Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar kupa kaybetmemizi Aziz Yıldırım'ın doğal cenabetliğine bağlıyorum. Ali Koç başkanımızla inşallah özlenen günlere kavuşacağız. Yeni konu hayırlı olsun. Ali Koç başkan olunca burada daha heyecanlı ve daha olumlu mesajlar olacağını düşünüyorum.

Transfer için de çalışmaların devam ettiğini kendisi söyledi. Frankfurt kalecisi serbest kalıyor, umarım alıp 3-4 yıllık bir sözleşme yaparız. Seneye minimum 7-8 Milyona satılabilecek bir kaleci.

Geçen sezon başta Valbuena olmak üzere; Soldado, Josef ve Roman'a hakkım helaldir. Eleştirilse de Dirar, sezon sonuna doğru verdiği katkıyla Şener, sakatlanana kadar yaptığı olumlu işlerle Janssen, forma bulduğu maçlarda kritik goller atan Fernandao, yüksek performansına rağmen son dönem çok kötü oynayan Giuliano'ya da hakkım helaldir. Bu sezon bize para kazandırabilecek her oyuncunun satılmasını isterim. Özellikle Roman mutlaka gidecek. Giuliano'yu da aldığımız fiyata satsak neden satıldı demem. Josef'in de sözleşmesinin son sezonu, 4-5 milyona satmak karlı bir iş olacaktır.

Orta sahada Mehmet Ekici'nin mutlaka oynadığı bir takım kurarız umarım.

• Pankartta yazanlara dikkat

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikuride -- 21 Mayıs 2018; 8:26:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carmenfantasy

Bunu bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum, artık birilerinin Euroleague gibi saçma sapan organizasyonlarla kendini kandırmayı bırakması gerekiyor. Kaldı ki eğer Euroleague kazanan takıma 1 milyon dolar yerine NBA standartlarında bir para verecek kadar yüksek bir klasmanda yer alsaydı Avrupa kulüpleri futbolda olduğu gibi basketbolda da bizi duman edeceklerdi. Euroleague gibi vasat şeylerle övünmeyi bırakıp Ali Koç liderliğinde Fenerbahçemizi Avrupa standartlarına ulaştırmamız gerekiyor.
    euroleague olayı küçümsenecek bir olay değil. siz basketboldan hoşlanmıyor, anlamıyor veya ilgilenmiyor olabilirsiniz. ama bu takımın benim gibi en az futbol kadar basketbol'uda seven taraftarları var. bir basketbol sever için bu takımın 4 senedir sürekli avrupanın en üst seviyelerinde olduğunu görmek paha biçilemez bir mutlululuk.

• Yeni konu hayırlı olsun. Ali Koç başkanımıza kavuşamazsak sezon başlamadan biter bizim için. Önce bir kavuşalım sonra futbol konuşuruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

euroleague olayı küçümsenecek bir olay değil. siz basketboldan hoşlanmıyor, anlamıyor veya ilgilenmiyor olabilirsiniz. ama bu takımın benim gibi en az futbol kadar basketbol'uda seven taraftarları var. bir basketbol sever için bu takımın 4 senedir sürekli avrupanın en üst seviyelerinde olduğunu görmek paha biçilemez bir mutlululuk.

Alıntıları Göster
    obranın en çok final kaybettiği takım biziz. bariz adamın formunu düşürüyoruz. Obra varsa zaten otomatik şampiyon olmamız lazımdı.

• Ammavelakin

Ortaya hicbir done koyamiyorsun, ama surekli inat ediyorlar, sana yazmamam lazim gibi bos bos yaziyorsun.

Fikir uretebilirsin, verecek cevabiniz yoksa ya da yazamiyorsaniz bos yazmaniza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Mayıs 2018; 9:31:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersun Yanal : Biz şampiyon olacagız. Dıgerlerı sıralamayı belırlesın

azız : Bız ikinci olacagız. Dıgerlerı sıralamayı belırlesın
  • Haydi bismillah

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Şu an aykut hocadan daha iyi bir opsiyon yok. Ersun yanal hiçbir şey yapamaz futboldan bir gram anladığı yok. Yabancı teknik direktörün de tutma ihtimali çok az. Aykut hocayla devam edilmesi en doğrusu, ali koç'un gelişi ve bir kaç nokta transferle seneye iyi yerlere gelebiliriz.
    +1

Ersun hocanın devri kapandı artık.TS'de kaç maçta kaç tane gol yedi adam futbolu unutmuş.

Gelmesini isterim yine de en azından başarılı mı başarısız mı iyice anlarız ve tartışmalar sonlanır.
  • Ersun yanal isteyenlere Ali başkan

-siz benim hayalimdeki fenerbahçeyi anlamamışsiniZ dedi.

Bence low gelecek

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Ekici uzerine sistem yapilmaz. Adam kronik sakat. Almanyaya falan iteleyebilirsek iteleyelim

Cok net sekilde 2 tane 8 jumara almaliyiz.

Seysu dirar musluman kontenjanindan araplara katarlara satsak guzel olur.

Valbuena skrtel isla kameni soldado neudstater isim olarak bilinen topcular bunlari da bir yerlere itelesek

Ozan alper iso hasan bunlari ds itelesek guzel olur.

0'dan kadro kurmak sart. Yani 7-8 oyuncu alip hala hasan iso alper oynayacaksa ne anladim.bu isten

• myz1453 kullanıcısına yanıt
    Low imkansiz.

