Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49004901490249034904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kiril despodov 3 milyon euro+başarı bonusu ile cagliari'ye gitmiş...
  • Bu yabancı sınırı geleceği kesin mi? Sonradan yine değişmesin yine yalama oldu artık bu kural.
  • quote:

Club America´nın Başkanı Santiago Banos; "Castillo için Benfica ile anlaşma sağlamıştık. Anlaşma sağladığımız halde birden bire bize karşı çıktılar. Bu transferin gerçekleşmesini istemeyen birileri var. Dış güçler bizim bu oyuncuyu almamızı istemiyor"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Kiril despodov 3 milyon euro+başarı bonusu ile cagliari'ye gitmiş...
    Kolayca alacağımız kaliteli futbolcuyu kaçırdık yine
  • quote:

Değerdi despodova. Bize gelmek istemedi belki de.

• https://twitter.com/antisolak9/status/1062767373365768192?s=19

Şu flooddaki videolari izlesenize. En son ne zaman boyle paslar atabilen oyuncu gorduk ?

• quote:

O fiyata denenirdi bence. Yetenekli eleman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • undomiels kullanıcısına yanıt
    aspor %90
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkms1907

Slimani gitmiyor geçmiş olsun lisansını iptal etsen bile havadan bir ton para vereceksin onuda geçtim adı geçen forvet yok Castillo'da yalan oldu heralde adam bize gelmek istiyor ama adamlarda satmak istiyor
    Lisansını iptal ettiği an. Bi daha kimse sana oyuncu kiralamaz. İtibarin ne kadar kaldıysa oda. Dahada biter. Zaten takımının yarısı kiralık tam olur.

• Tolgayı beleşe verseler almam.
    Birde 2.5M + şener veriyorlarsa kafayı yerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 30 Ocak 2019; 16:2:27 >
  • oikidoki O kullanıcısına yanıt
    en fazla 1 yıl avrupada yokuz

• fullflavor1977 F kullanıcısına yanıt
    Daha yararlı olur bitmiş adamları getiremezler keşke Ayew'inde lisansını iptal etseler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkms1907 -- 30 Ocak 2019; 16:4:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim at gözlükleri ile sadece İngiltere'ye bakan Comolli çapsızı yüzünden başka ülkelerden oyuncu alma şansımız az. Adam Fransız ama Fransa liginden haberi yok. En basiti adam eski klübü St. Ettien den boşa çıkan Bamba yerine Ayew aldı geldi. Ki Bamba geçen sene zar zor kümede kalan Lille'e gitti. Her türlü daha iyi para verirdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Gs bence sağlam kazık yedi.Nereden baksan 75 trilyon para bayıldılar.
    Janssen + Slimani toplam maliyetleri yaklaşık olarak 15 milyon Euro. Kaç TL yapıyor hesaplarsın sen.

Toplam ligde attıkları gol sayısı 5. Yani her bir gol 3 milyon Euro'ya geliyor. Muazzam bir iş.

Kiralık oldukları için bırakıp gittiler geriye ödenen paralar kaldı.

Eğer Diagne gelirse 27 yaşında, bonservisi bizde, gol kralı bir adam olacak.

Kazık yemiş olabiliriz ama kabul edelim ki bu konuda Fenerbahçe ile yarışmamız mümkün değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 30 Ocak 2019; 16:6:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Alper - Serdar takası güzel olur aslında.

Alıntıları Göster
    Alper'i asla fatih terim almaz. Zamanında çok istedi ama Alper seçimini yaptı. 100 kiloluk ozan tufan bana sorarsınız 10 tane Alper ve tolgay eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

Lisansını iptal ettiği an. Bi daha kimse sana oyuncu kiralamaz. İtibarin ne kadar kaldıysa oda. Dahada biter. Zaten takımının yarısı kiralık tam olur.

Alıntıları Göster
    İnan bizim için daha hayırlı olur. Hatta İngiltere'de adımız çıksın kimse bize kiralık oyuncu göndermesin. Yoksa bu Comolli denen ne kadar çöp varsa alıp geleceğe benziyor.

Leicester'ın zerre kadar umrunda değil Slimani. Olsaydı 'Ya benim oyuncum orda tutmadı 1 gol atabildi piyasası yerle bir oldu herifin geri çağırıp şunu başka takıma göndereyim en azından biraz piyasası kalsın' derdi.

Slimani'yi tesislere sokmamak lazım. Aynı şekilde Nudestar'ı da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugtim -- 30 Ocak 2019; 16:9:50 >

• slimani gitmiyosa sodadoyu satsınlar ya arabistana

o castillo buraya gelecek
  • dkms1907 kullanıcısına yanıt
    Castillo bir kumardı aslında ama olmadı. Pumasa gidecek sanırım. Bir diğer husus slimaniyi kimse istemez hocam biz sadece umut ettik panik transferleri yapılacak serdar aziz falan bonservis verilip alınır. tolgayda öyle forvet falanda olmaz böyle idare edilecek sanırım.

Yönetim sınıfta kalcak gibi son 36 saat kaldı ama elinde öyle aman aman parada yok.
  • Bi galatasarayli olarak söylüyorum bu kiraliklarla büyük takımlar.kendi kimliğinden çıkıyor.en saf bir şekilde 3 buyuklere yakışmıyor. En fazla bir tane olur oda as takim için değildir yedek olarak.benim görüşüm öyle. Belkide yaniloyorumdur.

• Castillo yattıysa mezar kaçkını adebayor hayırlı olsun diyebilir miyiz? Gerçi yabancı sınırı falan filan diyip onu bile almayabilirler. Ahmethan dönsün ben razıyım bu saatten sonra.

• 
Sayfa: önceki 49004901490249034904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.