Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
207
Favori
1.933.239
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    449 Mesaj
    Mehmet'de şımarığın teki ersun alkışlatırken verdiği tepkiye bak. Sen adam akıllı oynasan taraftar sanada böyle davranmazdı. Bizimkiler selcuğu dövmedikleri kaldı. Sinir oluyorum şöyle tiplere arkadaş ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    Topal ne yaptı kaçırdım orayı, umarım küsüp kümese girer de defolup gider. Maaşından ve takımı baltalamasından kurtulmuş oluruz.
    |
    |

# Sarah Linden #
  • Yüzbaşı
    308 Mesaj
    Moses attıktan Sonra izlemedim, topal olayı büyüdü mü?

|
    |

2m euro daha cukkalamak için kaladabilirsin göreceğiz karakterini

Alperi de götür gittiğin yere
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

İftar yapıyordum görmedim. Mehmet Topal’a noldu arkadaşlar?
    Seyirciler oyuna girince yuhaladı. Maç sonunda soyunma odasına girerken Ersun taraftara alkışlatmaya çalıştı Topal'ı. Topal gurur yaptı istemedi, tartıştılar. En sonunda mutsuz şekilde içeri giriyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 26 Mayıs 2019; 21:0:53 >
    |
    |

|
    |

Jailsonu seviyorum ama aurelio olabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor hocam.bir kere adamın pozisyon bilgisi zayıf ve topu alıp suremiyor klasik Brezilyalilar gibi.ilki belki halledilir ama ikincisi bu saatten sonra zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GIGABYTE Z370 AORUS ULTRA GAMING // İNTEL İ3 8100 4 CORE*3.60GHZ // MSİ 4GB 1050Tİ LOW PROFİLE // RAMPAGE GALAXY-120 120MM SIVI SOĞUTMA // KINGSTON HYPER-X 8 GB DDR4 // RAMPAGE İMPOSİNG ATX RGB GAMİNG CASE // SAMSUNG 240GB SSD // TOSHIBA 2 TB // SAMSUNG 1TB // XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS BRONZE M+600W // AOC Q3279VWF 2K 75 HZ MONİTOR // TRUST TYTAN+PİONEER 2.1 // A4 TECH BLOODY B2100 //
  • Binbaşı
    1326 Mesaj
    Dokunma bana diye bağırdı Ersuna , terbiyesizlik yaptı bence kendini alkışlayan taraftara savunan ve o an çıkartamayan sahip çıkan hocaya denilmeyecek laf.

Bence kendi ipini çekmiş oldu geçmiş olsun memo gülegüle

|
    |
    [26 Ocak 2020 00:37:58 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    6. bitirdiğimiz ligte, önce başkan sonra comolli sonra da slimani benzia ve vesaire formayı dahi ıslatmayan ahlaksızlar hesap verecek sonra en son mehmet topal ıslıklanacak. formanın hakkını veren 3-5 isimden biriydi bu sezon. bu ayıp ve bu vefasızlık tribünlerimiz adına utançtır. bu utancı da tarih yazacaktır

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...
  • Yarbay
    12692 Mesaj

Keşke herkes sizin gibi dürüst olsa. Aykutcular filan da toplu söyleyin de bloklayalım hep birlikte.

Ersun YANAL için BLOK ...

|
    |
    maşık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Üzüldüm; o kadar tepkiyi hakeden bir adam değil. Sevindim; yönetim anlamıştır.

Ersun hocaya kizdi sanirim taraftar oyuna aldi diye. Sinirini Mehmetten cikartti. Mac icinde pas falan mi atamadi orasini goremedim. Atamadiysa normal. Her zamanki mehmet iste.

|
    |
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

6. bitirdiğimiz ligte, önce başkan sonra comolli sonra da slimani benzia ve vesaire formayı dahi ıslatmayan ahlaksızlar hesap verecek sonra en son mehmet topal ıslıklanacak. formanın hakkını veren 3-5 isimden biriydi bu sezon. bu ayıp ve bu vefasızlık tribünlerimiz adına utançtır. bu utancı da tarih yazacaktır
    Merak etme bu taraftar salak değil onlar oyunda olsaydi en baş onlar ıslıklanirdi ayew falan girseydi düşün olacaklari

|
    |
  • DH Yönetici
    2000 Mesaj
    Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.