Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45194520452145224523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok değil 2-3 hafta önce Ali Başkanın FFP'yi delip Kaliteli adamlar alması gerektiğini söylediğimde linç yemiştim. 10 milyona 3-4 transfer yapılır vs vs denmişti. Acaba hala aynı mı düşünceler ?

Forvet Sol Kanat ve Sağ Kanat için gerçekten yıldız denebilecek adamlar lazım. 10-15 neyse ver cebinden gelsin zaten bu kadroyla Avrupa'da delik deşik olacağız. Zaten şimdi olmasa bile FFP yaz döneminde illaki delinecek. Klas adamlar gelmezse düşeceğiz beyler şakası yok.

10 milyon bütçeyle ucuz adam alma şansımız yok artık risk alamayız. Bize kalitesi belli adamlar lazım. Ha Mataymış bilmem neymiş o yetenekte bi adamı kiralarsa yönetim bişey demem.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

Amatör küme takımı dediğin Ümraniyespor sürekli farklı stadlarda oynayıp 2 yıldır Süper Lig'in kapısından dönüyor. Doğru hocalarla çalışsa muhtemelen Erzurum yerine Süper Ligdeydi hatta. Şu anda da 4. sırada.

Biri semtimin takımı, diğeri ömrümü yiyen takım.

Hafife alacağınıza ibret alın. Seneye büyük ihtimalle rakibimiz olacak, siz hala amatör küme falan diyip küçümsüyorsunuz.

Alıntıları Göster
    İnşallah süperligde rakip oluruz 1 .lig de değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: maxplanck

İnşallah süperligde rakip oluruz 1 .lig de değil

Alıntıları Göster
    Bu kadroyla işimiz çok zor be dostum. Bi ara yorumcu mu ne oyuncular çift idman yedi yorgunluk da olabilir gibi bir şey söyledi. (Kapasite yoksa kondisyonu versen ne olacak sanki)

İsmail çapsızına 500bin idman yedirsen ne olacak ki mesela? Kanser olmamak elde değil.
  • Araplar sarmış fbyi bitirmiş.Yahu bu benzia falan ne ayak aşırı itici tam bir deaşli gibi tipi var.Yazık valla koskoca fb kimlere kalmış.Eğer transfer yapılmazsa özellikle fbye küme düşmek o kadarda uzak bir ihtimal değil.
  • Arkadaş guiliano nun geçen yıl tek başına attığı gol sayısına bu sene Fenerbahçe sene sonunda ulaşacak nerdeyse biz hala neyi tartışıyoruz ya millet hala ciddi ciddi transfer bekliyor bu yönetimden silva milva yazanlar bile var hayal dünyasına dalmış gidiyoruz. Başımızda ki yönetim futbol'un F sinden bile haberdar değil. Comolli nin hayali bir 100 kişilik listesi ve aykut kocamanın hayali yardımcıları cocu yu halıya malıya sardırdı geyiklerinden sonra sığınacak bir "saçmalığımız" da kalmadı. Artık gerçek dünya ya dönmeye hazırmıyız gerçekten ? Çünkü koskoca Fenerbahçe küme düştü artık burdan çıkabileceğimizi düşünen varsa fazla polyannacılık oynuyor bence. Bu takım süper ligde 40 civarı puanı nasıl toplayacak kümede kalmak için gerçekten inanan varmı buna ? Daha kadıköy de erzurumu ankaragücünü yenemeden. Nerden gelecek bu 40 puan sadece derbileri kaybetmeyerek mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    şu son transferleri de bitirsin comolli, daha sonra takımı değil başkanı konuşuyor olacağız muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Araplar sarmış fbyi bitirmiş.Yahu bu benzia falan ne ayak aşırı itici tam bir deaşli gibi tipi var.Yazık valla koskoca fb kimlere kalmış.Eğer transfer yapılmazsa özellikle fbye küme düşmek o kadarda uzak bir ihtimal değil.
    Irkçlık yapmaya gerek yok genellemelerin hepsi kötüdür. Evet spor ahlakı, disiplini düşük diyebiliriz ortalamaya bakıp ama kılık kıyafeti ile eleştirmek doğru değil oynadığı futbol zaten eleştiriyi hak ediyor.

