Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahceye hizli, teknik ve pas yapabilen bir stoper lazim, yanina da hirsli ve sert oynayan bir stoper lazim.

Solbek ve sol acik lazim, orta sahaya bir adam lazim, Souzadan bir an once kurtulmaliyiz.

Ilerde de Gomis gibi biri lazim, son vurusu olacak.

Takimdaki bircok oyuncu da rotasyon oyuncusu olur, bir iki oyuncu haric butun oyuncular tutulacak, konrati biten ve yaslanan futbolculara elveda denilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Mayıs 2018; 23:19:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar buraya düşmez ki zaten hocam. Hele FFP varken çok zor. Emery hayalden öteye geçmez. Rose da öyle. Bize aktif olmayan, kimyası tutacak bir hoca lazım. Yerli olarak Ersun, yabancı olarak Klinsmann. Maceraya gerek yok bu ikisinden biri bizi uçurur aslında. Koç etkisi ile olur tabii bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

neden rafa benitez'e vefa göstermemiş aceb, en iyi dönemini de onunla yaşamıştı

Alıntıları Göster
    Kuyt son donemini Fenerbahcede gecirdi, 5 yil kaldi sanirim, bu yuzden, tersi olsaydi Benitezi cagirirdi.

• geng G kullanıcısına yanıt
    MC ve Janssen gelirse 4222 düzeninde Josef, MC, Giu, Valbu, Janssen, Soldado ile eleyemeyecegimiz bir ekip yok. Yeter ki iyi bir hoca olsun. Rahat olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Kuyt son donemini Fenerbahcede gecirdi, 5 yil kaldi sanirim, bu yuzden, tersi olsaydi Benitezi cagirirdi.

Alıntıları Göster
    3 yıl bizde kaldı, 1 yıl aykut kocaman'la çalıştı. benitez'le 4 sezon geçirdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

MC ve Janssen gelirse 4222 düzeninde Josef, MC, Giu, Valbu, Janssen, Soldado ile eleyemeyecegimiz bir ekip yok. Yeter ki iyi bir hoca olsun. Rahat olun.
    MC kim, anlayamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

3 yıl bizde kaldı, 1 yıl aykut kocaman'la çalıştı. benitez'le 4 sezon geçirdi...

Alıntıları Göster
    Himm, bilemedim simdi. Aykut Kocaman teknik direktorluk basarisi yuzunden cagrilmadi ama yine de.

Kuyt istemis, neden istedigini bilemem, ikili iliskileri iyidir, vefa diye dusunuyorum, Benitez konusunda haklisin ama bunun cevabini en iyi Kuyt verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Mayıs 2018; 23:26:32 >
  • geng G kullanıcısına yanıt
    Merkez orta saha demek istemiştim hocam. Center Midfielder. Ekici olur oraya boşa çıkan çok isim var. Onlardan kapmak gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

MC kim, anlayamadim.

Alıntıları Göster
    Souza Fenerbahceye geldiginden beri 1 tane kupa alamadik, bu adamin futbolu Fenerbahceyi cok yavaslatiyor, bu adamin gitmesi gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Merkez orta saha demek istemiştim hocam. Center Midfielder. Ekici olur oraya boşa çıkan çok isim var. Onlardan kapmak gerekli.
    Kesinlikle, orta sahaya transfer derken merkez orta saha transferini kastettim, o bolgeye adam lazim, Ekici olmaz, ne verecegi belli degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Mayıs 2018; 23:29:40 >
  • Marco Rose şu an için çok ama çok zor gözüküyor.Red Bull ile sponsorluk anlaşması yaparsak belki.

Şu floodu bırakayım bugünkü Ali Koç'un açıklamalarıyla ilgili.Futbol planlamasında sona gelmişiz yakında açıklanacakmış.

https://twitter.com/onurlu1907/status/998633783745183744
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    4. ile 2. arasında sadece 7 milyon tl yok muydu ?

Mesajı güncelleyelim. Bu sene rakamlar değişmiş ancak 2 ve 3 arasındaki farktan emin misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 21 Mayıs 2018; 23:35:20 >
  • OneForSorrow kullanıcısına yanıt
    En çok merak ettiğim şey sponsorluklar şuanda bu güne kadar doğru düzgün bir sponsor olmadı takımda bu adam sağlam bir sponsor bulacaktır veya bulmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

4. ile 2. arasında sadece 7 milyon tl yok muydu ?

Mesajı güncelleyelim. Bu sene rakamlar değişmiş ancak 2 ve 3 arasındaki farktan emin misin ?
    eminim. hesapladım. tabii haber doğruysa. goal.com'un ntvspor'a dayandırdığı haberdeki rakamlara göre hesaplama yapılınca bu çıkıyor.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Ben sponsorluklar hazır diye biliyorum özellikle amatör şubeler için.

