Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

126.203
Cevap
281
Favori
1.876.919
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
      1434 Mesaj
      15 Şubat 2019 00:16:17
      quote:

Orijinalden alıntı: sahtedokuz

Hafta sonu umarım miha zajc'ı görme şansımız olur. konyaspor gibi sıkı savunma yapan takımlara karşı uzaktan şutları işimize yarayacaktır.
      Coktan gormeliydik ama Tolgay Hayranı hocamız 6.5m verdigimiz oyuncuyu ne oynattı ne de UEFA kadrosuna aldı.Yalnız Tolgay ve Ekici olmayacagı icin bir ihtimal gorme sansımız olur diye dusunuyorum.Yoksa yine goremeyebilirdik.
      [27 Mayıs 2019 21:29:49 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      15 Şubat 2019 00:18:33
      SON DAKİKA: Yusuf Namoğlu FIFA da yeni görevine başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      15 Şubat 2019 00:24:15

Zajc kesin oynar ve Konyaspor maçı 11'i şöyle olabilir: Harun - Dirar - Skrtel - Sadık - Hasan Ali - M. Topal - Jailson - Zajc - Valbuena - Moses - Slimani(Maalesef). Ayrıca Slimani gol pozisyonuna girdiğinde kanalı değiştireceğim. Belki o zaman gol olur.
      |
      |
      huso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      YERLİ 11: Cihat Arman, Ziya Şengül, Alpaslan Eratlı, Cem Pamiroğlu, Naci Erdem, Müjdat Yetkiner, Şeref Has, Can Bartu, Rıdvan Dilmen, Lefter, Zeki Rıza Sporel. YABANCI 11: Schumacher, Lugano, Uche, R. Carlos, Kuyt, Appiah, Okocha, Alex, Baljic, Anelka, Van Hooijdonk.
    • Yarbay
      4432 Mesaj
      15 Şubat 2019 00:27:57

çift ön libero oynarsa ayağına sıkar hoca. Umarım öyle bir aptallık yapmaz. Rakip iyi kapanan, 90 dakika yan pas yapan takım topu aldığımız zaman ezmeliyiz. Topal rakibe oynuyor zaten.
      |
      |
      vedaku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      15 Şubat 2019 00:28:53
      quote:

Orijinalden alıntı: vedaku

Zajc kesin oynar ve Konyaspor maçı 11'i şöyle olabilir: Harun - Dirar - Skrtel - Sadık - Hasan Ali - M. Topal - Jailson - Zajc - Valbuena - Moses - Slimani(Maalesef). Ayrıca Slimani gol pozisyonuna girdiğinde kanalı değiştireceğim. Belki o zaman gol olur.
      Benim bu maç için 11'im de bu. Duruma göre valbuena-eljif değişikliği yapılabilir. Sağ bekte görelim bakalım dirarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      15 Şubat 2019 00:29:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Arph

SON DAKİKA: Yusuf Namoğlu FIFA da yeni görevine başladı.
      Boşa tetikçi demiyoruz görevini tamamladı

|
      |

Fenerbahçe S.K
    • Er
      0 Mesaj
      15 Şubat 2019 00:32:43

Başka oyuncu kalmadı ki M. Ekici sakat, Tolgay sakat ve cezalı, Eljif ortasahanın göbeğinde çok fazla hata yaptı. Mecburen Zenit maçındaki gibi Topal - Jailson ikilisi ile başlayacaktır.
      |
      |
      freudunpiposu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      YERLİ 11: Cihat Arman, Ziya Şengül, Alpaslan Eratlı, Cem Pamiroğlu, Naci Erdem, Müjdat Yetkiner, Şeref Has, Can Bartu, Rıdvan Dilmen, Lefter, Zeki Rıza Sporel. YABANCI 11: Schumacher, Lugano, Uche, R. Carlos, Kuyt, Appiah, Okocha, Alex, Baljic, Anelka, Van Hooijdonk.
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      15 Şubat 2019 00:37:10
      quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

çift ön libero oynarsa ayağına sıkar hoca. Umarım öyle bir aptallık yapmaz. Rakip iyi kapanan, 90 dakika yan pas yapan takım topu aldığımız zaman ezmeliyiz. Topal rakibe oynuyor zaten.
      Jailson-topal çift ön libero sayılmaz bence. Jailson josef gibi safkan ön libero değil. Topal kendi standartlarına göre iyi oynuyor bu aralar. Geçen maç az daha turu yakması dışında bir hatasını görmedim ben (klasik saçma paslar hariç). Elde de sadece eljif var, hoca hamle için kenarda tutmak isteyebilir.

