Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18191820182118221823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler o değil de az önce Isla'nın üstüne çarpı atılmış fotoğrafını profil yapan adamın Alper'i beğendiğini okudum.

Cidden çok hararetli bir taraftar kitlesi büyüyor. Bir maçta adam silen ve yine bir maçta adamı göklere çıkaran, kendilerinin de ne yaptıklarını bilmedikleri bir taraftar kitlesi.

Bakıyorsun, 3 hafta önce Şener'i gömüp Isla'ya biten adamlar bugün Isla'yı gömüp Şener'i öne çıkarıyor. "Alper gitsin." diyenler bugün "Soldado'dan kurtulalım, Alper bize yeter." diyor.

Yahu beyler, bir adam her maç mükemmel oynayacak diye bir şey yok. Herkesin form düşüşleri olur. Siz okulda, işte, aile hayatında hep mi mükemmel performans gösteriyorsunuz?

Arkadaş Dirar'ın gitmesi için 5 vakit namaz kılacak duruma gelmiştiniz, şimdi de Dirar Isla'dan iyi diyorsunuz. Hea ben Dirar'ı kötü görmeyen biri olarak bunları lehime kullanabilirim ama boş, bomboş dönüşler bunlar.

Hadi bazıları bu işi maç özelinde yapıyor ama dakika dakika dönen taraftar gördüm ben yahu. Adam Portekiz'deki maçın ilk yarısında "Yavrum Isla, top oynatmadı Cervi ile Grimaldo'ya. Türkiye'nin en iyi sağ beki." derken aynı maçın son 20 dakikasında yaptığı top kayıpları sonrası "Çöp Isla, bacağın protez mi?" şeklinde tepkiler verdi. Hiç düşünmüyor ama "Acaba 40 metrede top oynuyor olmamızın bu top kayıplarında bir etkisi olabilir mi?" diye. Ben de Valbuena'nın futbolunu sevmiyorum ama Valbuena'nın ikinci yarıda yaptığı top kayıplarına kimse bir şey diyemez. Çünkü hepsi ileride adam ararken ve adam bulunamadıktan sonra sıkışıklıktan kaptırılmış toplar.

Kimse olayları kendi içinde değerlendirmiyor. Herkes ergen gibi hayata siyah-beyaz bakma peşinde.

Dirar da, Isla da, Giuliano da, Souza da, Şener de, Soldado da kötü oyuncular değil. He, Fenerbahçe'de oynamayı hak ediyorlar mı şu mali durumda? Bunlar tartışılır, eyvallah. Ama kalkıp da bir maçla milleti çöpe atmayın, yarın öbür gün önemli bir maçta güzel bir oyun çıkarırlar utanırsınız.

Bir de şu Alper'i övenler beni bloklayabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 16 Ağustos 2018; 19:44:45 >

• Merak etmeyin akbabaya burun kiviranlar gelip takima uyum sagladiginda wowww iyi topcu akbaba iyiki almisiz v.s gerci messiyi getir bizim taraftar gene begenmez gui ye 1 sene sacma sapan hareket yapip bi ise yaramayacaksa akbaba gelsin valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik gençleri yavaştan 11e monte etmenin vakti geldi. Misal berke maç tecrübesi yok bu seviyelerin adami değil demeyin milan 18 yasindaki donnarumma’ya kaleyi emanet etti bugün piyasa değeri 40-60 ml € istediğim 11 bu.

Slimani

Ayew Barış

Emre Elif

OKG

Hasan Skrtel Mangala Sener

Berke

Kameni,Erten,Isla,Ismail,Dirar,Aatif,Soldado,Serhat Kot,Samet Karakoç,Valbuena,Giuliano,Josef,Ozan,Uygar ile çok geçmeden yollari ayirmak gerek.

Burdan 20 milyon € bonservis bütçesi bizim için bulunmaz nimet olur. Üçe beşe bakmadan postalamamiz lazim.

• Emre Akbaba baya baya bitmiş diyorlar. Gerçekten çok şaşırdım. İyi mi olur kötü mü olur gelecek gösterecek. Bence çok önemli bir futbolcu değil. Gs'ye de gidebilir sorun değil. Alanya'da 10 numara oynamakla üç büyüklerde oynamak çok farklı şeyler. Baskıyı kaldırabilir umarım. Sonu Salih gibi olmasın inşallah.

• Kameni için Auxerre 500 bin euro teklif etmiş. 1 milyon olsa daha iyi olurdu ama bu da iyi. Acil satın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 16 Ağustos 2018; 19:42:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çapın ne ki emreyi beğenmiyorsunuz

Bir de comollinin işi honduras 2.liginden,peru amatör kümeden vandırkit getirip buradan avrupaya satmakmış gibi komik yorumlar geliyor.

Büyük takımlar bile binlerce oyuncu izleyip çok çok azını getirip parlatabiliyorken bizim gibi acil başarıya muhtaç bir takım için bunlar zor işler ki elimizde 4 tane wonderkid var, daha fazla genç fetişliğinin lüzumu yok..