• İyi hoca getirmezsen, iyi planlama da yapamazsın, başarı da sonuç olarak gelmez. Çoğumuz takım kabuğunun değişmesi gerektiğini söylüyor, bu kabuk değişimini yaparken transferi ve takım planlamasını gönlün rahat bir şekilde emanet edebileceğin bir hoca gerekli. Koca Fenerbahçe de bir hocaya 6-7 milyon Euro veremiyorsa kapatıp gidelim zaten kulübü, bitik topçulara 5 vereceğimize sağlam bir hocaya 7 verelim gerekirse.

"Bu adamlar gelmez buraya" diye kestirip atmak kolaya kaçmak gibi geliyor bana. Bir teklifini yap, görüşmeye çağır, gerekirse parayla aklını çelmeye çalış. Biz hiçbir çaba göstermiyoruz ki hoca konusunda. Roger Schmidt gelecek vaat eden bir hoca olarak o kadar kısıtlamanin olduğu Çin'e gitti mesela. Olabiliyor böyle durumlar

Bu arada Paşa kardeşim emin ol yazdığım hiçbiri aktif emeklilik yapmaya gelmez buraya, çünkü bu adamların da hedeflediği bir kariyer var, burada başarısızlık kariyerlerine yazılmış bir eksi olacak. Hani burayi düşünmese bile sırf kendi için kupa kazanmaya çalışır böyle adamlar. Gider yaşlı kariyerinin sonuna gelmiş, ne kazandığı hiçbir işine yaramayacak olan bir hoca getirirsen tabii ki o yaşar aktif emekliliğini burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 21 Mayıs 2018; 23:46:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Ben sponsorluklar hazır diye biliyorum özellikle amatör şubeler için.
    İşte merak ettiğim hangi isimler oldukları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

İyi hoca getirmezsen, iyi planlama da yapamazsın, başarı da sonuç olarak gelmez. Çoğumuz takım kabuğunun değişmesi gerektiğini söylüyor, bu kabuk değişimini yaparken transferi ve takım planlamasını gönlün rahat bir şekilde emanet edebileceğin bir hoca gerekli. Koca Fenerbahçe de bir hocaya 6-7 milyon Euro veremiyorsa kapatıp gidelim zaten kulübü, bitik topçulara 5 vereceğimize sağlam bir hocaya 7 verelim gerekirse.

"Bu adamlar gelmez buraya" diye kestirip atmak kolaya kaçmak gibi geliyor bana. Bir teklifini yap, görüşmeye çağır, gerekirse parayla aklını çelmeye çalış. Biz hiçbir çaba göstermiyoruz ki hoca konusunda. Roger Schmidt gelecek vaat eden bir hoca olarak o kadar kısıtlamanin olduğu Çin'e gitti mesela. Olabiliyor böyle durumlar

Bu arada Paşa kardeşim emin ol yazdığım hiçbiri aktif emeklilik yapmaya gelmez buraya, çünkü bu adamların da hedeflediği bir kariyer var, burada başarısızlık kariyerlerine yazılmış bir eksi olacak. Hani burayi düşünmese bile sırf kendi için kupa kazanmaya çalışır böyle adamlar. Gider yaşlı kariyerinin sonuna gelmiş, ne kazandığı hiçbir işine yaramayacak olan bir hoca getirirsen tabii ki o yaşar aktif emekliliğini burada.
    koca fenerbahçe mi? 500 milyon euro borcumuz var, her sene cl'ye katılsak bile mevcut giderlerle o borcları kapatamayız anca faizlerini öderiz. ancak arazilerimizi satarsak borclarımız kapanıyor. koca fenerbahçe gerçekten koca olsa bugun dünyada piyasa değeri ilk 100 kulüp içine girebilirdi. fenerbahçe'nin kocalığı 2011'den sonra sadece türkiye içinde kaldı maalesef. 2011'de şike davası öncesi 1 milyar dolar civarında bir piyasa değerimiz vardı. gerçekleri kabullenelim

2.'si, bizim ülkemiz avrupa'nın ilk 5 liginden birisi değil. hollanda portekiz ligleri de bizimkinden daha çok yer alıyor, yabancı spor hesaplarını takip eden bilir. bizimki rusya ile birlikte daha sonra geliyor. bir adamın buraya emekliliğe gelmemesi için ya kariyersiz bir hoca olması lazım, ya da eline gerçekten iyi bir kadro vermen lazım.