Tüm bunların dışında konyayı izliyorum, iyi kontratak yapıyorlar. 60 civarında fofana kesin girer hatta sürpriz yapıp fofanayla başlar belki. Dönen topları toplamamız gerekiyor. Geçen maç topal jailson güzel yaptılar bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 15 Şubat 2019; 0:37:40 >
    • Yüzbaşı
      938 Mesaj
      15 Şubat 2019 00:40:45
      Hani ya nerede Gsliler. Normalde bizim konudan çıkmazlardı

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      15 Şubat 2019 00:41:12
      quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Hani ya nerede Gsliler. Normalde bizim konudan çıkmazlardı
      Çağırma adamları sonra gitmiyorlar.

|
      |
      15 Şubat 2019 00:43:39
      quote:

Orijinalden alıntı: vedaku

Benim maalesef dedigim isimler belli en basta Ayew bu adam ne is yapar bir turlu cozemedim sonra Roman sonra Volkan sonra Tolgay bu adama meden,nasıl 3m avro verdik kafayı yiyorum.
      15 Şubat 2019 00:44:55
      quote:

Orijinalden alıntı: huso

Benim maalesef dedigim isimler belli en basta Ayew bu adam ne is yapar bir turlu cozemedim sonra Roman sonra Volkan sonra Tolgay bu adama meden,nasıl 3m avro verdik kafayı yiyorum.

Alıntıları Göster
      ayew'in görevi sahada el kol yapıp kimin nereye pas vereceğini dikte etmek. başka bir işe yaradığı yok.
      |
      |
      15 Şubat 2019 00:55:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Jailson-topal çift ön libero sayılmaz bence. Jailson josef gibi safkan ön libero değil. Topal kendi standartlarına göre iyi oynuyor bu aralar. Geçen maç az daha turu yakması dışında bir hatasını görmedim ben (klasik saçma paslar hariç). Elde de sadece eljif var, hoca hamle için kenarda tutmak isteyebilir.

Tüm bunların dışında konyayı izliyorum, iyi kontratak yapıyorlar. 60 civarında fofana kesin girer hatta sürpriz yapıp fofanayla başlar belki. Dönen topları toplamamız gerekiyor. Geçen maç topal jailson güzel yaptılar bu işi.

Alıntıları Göster
      Aykut hoca genelde forvetleri stopere , kanat oyuncularını da bek oyuncularına baskıya göndererek başlıyor. Yani arka dörtlü komple baskı altında kalıyor. Bu maçlık vuruşları uzun vurup dönenleri almaya çalışmalıyız. O yüzden topal-jailson en mantıklısı. Çünkü eljif-jailson hem dönen top , hem de sertlik bakımından yetersiz kalabilir. aykut hoca merkezde hep sert-atletik oyuncular tercih ediyor , karşılık vermeliyiz.

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 18 saat 44 dakika kadarı kaldı.
      15 Şubat 2019 01:02:09
      Topal'ı ortasaha olarak görmeyin, Ersun Hoca gizli libero olarak oynatıyor. Topal'ı Ersun Hoca'dan başka doğru kullanabilen de olmadı zaten. Çapa adamı ortasahada oynattılar yıllarca.

Jailson göbekte kesinlikle oynamalı bana göre. Ortasahaya direnç katması bir yana, dinamo gibi ileri geri sahanın her yerinde, her yere basıyor.
      |
      |
      15 Şubat 2019 01:04:00
      quote:

Orijinalden alıntı: sahtedokuz

Aykut hoca genelde forvetleri stopere , kanat oyuncularını da bek oyuncularına baskıya göndererek başlıyor. Yani arka dörtlü komple baskı altında kalıyor. Bu maçlık vuruşları uzun vurup dönenleri almaya çalışmalıyız. O yüzden topal-jailson en mantıklısı. Çünkü eljif-jailson hem dönen top , hem de sertlik bakımından yetersiz kalabilir. aykut hoca merkezde hep sert-atletik oyuncular tercih ediyor , karşılık vermeliyiz.

Alıntıları Göster
      Eljif Topal'dan daha sert oyuncu

• Yarbay
      2690 Mesaj
      15 Şubat 2019 01:19:11
      Kasımpaşaspor Başkanı Turgay Ciner:
      En çok Mbaye Diagne transferinde zorlandık. Sevgili Yusuf Bey kardeşim çok yoruldu. Galatasaray, Diagne'nin transferinden bize 10 milyon Euro yani yaklaşık 60 milyon TL destek sağladı. Galatasaray'a çok teşekkür ederiz. Dostluk burada bitmesin. Trezeguet için de bir 50 milyonluk destek bekliyoruz.

15 Şubat 2019 01:19:44
      Ersun Yanal futbolu Aykut Futbolu
      15 Şubat 2019 01:32:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kasımpaşaspor Başkanı Turgay Ciner:
      En çok Mbaye Diagne transferinde zorlandık. Sevgili Yusuf Bey kardeşim çok yoruldu. Galatasaray, Diagne'nin transferinden bize 10 milyon Euro yani yaklaşık 60 milyon TL destek sağladı. Galatasaray'a çok teşekkür ederiz. Dostluk burada bitmesin. Trezeguet için de bir 50 milyonluk destek bekliyoruz.
      Eren, Donk, Diagne derken 20 milyon Euroluk katkı Kasımpaşa'ya gitti. Şu paraya 2 tane Nani tarzı üst düzey adam alırsın

|
      |
      15 Şubat 2019 01:34:11
      Sadık Marcao çöpü+ Luyindama
      15 Şubat 2019 01:36:58

Rai-gy'nin fenerli versiyonu

Yeminle o arkadasi aratmiyorsunuz...

|
      |
      bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.