorum yapsak daha iyi olur, herseyiyle bitmis ve sonuclanmis konulardan bahsediyoruz, devam eden ve sonuclanmamis konulardan degil.

Aykut Kocaman tazminat aldi mi, almadi mi, bunun bile aciklamasi yapilmadi, bu konu bile gizli tutuluyorsa seffaflik var diyebilir miyiz, Fernandao transferi bitmis, gitmis mesela.

Kimse kulubun hesaplarini onumuze koysunlar demiyor, yorum yapmadan once yazilanlari dikkatle okuyalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 25 Haziran 2018; 12:22:51 >
  • heredot_t H kullanıcısına yanıt
    Hocam I blok alırsan deplasman tribününün yanında olursun , bağırırım söverim diyosan eğer git oraya derbilerde falan çok zevkli olur.. (:
    A bloktan alırsan eğer KFY var , bu sene yerlerini değiştirirler mi bilmiyorum ama eğer değiştirmezlerse bence ordan al daha iyi olur , Okul Açık’a yakın olursun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Yönetim yaşlı oyuncu istemiyor artık, aslında bizimkiler neden Pogba'yı düşünmüyor onu anlamıyorum. United zaten aradığını bulamadı adamda. Hem üstelik yaşı da genç.
    Haklısın unutmuşum. Mourinho ile de arası bozuk. En iyi tercih olur.

• Yorumlara bakıyorum gülmemek elde değil. yahu siz hayal mi görüyorsunuz? pogba, modric, kroos bunlar gelir mi hiç türkiyeye. nijeryadan ndidi ve chelseaden van ginkel tam aradığımız oyuncular gerçekçi olmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brave.Heart3416

Hocam I blok alırsan deplasman tribününün yanında olursun , bağırırım söverim diyosan eğer git oraya derbilerde falan çok zevkli olur.. (:
    A bloktan alırsan eğer KFY var , bu sene yerlerini değiştirirler mi bilmiyorum ama eğer değiştirmezlerse bence ordan al daha iyi olur , Okul Açık’a yakın olursun..
    Teiekkürler gerçekten o zaman A blok tercihimdir bagırayım tezarhuyat yapmayı severim de küfürdü kavgaydı hoşlanmıyorum. Peki stat görüşü nasıl az çok futbolcuları seçebilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Yorumlara bakıyorum gülmemek elde değil. yahu siz hayal mi görüyorsunuz? pogba, modric, kroos bunlar gelir mi hiç türkiyeye. nijeryadan ndidi ve chelseaden van ginkel tam aradığımız oyuncular gerçekçi olmak lazım...
    Neden gelmesin?

• Üzüldüğüm nokta aynı futbolcuların isimlerinin dönmesi.

Yahu 2 sene önce Advocaat zaten rapor verip bana direkt Van Ginkel'i kiralayın bir şekilde demişti devre arasında.Yönetim Ekici'ye kitlenince olmamıştı transfer.Çap ve vizyon da etkili oldu bu başarısızlıkta tabi.

2 sene önce servis edilen oyuncuyu 2 sene sonra hala kiralamaya çalışıyoruz.Hala net bir done yok elde.

Dejavu dedikleri şey böyle birşey olsa gerek.
  • 
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.