Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myz1453

Aramizda kongre üyesi var mi ? Seçim nabzi alalım

Aziz tekrar seçilirse düşünmek dahi istemiyorum
    Tanıdığım birkaç kişi kesin gözüyle bakıyor , Aziz Yıldırım da son zamanlarda iyice çirkefleşti belli bi şeyler ters gidiyor . Bütün işaretler Ali Koç’u gösteriyor da yine de umut vermek istemem ne olacağı belli olmaz. Sonuçta 20 yıldır o koltukta devirmek kolay olmaz.Umarım Aziz Yıldırım rezil olarak gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Haydi inşallah gitsin aziz. bu sene pasiflikleri yüzünden gitti birazda şampiyonluk. Gitmezse seneye takım bin kişiye oynar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Şu an 3 büyükler arasında Osmanlı devleti gibiyiz. Başkanımız geri kafalı yönetim bilmez. Alt kadrolar iş bilmez. Stadımız diğerlerine göre eski, oyuncu sanayimiz yok, formalarımız adidasın dandik formaları, hocamız prestijli değil. berbatız ya.

Ben bu hayatta her ne kadar kızsamda sevmesemde gs yi bir kere kıskandım . Oda adamlar stadlarını son model yaptılar, kadrolarında drogba sneijder riera vs , formaları NİKE'IN top class formalar, hocaları fatih terim, başkanları avrupai adamdı ve burda manchesterı iyi bir oyunla yendiler ve alex fergusonla fatih terim müthiş bir locada maçtan sonra şampanya içip sohbet eder fotoğrafları çıktı.

İşte o zaman dedim adamlar tüm imajlarıyla modern bir kulüp. Çıta en az bu olmalı dedim.

Bjk de bunu fiko ile stadları ve kadrolarıyla sağladı.

Eğer biz bir değişim geçirmezsek kusura bakmayın ama ne fiko ne fatih terim bize şampiyonluk AL-DIR-MAZ . Önümüzdeki 10 senenin yeni bjksi oluruz.

Ve bu değişimi yapabilecek tek bir adam var oda ALİ KOÇ

Ve Türk Futbolunda bir devrim olacaksa bunu bu adamdan başka yapabilecek kimse YOK

Sahip olması gereken her şeye sahip

Para var, Vizyon Var, Efendilik Var, İşi Ehline bırakma var.

Ben inanıyorum başkan seçilirse olacakları size sıra sıra sıralayım .

Kulübün başına ilk bir sportif direktör getirecek yabancı tecrübeli , futbol içinde avrupadan kariyerli bir futbol direktörü getirecek, genç ve gelecek vaadeden yabancı hoca ve Türk yardımcı. Daha önce bu direktörlerle ve yabancı analiz firmalarıyla belirledikleri veriler ve kurduğu ve kuracağı scout takımıyla bize az paralı ama çok iş yapan oyuncular getirecek .

Avrupai bir futbol akademisi kuracak hocalar hep yabancı olacak büyük ihtimal mega altıordu gibi birşey. Rezerve lig ve dışardan gelecek vaadeden oyuncuları getirecek türkler yetişene kadar.

Forma sponsorluğunu avrupai ve gerçek çubukluyu yapması için nike a verecek . staddada akustik sorununu, çim saha sorununu, dış cepesi ve çatıyı değiştirecek yenileyecek yani .

Çünkü adam modern avrupai vizyoner. O geri kalmışlık geleneksel görüntü batar o adama.

Birinin kankası Mecnun otyakmaz Diğerinin ki Barcelona Başkanı

Sponsorluk falan adamların muhabbeti oldu bağlantısı oldu. Yarın öbür gün hani oluyor ya barcaya alınıp tutunamayan bize gelse çağ atlatacak adamlar basele malagaya vs gidiyorlar. Bize koklatmıyorlar. İşte o iş öyle olmaz. Başkan açar telefonu ateşle karşim affeleyi der. Olay biter.

TEK YOL ALİ KOÇ
    Renktaş formanın neyini kıskanacaksın? Adidas her zaman top class üreticidir. Dünayda sıralama şöyledir, 1. Adidas 2.Diğerleri sıralamayı belirlesin...