Ve de baskan ersunu kastetmedigini soyledi

• galatasaray’ın şampiyonluklarına doyamamışlar herhalde hala aykut en iyi seçenek diyorlar. allah’ım sabır ver.

• Şu an 3 büyükler arasında Osmanlı devleti gibiyiz. Başkanımız geri kafalı yönetim bilmez. Alt kadrolar iş bilmez. Stadımız diğerlerine göre eski, oyuncu sanayimiz yok, formalarımız adidasın dandik formaları, hocamız prestijli değil. berbatız ya.

Ben bu hayatta her ne kadar kızsamda sevmesemde gs yi bir kere kıskandım . Oda adamlar stadlarını son model yaptılar, kadrolarında drogba sneijder riera vs , formaları NİKE'IN top class formalar, hocaları fatih terim, başkanları avrupai adamdı ve burda manchesterı iyi bir oyunla yendiler ve alex fergusonla fatih terim müthiş bir locada maçtan sonra şampanya içip sohbet eder fotoğrafları çıktı.

İşte o zaman dedim adamlar tüm imajlarıyla modern bir kulüp. Çıta en az bu olmalı dedim.

Bjk de bunu fiko ile stadları ve kadrolarıyla sağladı.

Eğer biz bir değişim geçirmezsek kusura bakmayın ama ne fiko ne fatih terim bize şampiyonluk AL-DIR-MAZ . Önümüzdeki 10 senenin yeni bjksi oluruz.

Ve bu değişimi yapabilecek tek bir adam var oda ALİ KOÇ

Ve Türk Futbolunda bir devrim olacaksa bunu bu adamdan başka yapabilecek kimse YOK

Sahip olması gereken her şeye sahip

Para var, Vizyon Var, Efendilik Var, İşi Ehline bırakma var.

Ben inanıyorum başkan seçilirse olacakları size sıra sıra sıralayım .

Kulübün başına ilk bir sportif direktör getirecek yabancı tecrübeli , futbol içinde avrupadan kariyerli bir futbol direktörü getirecek, genç ve gelecek vaadeden yabancı hoca ve Türk yardımcı. Daha önce bu direktörlerle ve yabancı analiz firmalarıyla belirledikleri veriler ve kurduğu ve kuracağı scout takımıyla bize az paralı ama çok iş yapan oyuncular getirecek .

Avrupai bir futbol akademisi kuracak hocalar hep yabancı olacak büyük ihtimal mega altıordu gibi birşey. Rezerve lig ve dışardan gelecek vaadeden oyuncuları getirecek türkler yetişene kadar.

Forma sponsorluğunu avrupai ve gerçek çubukluyu yapması için nike a verecek . staddada akustik sorununu, çim saha sorununu, dış cepesi ve çatıyı değiştirecek yenileyecek yani .

Çünkü adam modern avrupai vizyoner. O geri kalmışlık geleneksel görüntü batar o adama.

Birinin kankası Mecnun otyakmaz Diğerinin ki Barcelona Başkanı

Sponsorluk falan adamların muhabbeti oldu bağlantısı oldu. Yarın öbür gün hani oluyor ya barcaya alınıp tutunamayan bize gelse çağ atlatacak adamlar basele malagaya vs gidiyorlar. Bize koklatmıyorlar. İşte o iş öyle olmaz. Başkan açar telefonu ateşle karşim affeleyi der. Olay biter.

TEK YOL ALİ KOÇ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawkerx -- 21 Mayıs 2018; 10:7:41 >

• Ekici üzerine sistem kuralım, saha içi lider yapalım demiyorum ama Ekici bu takımda mutlaka oynamalı. Çok kaliteli bir ayak, önceden ben de beğenmezdim ama gerçekten oynadığı kısa sürede olumlu işler yaptı.

Sıfırdan takım kurmak bu sene biraz imkansız. 33 yaşındaki Kameni'ye 3 yıllık sözleşme verdik, kimse almaz Kameni'yi. Muhtemelen zararına serbest bırakacağız. Beşiktaş'ın Tosic'i okuttuğu düzende bizim de Çin'e, araplara 1-2 adam itelememiz harika olur evet. Bakalım, şu seçim istediğimiz gibi sonuçlansın; başkan en iyisini düşünüyordur zaten.
  • Şu Ersun Yanal sevdasından vazgeçmemiz gerek. Bu kulübe seviye atlatacak teknik direktörler lazım. Geçmişi kenara bırakıp Emery hocamla yeni sezona başlamamız gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

Ersun yanal isteyenlere Ali başkan

-siz benim hayalimdeki fenerbahçeyi anlamamışsiniZ dedi.

Bence low gelecek
    Löw sözleşme uzattı. O iş yalan. İsmi çıkan Emery,Marco Rose iyi adamlar . Belki bunlara ek birkaç isim daha bulunabilir. Eduardo Berizzo da iyi hoca. Blanc da aslında iyidir ama pek güven vermiyor tipi tazminatı alıp kaçacakmış gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: natnops

Şu Ersun Yanal sevdasından vazgeçmemiz gerek. Bu kulübe seviye atlatacak teknik direktörler lazım. Geçmişi kenara bırakıp Emery hocamla yeni sezona başlamamız gerek.

Kusura bakma baba , oğlun bir erkeğe aşık oldu...

• Aramizda kongre üyesi var mi ? Seçim nabzi alalım

Aziz tekrar seçilirse düşünmek dahi istemiyorum

• başkan ali koç olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.