Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (5278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52765277527852795280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradaki aykutçular Fenerbahçeli mi Konyasporlu mu once bi bunu öğrensek sonra konuşuruz altını üstünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 gün boyunca karanlık odada kanlı çiğ et verildi,kaleci Serkan'ın yüzü ezberlettirildi

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
  • Hafızalarımızı tazeleyelim

• [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Arkadaşlar gerçekten ülkecek futboldan pek anlamıyoruz. Bakıyorum ülkede taraftarından cahil yorumcusuna herkes slimani ile dalga geçiyor, eleştiriyor. Bence asıl bunu yapanla dalga geçilmeli.

Adam premier ligden gelmiş. Hani şu ölüsünün burada iş yaptığı lig. E bu adam neden iş yapmadı. Oğlum adamın attığı gollere bir açında bakın Sporting+liechester da attığı gollerin her 4 golden 2 si kafa golü , 1 i penaltı 1 i de ayakla o ayakla olanda kontra atakta rakip defans dengesizken.

Yani siz bu adama kaliteli ve deli gibi orta yapmazsanız bu adam hele de bizim lig gibi deli gibi kapanan takımların olduğu liglerde gol felan atamaz.

E biz ne yaptık hatırlatayım . Ersun hoca gelene kadar iki kanatıda orta yapmasında içeri kat edip gol atsın diye ters ayakla oynattık. Zaten sol bek felçti orta namına, yine ersun hoca gelene kadarda isla ölüydü orta namına.

Ha tabi sonradan gol atamayınca takım kötüye gidince slimanide ilk geldiğindeki mücadeleci tavrından biraz düştü ki normal. Yani golcüyü kötülemek kolay. Önemli olan onun ne tarz bir adam oldugunu bilip ona göre bir oyun kurmak . Slimani bjk gibi kanatları uçak bir takımda veya nani- lens kanatlı fb de oynasa gol kralı olurdu.

Guiza-Rvp-Slimani bunlar hep iyi ama takımın oyununa uymayan ve üstüne oyun kurulamayan ismi için alınan forvetlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Arkadaşlar gerçekten ülkecek futboldan pek anlamıyoruz. Bakıyorum ülkede taraftarından cahil yorumcusuna herkes slimani ile dalga geçiyor, eleştiriyor. Bence asıl bunu yapanla dalga geçilmeli.

Adam premier ligden gelmiş. Hani şu ölüsünün burada iş yaptığı lig. E bu adam neden iş yapmadı. Oğlum adamın attığı gollere bir açında bakın Sporting+liechester da attığı gollerin her 4 golden 2 si kafa golü , 1 i penaltı 1 i de ayakla o ayakla olanda kontra atakta rakip defans dengesizken.

Yani siz bu adama kaliteli ve deli gibi orta yapmazsanız bu adam hele de bizim lig gibi deli gibi kapanan takımların olduğu liglerde gol felan atamaz.

E biz ne yaptık hatırlatayım . Ersun hoca gelene kadar iki kanatıda orta yapmasında içeri kat edip gol atsın diye ters ayakla oynattık. Zaten sol bek felçti orta namına, yine ersun hoca gelene kadarda isla ölüydü orta namına.

Ha tabi sonradan gol atamayınca takım kötüye gidince slimanide ilk geldiğindeki mücadeleci tavrından biraz düştü ki normal. Yani golcüyü kötülemek kolay. Önemli olan onun ne tarz bir adam oldugunu bilip ona göre bir oyun kurmak . Slimani bjk gibi kanatları uçak bir takımda veya nani- lens kanatlı fb de oynasa gol kralı olurdu.

Guiza-Rvp-Slimani bunlar hep iyi ama takımın oyununa uymayan ve üstüne oyun kurulamayan ismi için alınan forvetlerdi.
    Burada kaç tane kafa golü harcadığının sayısını hatırlatmama lüzum var mı?

• Hawkerx kullanıcısına yanıt
    Dostum hiç zorlama belki en çok ben güveniyordum bu adama. Oyun içinde bir şeyler yapabilen forvetleri severim ama benim için gol atmasındansa oyuncunun oyun içi aktivitesi daha önemli. Golu forvet atmak zorunda değil arkadaşlarını pozisyona soksun gol de atıyorsa o işte ustalık olsun derim hep. Fakat Slimani ayağına gelen, kafasına gelen en basit topları çok kötü kaçırdı. Yani vurur kaleci kurtarır falan da değil ya dışarı attı ya da kalecinin üzerine vurdu. Boşuna beklentiye girmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Kör ölür badem gözlü olur derdik, kör yaşarken badem gözlü olmaya başladı. Kaçırdığı kafa gollerini izledin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Burada kaç tane kafa golü harcadığının sayısını hatırlatmama lüzum var mı?