• Ali koc malesef acemice hatalar yapiyor volkan konusunda büyük hata yapti. Aziz yildirimin en büyük yancisi ve yalakasi adami takimda tutarak sampiyonlar liginden olduk. Gecen sezon ligi 2. Bitirip cl playoff kalmamizdaki en buyuk federkarligi yapan Fernandao cok komik bi rakama satti ve cl santraforsuz oynadik. Yine bizim benfica karsinda ne atanimiz nede tutanimiz vardı. Fakat Ali Koç yaptigi yanlisdan dönüp volkanin sozlesmesini fes etmesini bekliyorum.

• Emre çok genç de değil?

Bizim aradığımız isim olabilir mi göreceğiz bakalım

Yalnız şu frey Cavani ve Egoviç karışımı mı yoksa bana mı öyle geldi?

• Eğer Akbaba bonservis ödenerek alınıyorsa saçmalık olur. Guliano, Valbuena, Ferdi, Ekici, Ayew, Alper, Eljif hatta Aatıf bile 10 numara mevkisinde oynayabiliyorken hiç gerek yok. Ben hala haberin balon olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

Ali koc malesef acemice hatalar yapiyor volkan konusunda büyük hata yapti. Aziz yildirimin en büyük yancisi ve yalakasi adami takimda tutarak sampiyonlar liginden olduk. Gecen sezon ligi 2. Bitirip cl playoff kalmamizdaki en buyuk federkarligi yapan Fernandao cok komik bi rakama satti ve cl santraforsuz oynadik. Yine bizim benfica karsinda ne atanimiz nede tutanimiz vardı. Fakat Ali Koç yaptigi yanlisdan dönüp volkanin sozlesmesini fes etmesini bekliyorum.

• Emre Akbaba Alper vol2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre iyi oyuncu fakat ısrarla galatasaray'ı istediği haberleri dolaşıyor. böyle oyuncudan bize hayır gelmez. doğruysa kalsın bulunmaz hint kumaşı değil.
  • Emre Akbaba gelirse Giuliano ve Ekici'den birinin gitmesi lazım.

Frey gelirse Soldado'nun gitmesi lazım.

OKG, Ozan ve Topal'ın olduğu yerde Souza'nın gitmesi lazım.

Orta sahamız her geçen gün şişiyor. Kadro derinliği her zaman iyi bir şey değildir. Bazen oyuncuların hangi durumlarda şans bulabileceğini kestirebilmesi gerekir ve bu maç öncesi çalışmalarını dolayıslya da performanslarını yükseltebilir. "

Çalışıyoruz da yarın benim pozisyonumda oyuna girebilecek 3 tane daha adam var..." diye düşünen bir futbolcu kolay kolay aidiyet duygusuyla çalışamaz, dolayısıyla kendini de bulamaz.
  • Be4die kullanıcısına yanıt
    İsviçreli Zlatan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Hocam yıllık 2.2 maaşı 2 sene sözleşmesi var. 500 biz verelim 3.9 kar ederiz.

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Frey gelirse soldado gitmesine gerek yok keşke gitse tabi ama

Takımda 3.forvet yok 2 forvetle 3 kulvar gidilmez

• Emre akbaba gelmek istemediği için kadro dışı kalmış. Doğruluk payı var mı? Gs ye gitmek istiyormuş. eğer böyle bir durum varsa yazıklar olsun. MEhmet ekici yi salmadılar diye yırtnıp başka oyuncuyu zorlamak yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

Merak etmeyin akbabaya burun kiviranlar gelip takima uyum sagladiginda wowww iyi topcu akbaba iyiki almisiz v.s gerci messiyi getir bizim taraftar gene begenmez gui ye 1 sene sacma sapan hareket yapip bi ise yaramayacaksa akbaba gelsin valla
    Akbaba Giuliano'nun tırnağı olamaz.

Bu adam 25 yaşında hala Anadolu'da oynuyor ve Alanya'nın en tehlikeli ismi bile değil.

Giu>Ferdi>Akbaba

Anadolu'da kasilan istatistiğin oynanan oyunun bir önemi yok

Bkz: Fernandao,Aatıf,Alper uzar gider

• Comolli sözde futbolcu satacaktı. Gazetecilere yakında satış haberlerini alırsınız deyip hala kimseyi satmamış olmak taraftarı kandırmaktan başka bir şey değil.

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Kimseyi zorlamalık durum yok Ekici ile alakası yok hele bu durumun.

3 aydır uğraşıp alamıyorsan adamı ve Başkası (Biz) 1 haftada alabiliyorsak bu GS yönetimi başarısızlığı.

Ayrıca Ekici meselesinde illegal bircok iş vardı burada illegal olan hiçbir şey yok.

• 
Sayfa: önceki 18191820182118221823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.