• myz1453 kullanıcısına yanıt
    Temsilci uyeyim😒

Kotu yani 10ali koc oyu bir oy ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ali Koç'un başkan olup tüm taraftarın eskisi gibi birleşeceği, uzun yıllar lige ambargo koyup en yakın rakibimizle aramızı fersah fersah açıp Avrupa'da kupa kaldıracağımız, kimseyle kavga etmeden, söz münakaşasına girmeden sadece varlığımızla taraflı tarafsız herkese en büyük olduğumuzu kabul ettireceğimiz dönemin miladı olmasını olmasını temenni ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFENDİ7

Ali Koç'un başkan olup tüm taraftarın eskisi gibi birleşeceği, uzun yıllar lige ambargo koyup en yakın rakibimizle aramızı fersah fersah açıp Avrupa'da kupa kaldıracağımız, kimseyle kavga etmeden, söz münakaşasına girmeden sadece varlığımızla taraflı tarafsız herkese en büyük olduğumuzu kabul ettireceğimiz dönemin miladı olmasını olmasını temenni ediyorum.
  • 1 aylık banım açıldı sonunda.Ali Koç'un başkan olduğu,ayk*t ve trollerinin olmadığı,başarılı bir sezon diliyorum.

• Bu arada gönül isterdi ki Marco rose gelsin ama zor.Geçen yapılan röportajda Salzburg'un sözleşme uzatmak istediği ve Leipzig'e gitmeyeceği yazılmış.Linkini atıyorum belki aramızda Almanca bilen vardır.

https://www.skysportaustria.at/bundesliga-at/marco-rose-im-exklusiv-interview-zu-den-leipzig-geruechten/

• Aykutçu azizciler gelmesin, hainlere yer yok.
  • 10 Ali Koç oyu neden bir oy ediyor?

• mmemati kullanıcısına yanıt
    Temsilci uye oyu o sekil maslesef.

10k odersen oyun bir oy oluyo :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

Ersun yanal isteyenlere Ali başkan

-siz benim hayalimdeki fenerbahçeyi anlamamışsiniZ dedi.

Bence low gelecek
    O sözüyle Ersun'u kastetmediğini söyledi
  • Volkan gibiler sevmez ersun yanalı.Çalışması gerekir çünkü..

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Volkan gibiler sevmez ersun yanalı.Çalışması gerekir çünkü..

Dunyanın belkıde en kotu kalecısıdır şu hale bakın..

Sezona berbat başlar .

Derbılerde ıyı oynar

Sonra yıne berbatlık

Sezon sonu bı ıkı kurtarıs hop yenı sozlesme

Ama artık papaz pılav yemez gıdeceksınız ve bırdaha donmeyeceksınız

• myz1453 kullanıcısına yanıt
    Kenardan taraftar " yan pas istemiyoruz "" dedi. O kişiye cevap olarak " siz benim ne dediğimi anlayamamışsınız " dedi.

• 26-27 mayısta çoğunluk sağlanır ise seçim yapılacak mı yoksa 3-4 haziranda mı yapılacak?
  • 4 sezondur formamıza Türk bayrağı takamıyoruz

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Daum bunu 8 sene önce kovacaktı takımdan aziz engelledi.

• Nasıl ki bu taraftarlar bırakma diye sokaklarda yürüdü, aynı yürüyüşü aziz yıldırım seçilmesi halinde tekrardan yapmasını beklediğim bir şeçimdir.Benim için başka bir alternatif yoktur gerekirse kongreyi dağıtsınlar daha demokratik bir yöntem varsa o şekilde seçim yapsınlar.

Teknik açıdan da kesinlikle aykut kocaman gibi bir hoca ile devam edilmemeli. Futbolda sonuç önemlidir ancak bunu başarmanın göze hoş gelen yollarıda vardır. Jurgen Klopp B.Dortmund'un başındayken ilk geldiğinde dünyaca tanınan bir adam değildi, ancak sistematik ve futbolun farklı yönlerini bilen ve şimdiki fenerbahçenin tam da ihtiyacı olan, yetenek tohumlarını atıp üstüne katarak ve bir ekol oluşturabilecek teknik adam tipidir. Futbolcularda bu düzlemde oluşturulup yapılacak scouting'in önümüzdeki en az 2 sene içerisinde başarı sağlatacak yüksek doğru oran düzeyindeki oyuncuların saptanılması gerek.

Ali Koç bir iki gün içerisinde adaylığını koyup bişeylere yeni başlayan bir insan değil senelerdir bunların planları hazır olduğunu varsaymaktayım ve bu düşünceylede sonuna kadar kendisine bu işi yapabileceğine güvenmekteyim.

• Azıcık daha dişinizi sıkın. Aykut'un ve Aziz'in gitmesine 13 gün kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Haine -- 21 Mayıs 2018; 13:46:2 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.