Alıntıları Göster
    Sen adama düzgün kaliteli orta açabiliyormusun ? Hayır. Biri anda biri şamda . Adam gibi orta sahan yok diye adam geriye gelip yoruluyor zıplamaya hali kalıyor mu ? Hayır. Bu adam Sportingde kraldı. Hava toplarında bile ingiltere liginde eziyordu. Beş ayda böyle bir adam bitmez bitemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Kör ölür badem gözlü olur derdik, kör yaşarken badem gözlü olmaya başladı. Kaçırdığı kafa gollerini izledin mi?

Alıntıları Göster
    Bu ölse de badem gözlü olacak türden bir kör değil. Kendisi en kör göze bile parmak sokarcasına nasıl bir kazma olduğunu gösterdi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Dostum hiç zorlama belki en çok ben güveniyordum bu adama. Oyun içinde bir şeyler yapabilen forvetleri severim ama benim için gol atmasındansa oyuncunun oyun içi aktivitesi daha önemli. Golu forvet atmak zorunda değil arkadaşlarını pozisyona soksun gol de atıyorsa o işte ustalık olsun derim hep. Fakat Slimani ayağına gelen, kafasına gelen en basit topları çok kötü kaçırdı. Yani vurur kaleci kurtarır falan da değil ya dışarı attı ya da kalecinin üzerine vurdu. Boşuna beklentiye girmeyin.
    Reis forvet dediğin kaçırır. 5 tane servis edersin 4'ü kaçar 1'i girer ama sen adama 3 tane servis edebiliyorsan maçta adam tabi kaçırdığıyla göze batar. Mesela bak Kezman gerçekten dediğin gibi kötü bir forvetti. Kariyeri iyi ama kendi düşüşteydi. Yine elinden geleni yaptı. Ama en son alex bile dediki semih bundan çok daha iyi. Yine bienvenu de öyle.

Ama bir takımın 3 forveti var hadi ferdiyide kat 4 hatta janssen'ide kat 5 sonuçta hepsi arkasında benzer takımla oynadı 5'ide tam verimi veremedi genelde verimsiz oldu olamaz.O takımda bir şey vardır. Mesela rvp bizde iş yapmadı dahada yaşlandı feyenorda gitti maç başı 1 0.75 gol ortalaması yakaladı adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

1 gün boyunca karanlık odada kanlı çiğ et verildi,kaleci Serkan'ın yüzü ezberlettirildi

Buradaki yorumları yabancılar okusa ırkçı sanarlar. Gerçi beyazlara karşı bir ırkçılık var bizde.

• Derbi maçı gibi heyecanlayım bugün. Akşam forumda ya şenlik ya kavga var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Buradaki yorumları yabancılar okusa ırkçı sanarlar. Gerçi beyazlara karşı bir ırkçılık var bizde.

Alıntıları Göster
    Beyazlara karşı ırkçıyız yaşasın şanlı zenci milleti

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    arkadaş güzel trollemiş hocam tam bir usta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Alıntıları Göster
    Ben 4chandeki kara boğa kültürü yüzünden yapıyorum. Orada Türkler olarak ırkçılığa uğradığımızda biz de tepki olarak zenci ırkçılığı yapmaya başladık onlara.

https://knowyourmeme.com/memes/kara-boga

Ben de çok yazmıştım bunlardan ve çok ban yemiştik.

• Zajc 11'de

volkan-skrtel-sadık-hak-dirar-moses-valbuena-topal-jailson-zajc-slimani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneForSorrow -- 16 Şubat 2019; 17:41:49 >
  • Volkan Demirel, Nabil Dirar, Martin Skrtel, Sadık Çiftpınar, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal, Jailson, Mathieu Valbuena, Victor Moses, Miha Zajc, Islam Slimani.

Kusursuz kadro. Ancak neden bu kadar önce açıklandı genelde 1 saat önceden açıklarlardı. Maça yakın değişiklik mi olacak veya bilerek verdiler aykut hoca önlem alsın kanatlarada kanatlar yer değiştirip tufaya mı düşürelim diyedir bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawkerx -- 16 Şubat 2019; 17:42:30 >
  • Rize 2-0 yaptı Bursa deplasmanında.Goller fakir Zidane'ı Aatıf ve fakir Kante'si Azubuike.
  • Bana sorsalar aynı ilk 11'i söylerdim.Hoca mükemmel bir ilk 11 çıkarmış helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Zajc 11'de

volkan-skrtel-sadık-hak-dirar-moses-valbuena-topal-jailson-zajc-slimani
    Hoca forumun istediği 11'i çıkarmış. Bir de sallayanlar vardı.

• 
Sayfa: önceki 52765277527852795280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.