Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4842. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48404841484248434844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok şükür 3 puanla tanıştık umarım rehavet getirip transferin son günleri boşanmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar işin aslı şu takıma normalde 30 bin kişi varken, fenerin handikap yapması lazım. bu malatya bizim ligte nasıl 3 üncü la, bizim lig çok kötü abi öyle böyle değil, adamlar 3 pas yapmayı bilmiyor ya ligimizde 3 sırada şaka gibi fenerbahçe sahadan sildi savunma da adam gibi dursalar gol bile yemezlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

3'ün 1 ni biz atarız ancak 2 1 yeniliriz, bu takima ortasaha girmeden galibiyet beklemeyin üzülürsünüz

Alıntıları Göster
    zor maç oldu ama attık

• Sadık tek başına maçı aldı. Helal olsun kardeşime...

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Bu mesaj silindi.

• Bos beleş ekşiciler Sadık bu kadar kotulediginde anlamamiz lazımdi iyi oynayacağını :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ekici'nin kaçıracağına emindim umarım penaltı da kullanabilen bir orta saha alınır.
    Soldado güzel atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Takımda saatli bombalar var, Volkan, Roman, Benzia, Valbuena, Golcüler.
    golcü derken .d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harun kaleye acilen geçmeli, Volkan kaptanımız ama yok artık oynaması zarar.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Gelen gideni aratıyor hocam malesef, Volkan çok hata yapıyor sıkıntısı bu ama Harun bildiğin kötü. Volkan'ın zaten son senesi bence şu haliyle bile Harundan daha iyi
  • vara gidip penaltı vermiyor adam ayağı kayıyor faul veriyor. gsde olduğu gibi ali palabıyık da kızağa çekilecek mi hayır. çünkü gs kadar lobisi sağlam başka takım yok. kulüpler boşuna bildiri yayınlamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Hep aynı yere atmış alt tarafta gösteriyor.

Alıntıları Göster
    Tam Farnolle maçtan önce bakmıştır, Ekici sola atar kurtarır diyecektim peder küfretmesin diye ses etmedim arkamı döndüm penaltıda. Spiker kaçırdı diyince ''Kalecinin sağına vurdu değil mi?'' dedim. Yine şom ağızlı olduk.
  • moses boğa gibi yıkıp geçiyor

• Moses sol ayağıyla dışarı attığı pozisyonda pas vermeliydi ama skor olarak öndeydik ve ilk maçı olduğundan o pozisyonda kendi şut çekmek istemesini doğal karşılıyorum.

Sadık da maçın en iyisiydi. Valbuena bence daha önceden girmeliydi, Ekici 55'ten sonra bitmişti ayakta zor durdu.

• Moses takıma sınıf atlatır kalitesini anında belli etti.

• dirar ile moses aynı anda sahada olmalı.

bu arada moses iki top kaybı yapınca çöp , komisyon transferi demeye başlamışlardı. maçı kaybetseydik gene çöptü. :D
  • Ne diyeyim bilmiyorum... Victor Moses resmen beni yanılttı. Eğer oynamak istiyorum derse çok can yakacak. Sadık'a helal olsun. Neustader'den iyi olduğunu tekrar tekrar kanıtladı. Benzia'nın yerine adam akıllı bir orta saha ile daha yukarılara çıkabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Manço

3 yesek ne olacak ki :) Şuan sizin tabloyu sen GS için hayatın boyunca göremezsin belki. Sonuçta evinizde olan bir maç. Son dakikalara yakın önüne düşen topla gol atıyorsun. Yani Fenerbahçe kazandı ama değişti güzel oynadı da kazanmadı ki. Bundan sonraki maçlar için güven veriyorsa bilemem sizin için ama görünen hiç iç açıcı değil. Tabi Fenerbahçe adına biz kenardan kıkır kıkır gülüyoruz :)

Alıntıları Göster
    3 dediysek en az 3 gol. Puan sıralamasında yukarda olmanız bizden iyi takım olduğunuzu göstermez, gs nin hiçbir oyuncusu Fenerbahçenin ilk 11'inde oynayamaz zaten. Biz de Slimani beceriksizi kaçırdıklarının yarısını gol yapsa 7-8 puan fazlası vardı takımın, ayrıca bu maç takım gayet iyi oynadı, Göztepeyi de geçer bu oyunla.

Şu takıma bir Adebayor transferi lazım sadece kısa vadede.

• Malatya ikinci yarı gol atmamak için epey çabaladı ve maç sonunda istediğini aldı. Adamlar kazayla gol olur da başımız derde girer diye topu kale dışında her yere attılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moses'ı bir maçla göklere çıkarmayın arkadaşlar iki maç sonra çoğunuz başka bir şey diyecek. yararlı olacaktır bize ama bu kadar tanrılaştırmanın manası yok özellikleri belli bir adam.
  • 
Sayfa: önceki 48404841484248434844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.