Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (976. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın renktaşlar. Bugün güzel bir gün olur inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Formda volkanmis.Ulan volkanin form sayisi senede 3 4 msci gecmiyor kac senedir.Volkan yuzunden cok rahat 3 sampiyonluk kaybetmisizdir ama utanmadan volkan diyorlar.Umarim kontrat yenilenmez ve jubile maciyla ugurlariz kendisini.
    Formu batsın ya.

• Bas Dost bitirici adam, eğer alınırsa sisteme uygun olduğu için alınacak, hoca Comolli tamam dedikten sonra bize desteklemek düşer.

Ayrıca adam her türlü gol atıyor, kafa, ayak vs vs bu adama fernandao demek abes, fernandao ceza sahasında abanmaktan başka birşey yapmıyor, yarısını atıyor (kaleyi tutarsa) yarısını kaçırıyor.

Arada dağlar kadar fark var yani, adam jardel gibi deseniz tamamda, fernandao nedir?

• Günaydın arkadaşlar. Transferli bir gün diliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya şu 3 temmuz duyarından öyle sıkıldım ki. İli kiç ilk yinlişini yipti nedir, neyse ne ya. Ali KOÇ demek ki var bir bildiği almış çağırmış adamı. Belki alanın da çok yetkin ve etkili bir adam. Yemişim 3 temmuzunu artık ya. Gidin Aziz'le takılın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Ya şu 3 temmuz duyarından öyle sıkıldım ki. İli kiç ilk yinlişini yipti nedir, neyse ne ya. Ali KOÇ demek ki var bir bildiği almış çağırmış adamı. Belki alanın da çok yetkin ve etkili bir adam. Yemişim 3 temmuzunu artık ya. Gidin Aziz'le takılın.
    +1 Aykut gibi 3 Temmuz aşağı, 3 Temmuz yukarı, bu işin sorumlusu yetkililer bırakın artık geçmişte kalsın.

Geleceğe bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

Bu mesaj silindi.
    İyiki siz gidiyorsunuz kardeş özlemişsinizdir 6'ları, 4'leri.

• Olivier17 kullanıcısına yanıt
    Hayırdır ne içtin sabah sabah?
  • Güne yine transfer umuduyla başladık hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkfba7171

Ospina beğenmeyenler olmuş, fiziki yetersiz ve kısa diye. Adamın boyu 1.83, herhangi bir kaleciden 5-8 cm kısa sadece. Ama bu refleksine + olarak yansıyor. Güney Amerikalı kalecilerin genelde refleksleri iyi oluyor beğeniyorum ben. Ochoa, Romero, Ospina gibi isimler bizde oynayabilecek kalitede ve ucuzluktalar aslında. Çizgi kalecisi hepsi.

Volkanı övme sebebi bizim taraftarın başka kaleci görmemesi. 16-17 senedir takımda adam. Gs Bjk iyi kötü kaleci görmüş farkı anlayabiliyor, ama biz anlayamıyoruz. Kaleci farkını net gördüğüm bir 100. yıl şampiyonluğunsa Serdarda gördük. Çok iyiydi, iyi toplar çıkarıyordu. İyi dediğimiz Volkan bile 5 maç kazandırdıysa 3 maç kaybettirdi hep. Tamam şans işi yiyeceği goller de olsun ama hep olmasın. Kabul edecekse ucuza 300-500 binr 1 sene daha rotasyonda durup bıraksın. Yoksa 1. Kalecilik performansı yok kaç senedir. Özellikle bu sene ligin ilk haftaları Kameni yerine Volkan oynaması bize 8-10 puan kaybettirdi
    Kesinlikle katılıyorum,keşke Ochoa yı alabilsek kedi gibi adam.

• Adam trollüyor ben şikayet edip geçiyorum siz ise adamı besleyip konuyu kirlettiriyorsunuz, az akıllı olun, şunlar gibi olmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

Kesinlikle katılıyorum,keşke Ochoa yı alabilsek kedi gibi adam.

