Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (5271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52695270527152725273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fakdet1

Marcao 22 yaşında, oyun kurma beceresi üst düzey bir stoper çöp muamelesi yapmanız boşa arkadaşlar.
    Ben de beğeniyorum bizim sadikla güzel 2 li olurdu adamı görmeden çöp ilan etmislerdi futbolu ne kadar biliyoruzun göstergesi işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alex yarin plaket alıp Aykut kocamanin önünde çimlerin üzerinde kaymalıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

Serdar(0) + Sadık(750) = 750 Bin Euro

Marcao(4) + Luyindama(8) = 12 Milyon Euro
    Ne kadar gömsek de stoper konusunda yönetimi takdir etmemek elde değil.

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    Ardından taraftarın arasına atlamalıdır

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Alex yarin plaket alıp Aykut kocamanin önünde çimlerin üzerinde kaymalıdır
    keşke bir de hareket çekse haine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konyaspor'un açıklamasını gördünüz mü? Hani ben taraftarın Aykut'a tepki göstermesine karşıydım ama bu saatten sonra karşı değilim tam tersine istedikleri kadar tribünde Aykut'a tepki göstersinler. Şu açıklamadan sonra gram umrumda değil yok saygıymış yok şeymiş. Resmen 2006'da yapılanlar tekrarlanacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 15 Şubat 2019; 19:53:16 >
  • konyaspor'un bildirisinden de anlaşılacağı üzere konya takımı bu maça oldukça iyi hazırlanmış, fenerbahçe'ye karşı oldukça iyi bilenmiş.

şimdi ben size sorarım oynadığımız tüm maçlarda anadolu kulüplerinin en çok bize karşı bilenmesi nedendir? küme düşme hattındayız diye düşene bir tekme daha vurmanın zevkine ulaşmak mı (üstüne bu fenerbahçe olunca büyük bir kulüp)?

ben her iddiaya varım yarın ki maç kayseri maçı gibi oldukça agresif geçecek. kayseri'nin yaptığı gibi konya'nın da yapmadığı sertlik kalmayacak. maçtan sonra konya ekibi tarafından hakem açıklaması gelebilir ama ben burada en çok aykut'un yapacağı açıklamayı merakla bekliyorum.

bakalım sahada neler yaşanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

Marcao 22 yaşında, oyun kurma beceresi üst düzey bir stoper çöp muamelesi yapmanız boşa arkadaşlar.
    şahsen ben stoperin oyun kurmasına fazla takılmıyorum önündeki yanındaki adama kısa garanti pası verebilmesi yeterli benim için benim için stoper öncelikle gol yedirmeyecek takımına tabi zaman zaman hata yapabilir dünyanın en iyi stoperleri bile yapıyor çok basit hatalar o yüzden ben stoperde iyi defans yapana bakarım markajı iyi olacak iyi top kapacak kesecek kafa toplarında iyi olacak bunları yapıp oyun kurma yeteneği olan adamlar zaten nerelerde oynuyorlar görüyoruz
  • Yarın 1-3 yeniliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

konyaspor'un bildirisinden de anlaşılacağı üzere konya takımı bu maça oldukça iyi hazırlanmış, fenerbahçe'ye karşı oldukça iyi bilenmiş.

şimdi ben size sorarım oynadığımız tüm maçlarda anadolu kulüplerinin en çok bize karşı bilenmesi nedendir? küme düşme hattındayız diye düşene bir tekme daha vurmanın zevkine ulaşmak mı (üstüne bu fenerbahçe olunca büyük bir kulüp)?

ben her iddiaya varım yarın ki maç kayseri maçı gibi oldukça agresif geçecek. kayseri'nin yaptığı gibi konya'nın da yapmadığı sertlik kalmayacak. maçtan sonra konya ekibi tarafından hakem açıklaması gelebilir ama ben burada en çok aykut'un yapacağı açıklamayı merakla bekliyorum.

bakalım sahada neler yaşanacak.
    Aykut ne diyecek, Allah korusun yarın bi hakem hatasıyla falan kazanırsak Kocaman Türkiye' yi ayağa kaldırır. Yapmadığı şey değil.

Eski fenerlisi, Anadolu takımları vs hepsi bize karşı ekstra bileniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

derbiye yedek cikildigi nerde gorulmus :) Bizim her derbide galibiyet oranimiz en az %55. Bu derbiyide kazanabiliriz, bjk eski gücünde degil zaten
    Aykut'tan beri çok kötü hocam derbi performansımız. %55lik bir durum yok. Önceden Kadıköy'de hep kazanırdık şimdi sadece ''yenilmiyoruz.''

Geçen sezon:
    BJK 3 puan
    GS 2 puan
    TS 2 puan

Bu sezon:
    TS 0 puan
    BJK 1 puan
    GS 1 puan

Tabloda da görüldüğü üzere 2018 yılında derbi galibiyetimiz yok. En büyük özelliklerinden biri derbi kazanmak olan Fenerbahçe 1.5 yıldır derbi kazanamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Yarın 1-3 yeniliriz.
    Taraftar saçma işler yapmazsa rahat kazanırız. Böyle olumlu bir ortamda puan kaybının faturası taraftara yazar.
  • Dirar trafikte Bergen dinliyor.Kral adam ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Taraftar saçma işler yapmazsa rahat kazanırız. Böyle olumlu bir ortamda puan kaybının faturası taraftara yazar.

Alıntıları Göster
    Taraftar illa ki yapacak saçma işler. Bundan en ufak şüphem yok.

• İsmail Köybaşı ve bir hayranı

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Konyaspor'un açıklamasını gördünüz mü? Hani ben taraftarın Aykut'a tepki göstermesine karşıydım ama bu saatten sonra karşı değilim tam tersine istedikleri kadar tribünde Aykut'a tepki göstersinler. Şu açıklamadan sonra gram umrumda değil yok saygıymış yok şeymiş. Resmen 2006'da yapılanlar tekrarlanacak...
    Çok komik ya yani yorum yapmaya bile değmez ama Aykut hoca o yazının neresinde? Nasıl bir yetkisi olacak o yazı ustunde maaşlı çalışanı, şuan ki hocan sana her gün söven takıma hocalık yaptı da ne oldu bu gun yine senin hocan
    Bu arada yarın nefret söylemi gösterecekler ciddi dönüşleri olabilecegini unutmasın kimsenin cani yanmasin maç sahada oynansın...

• AYKUT KOCAMAN FENERBAHÇENİN EVLADIDIR. ADAMDIR, ADAMIN HASIDIR! AYKUT HOCAYI KİMSEYE YEDİRMEYİZ! GÜNÜ GELDİĞİNDE BU KULÜBE GERİ DÖNECEKTİR!

SEN BİZİM KOCAMAN UMUDUMUZSUN!

• Bizim maçta atılmayan Adem, Bjk maçında Var'a gidilip atıldı:).
  • Topa müdahale desem oda yok. Top çok başka yerde. Sarı ile geçiştirilebilirdi ama kırmızı da neden verdin denilmez
  • Kırmızı kırmızıdır. Böyle hareketlerin futbolda yeri olmamalı.

• 
Sayfa: önceki 52695270527152725273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.