emery dediğin adam 1 ay önce neymar cavani mbappe di maria verratti ile çalışıyordu, sen bu adama 7 verip getirsen bile senin kadrona dön bir bak kimler var? bu adam buraya bu kadroyla hangi hedefi gerçekleştirmek için gelebilir? para için gelmeyip hedef için vs. gelse niye fenerbahçe'ye gelsin? dünyada hedefi olan kulüp mü kalmadı, daha itibarlı liglerde, daha düzeyli ülkelerde? hadi diyelim hem para için gelmedi ahlaklı adam, hem hedefleri var, içinde fb aşkı belirmiş gelmiş olsun. bu adam bu kadroyla nereye kadar dayanabilir? en sonunda sıtkı sıyrılır. whoscored.com'da fenerbahçe'nin takım karakteristiğine giriyorum, orda bile eksiklik olarak aşırı bireysel hatalar yazıyor. allahın kekolarıyla dolu bir takımız şu an için, böyle elit adamlar dayanamaz bunlara. bu adamlar sihirbaz değil. guardiola'ya bile kötü kadro verince patlıyor. mourinho patlıyor. emery de patlar. bi sezon ibrahimovic gitti, takım yalpaladı ligde şampiyon olamadı adam psg ile. 4-0'dan maç verdi. siz bu hocalar kariyerli diye düşünüyorsunuz burda da harikalar yaratırlar, o adamlar o kariyerleri hangi kadrolarla yapıyor ona bakmak lazım. sevilla fakir takım gibi geliyor da ispanya dediğimiz ülke futbolcu cenneti. bizim bozuk altyapılarla sevilla olma şansımız da yok

emery gelir mi fb'ye, gelir. ama başkan ali koç olur, borçlar ödenir, altyapıya iyi bir yatırım yapılır, hali hazırda 2010-11, 2013-14, 2005-06 düzeyinde bir kadro kurulur, td'ye 6-7 milyon euro maaş verecek durumda olunur, o zaman gelir. bunlar da en erken 2021'i bulur. mantıklı düşünürsen hak vereceksin

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Olaya borç olarak bakmayalim sadece. Bugün dünyanın en çok borcu olan kulüplerinden biri Manchester United, bu onlara büyüklüğünden bir şey kaybettirmiyor. Koca Fenerbahçe diyoruz çünkü bu kulübün büyük bir tarihi var, ateşli bir taraftarı var, İstanbul gibi iyi bir şehirdeyiz, iyi tesislerimiz var, iyi bir potansiyelimiz var yani. Bu arada ben hoca tahminlerini Ali Koç'un geldiğini düşünerek yazıyorum.

Emery burada sembolik bir isim aslında, bu adamlar Mourinho, Ferguson seviyesinde değil ki, Emery 5 sene önce Spartak Moskova'da, Tuchel 2 sene önceye kadar Mainz'da görev yapıyordu. Pellegrini'ye Real tarihinin en iyi kadrolarından biri verildi mesela (Kaka, Ronaldo, Alonso'nun transfer edildiği yıl) adam sonraki sene Malaga'nın başına geçti. Pellegrini çıkıp "abicim ben dün Ronaldo, Kaka, Ramos, Alonso'nun hocasıydım, ne işim var Malaga'da? " dedi mi ? Hayir, orada da başarılı olup City'e gitti. Roger Schmidt de Marco Rose gibi Salzburg'da sükse yapıp Leverkusen'e gitti, 2 seneye Çin'de buldu kendini.

Demem o ki Teknik Direktörlük nankör iştir, bugün zirvede olursun yarın 2 seviye alttaki ligden bir takımla anlaşırsın, böyle iyi hocaları Fenerbahçe de alabilirdi, o gelmez, bu gelmez diye kestirmek yanlış diyorum ben.

Şöyle bir mesele de var tabii, sen diyorsun ki "şu, şu seviyeye çıkarsak, 2010-11, 2005 kadrosu gibi bir kadro kurarsak vs böyle iyi hocalar gelir". Ben de diyorum ki iyi bir hoca gelmezse zaten böyle bir yapılanma yapamayacağız Fatih Terim var karşıda, bu adamın Galatasaray'ını Erol Bulut, Ümit Özat gibi adamlarla durduramayız. Bize nokta atışı 4 transfer lazım, kadromuz kötü durumda değil ama kritik eksikler mevcut olduğundan çok eksik görünüyoruz, 4 nokta atışı transfer ve oyunculardan verim almasıni bilen bir hoca, Koç yönetimi ve bütünleşmiş Fenerbahçe taraftarıyla şampiyon yapar bu takımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 22 Mayıs 2018; 0:35:34 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.