Alıntıları Göster
    Ochoa bedavaya bile kulüp bulmakta zorlandı. Ben de çok beğenirim ama kulüp düzeyindeki performansını incelemek lazım. Standard Liege'e gitti, muhtemelen bizden alabileceğinin çok altında bedelle oynuyor. Kalecinin tecrübesi makuldur ama Ochoa bize gelmek için bence biraz geç kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Ochoa bedavaya bile kulüp bulmakta zorlandı. Ben de çok beğenirim ama kulüp düzeyindeki performansını incelemek lazım. Standard Liege'e gitti, muhtemelen bizden alabileceğinin çok altında bedelle oynuyor. Kalecinin tecrübesi makuldur ama Ochoa bize gelmek için bence biraz geç kaldı.

Alıntıları Göster
    Evet boşta kalmasına ben de şaşırmıştım,ama şu an Kameni ve Volkanı toplasak bi Ochoa etmez bence.

Dünya kupası performansına bakarak konuşursak,bende Ospinadan daha çevik,atik bi görüntü çizdi,ama kulüp bazında da izlemek lazım tabi dediğin gibi.

• undomiels kullanıcısına yanıt
    E-spor şube başkanı olacak.

• Mina'yı gol atıyor diye elimizden kaçırmayız. Sonuçta santrafor değil stoper arıyoruz. Kolombiya defansını taşıyan adam Davinson Sanchezdir bütün müdahalelerde o vardı. Mina sadece geride bekliyor bütün topları Sanchez süpürdüğü için pek iş düşmedi Mina'ya.Gol atıyor diye kimse stoper almaz. Kolombiya maçlarını izleyenler kesinlikle Sanchez'i Mina'ya tercih edecektir. Sanchez gerçekten müthiş bir stoper her deliği kapatıyor her yere basıyor zamanlaması mükemmel. İşin özü Mina gelmezse gram üzülmem bize Sanchez gibi deli yürek lazım ama nerdeee :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kante1907 -- 4 Temmuz 2018; 9:14:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Mina'yı gol atıyor diye elimizden kaçırmayız. Sonuçta santrafor değil stoper arıyoruz. Kolombiya defansını taşıyan adam Davinson Sanchezdir bütün müdahalelerde o vardı. Mina sadece geride bekliyor bütün topları Sanchez süpürdüğü için pek iş düşmedi Mina'ya.Gol atıyor diye kimse stoper almaz. Kolombiya maçlarını izleyenler kesinlikle Sanchez'i Mina'ya tercih edecektir. Sanchez gerçekten müthiş bir stoper her deliği kapatıyor her yere basıyor zamanlaması mükemmel. İşin özü Mina gelmezse gram üzülmem bize Sanchez gibi deli yürek lazım ama nerdeee :D
    Şu Harry Kane nin sırtına ata biner gibi binen Sanchez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Bu mesaj silindi.
    Transfersizlik başa vurmuş millete sarıyolar artık

• quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

Şu Harry Kane nin sırtına ata biner gibi binen Sanchez mi

Alıntıları Göster
    Carlos Sanchezdi o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Bu mesaj silindi.
    Herif buraya gelip trollük yapıyor, milleti rahatsız ediyor, sende bunları besliyorsun.

Yapmayın kardeşim deyince, OYALANIYORUZ, burası oyalanma konusu değil deyince yhaa ne olacak bizde onların konusuna yazıyoruz diyorsun.

Bunun neresi adamlık, olgunluk? Sen kendi ifadenle trollük yapıyorsun, rakip takım konularına gidip milleti rahatsız ediyorsun??

Sen oyalanacaksın diye millet saçma sapan davranışlarını çekmek zorunda mı?

Asıl sen kimsin, konu dışı konuşup, milleti rahatsız ediyorsun. İşime gelmeyen bir durum yok ve şikayet etmeye başladım bile, buyur trollüğe devam et de 10-15 gün kurtulalım sizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 4 Temmuz 2018; 9:46:56 >
  • Çoğu arkadaş (ben de dahil) sadece transfer konuşulsun istiyoruz ama konunun başlığı "genel tartışma ve transfer " olunca her şeyi konuşmak mümkün. Aslında benim daha çok rahatsız olduğum konu bölümdeki diğer takım taraftarları. Efendi efendi yorumunu paylaşımını yapan da var ama almayayım, herkes sadece kendi bölümüne girebilsin, gitsin kendi taraftarlarıyla tartışsın isterim.
  • 
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.