• [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersun hocaya laf atan akbabaları ciddiye almayın. Zamaninda elinde düzgün oyuncular varken neler yaptığını gördük sadece sene sonu transfer dönemini beklememiz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinuster

Bu takıma 3 değil 33 tane hoca gelse yine akıllanmıyacaklar ben ersun yanalı akıllı biri sanırdım ama onda da akıl yokmuş,

Gelen herkes takımdan oyunu rakip sahaya yıksın sürekli sağdan soldan orta hücüm oynasın her maç 3 gol atsın 5 gol atsın HÜCUM HÜCUM HÜCUM.....Saldırınnnn....BÜYÜK FENERBAHÇE.....

Ama bu kadro bu futbolu oynayamaz peki ne oynar şöyle 6 ay öncesine bi dönüp bakın bu kadro geçen sene ligi 2nci bitirip türkiye kupasında final oynadı ama nasıl;

Önceliği takım savunması önceliği gol yememek rakibe gol pozisyonu vermemek hatta 90 dakkada volkanın eline 3 kere top değmezdi.

Fenerbahçenin oynucağı futbol bu mu ? fenerbahçe bu kadar acizmi ? Tabiki değil ama o futbolun oynayan kadronun sistemin %90 ı sahada ve siz onlardan yapacamıyacakları şeyler istiyorsunuz .

Biran önce çift ön libero Topal+Jailson a dönüp gol yemeyelim biz fenerbahçeyiz nasıl olsa bitane gol atarız sistemine dönülmeli

“Delilik, aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir.” Albert Einstein

Bakalım bi akıllı çıkacakmı.
    Forumda 6 tane Aykut Kocamani destekleyen vardi, bu mesaj +3 almis, +6 almasi lazimdi, Aykut Kocamana destek mesajlarını sektirmezlerdi.
    Bu 3 arkadas foruma takilmiyor galiba bu aralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 18 Ocak 2019; 8:19:52 >

• ismail köybaşının bile fenerbahçede oynama kapasitesi olup olmadığını süzemeyen, takımımda istemiyorum bizim takımın oyuncusu değil demeyen
    gerekirse abdulcebraili oynatırım yine de ismaili oynatmam demeyen adam ersun yanal

ligi biliyo abi en erken şampiyon yaptı abi
  • "ersun hocam hele bi gelsin bunları döve döve oynatır, emenikeyi bile nasıl oynatmıştı" dan
    "bunları ersun hoca bile adam edemez hepsinin gönderilmesi lazım" çizgisine gelmeniz sadece 3 maç sürdü beyler
  • ersun yanalın 3 maçlık karnesi cocuyu hatırlatıyo
    2 beraberlik 1 mağlubiyet
  • Başkan ersun futbolcular ısrarla başarı nağmeleri atıyor göz var nizam var bu halde ne başarısı elde edilecek düşünce çark edecekler ama beni en cok düşündüren biri başkanın comolokkonun arkasında durması 2.si ersunun bu kdar başarısız ve şanssız slimaniye şans verip arkasında durması yahu düşmesek bile (düşebliriz) azıcık ciddiye alın elaleme kepaze rezil rüsva etmeyin

• Eğer Soldado gitmeyecekse Bursa maçına Soldado-Slimani veya Soldado-Frey çıkılması lazım

Soldado ile Slimani beraber oynadığını hatırlamıyorum nasıl Frey yanında biri olunca yeterli olmasada olumlu işler yapıyor bir umut Slimani'de öyle birşeyler yapıp üzerindeki cenabetliği atar belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sezon ilkler sezonu olacak,

Fenerbahçe ilk kez küme düşecek,

Başakşehir ilk kez şampiyon olacak.

Çok ilginç bir sene bekliyor gibi

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    Ersun'un futbolcuları tanıdığını düşünmüyorum çalıştım herşeyi biliyorum diyip aynı hataları yapmak komedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üst düzey adamlar alınmayacaksa bu kadro denenmeli :

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Isla yerine Şener olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 18 Ocak 2019; 9:48:35 >
  • martax32 kullanıcısına yanıt
    Adamı değerlendirdiğin 2 kriter var.

1- Ailesinin koyduğu isim

2- Kılık kıyafeti - saç tarzı

Başka da yorum yapmıyorum

• Çok bariz bir şekilde takımın gol problemi var, oynat işte Soldado'yu... Hücumcuların hepsinden iyidir. İlla kendi aldıkları adamı oynatacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 45194520452145224523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.