Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.092
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1024 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Ali Koç'un en buyuk hatasi taraftarla fazla icli disli olmasi ve her dediklerini yapmasi. Once Aykut Kocaman ile devam etmemek sonra Cocu'yu kovmak sonra da Ersun'u getirmek. Ben Ersun Yanal'in gelisi en fazla takimdaki havayi degistirip kisa sureli bir ritm yakalanmasini saglar fazlasi olmaz diyordum ama o bile olmadi. Takim freni patlamis kamyon gibi asagiya dogru gidiyor. Ligde ilk 3 haftada minimum 4 puan alinmazsa kume dusme ihtimali cok yuksek sesle dillenmeye baslar. Bu saatten sonra gelecek transferler de uyum surecini atlatamadan takimdaki olumsuz havaya kaptirir kendini.
    Böyle doğru yorumları senden görmek duygulandırdı beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fenerbahçe S.K
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

20sene aziz çeken alikoc u kovacak yavassssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 17 Ocak 2019; 23:04:52 >
    |
    |
    cankal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Gayet ciddiyim.Kendi kendini bitiriyor.5 tane transfer umudu verdi millete.Eğer bu transferler olmazsa ne olacak ? Olur ya,görüşmeler başarılı olmaz bir aksilik çıkar vs. Başkanın yapması gereken şeyler değil bunlar.Ayrıca borsada işlem gören bir takımın 1.ismi bu konularda konuşmasını doğru bulmuyorum ağzından çıkan tek kelime hisse fiyatlarını oynatır

Alıntıları Göster
    Hocam bütün taraftarlar televizyon başına geçmiş transfer haberlerini bekliyordu.Camiaya sesleniş konseptli programda planlanmakta olan kadro yapısı ve transferleri konuşmaktan başka doğal ne olabilir?
    |
    |
    BİZİ ŞAMAR OĞLANINA ÇEVİRRMEYEN TAKIM KALMADI GİT GİDE KLÜB İYİCE REZİL OLUYOR İLİN 2-3 LİG TAKIMLARI BİLE ONLARI YENERİZ DEMEYE GELDİ ARTIK LİGTEKİ TAKIMLARDA BİZLEN KAFA KAFAYA OYNUCAK O KESİN HEPSİ İŞİMİZ ÇOK ZOR

BU ANTRAPOZ KILIKLI ELİF - SLİMANİ-FREY- BENZİA-- BU ADAMLARLA OYNARSAK MAÇ KAZANMAK MÜMKÜN DEĞİL DURUM ÇOK ZOR BİZİMKİLER GİDİP DEFANSA ADAM ALIYOR BU TAKIM NE ZAMAN GOL ATICAK ANLAMADIM
    |
    |

Alanyaspor, kiralık olarak forma giyen 20 yaşındaki stoperi Merih Demiral'ın opsiyonunu kullanarak bonservisini 3,5 milyon euroya Sporting Lizbon'dan aldı ve Serie A ekibi Sassuolo'ya 7 milyon euro bonservisle sattı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: -Demokritos

Aziz Yıldırım'ın suçu neydi? Kulüp 3-5 ergenin gazıyla yönetiliyor resmen.

GoZ boyamak ölümüne borç babasının kulübü gibi yönetmeye kalkmak gibi.gibo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arda 88

Olağanüstü kongre falan olsa Ali Koç'a rakip kim olursa kazanır.
    Üyelik 10 bin TL miydi bunu fırsata çevirmek lazım

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Teğmen
    102 Mesaj
    babam sagolsun a.ş ali efendinin kredisi bitti. vakit saadettin saran başkanimizi destekleme vakti ! bir an önce vakit kaybetmeden olaganustu kongreye gidilip saadettin başkan goreve gelmeli! yoksa lig dusecez artik guvenilmez bu yonetime

|
    |
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Fenerbahçe 112 yıllık tarihi boyunca bu kadar dandik bir futbol oynamadı kırmızı kart bile yesen bu kadar kötü oynayamassın arkadaş bu kadar korkakça ikinci yarı neredeyse yokları oynuyor. Bu maç ersuna yazar kardeşim sen şabanı oynatırsan olacağı budur 2 tane net gol kaçırdı adam.

Benzia ağzında sakız desen öyle iki şekil pas sonra yok. Elifi hiç konuşmucam. Şizofrenik olduk ayın 17 oldu bizde 17 sıradayız hakediyoruz. Sezon sonunda kümeye düşersek ne diyecek bu ali koç. Şu anda sadece ligde kalmaya odaklansınlar bursa bize yine aynı kadro ile 3-4 sallar net fizik olarak ne var bu takımda arkadaş hiç bir şey yok gibi çünkü takım ruhen bitirmiş gaz la falan ilerlemez.
    Kötüyüz de küme düşme şeyleri falan komik ayrıca Benzia ve Slimani daha önce ne verdi ki şimdi oynuyor? Benzia ilk geldi biraz güzel oynadı sonrası yok, Slimaniye diyecek sözüm yok Freyi koymuyorsun soldadoyu koy o yoksa aywei ya da alperi koy ama slimaniyi oynatma fantezi kadro ile çıktın yenildin.

|
    |

Orijinalden alıntı: supernova034

Frey FB topçusu değil dediğimizde, bize burada burada trol ve cahil dediler, yok izinde çalışıyomuş da hırslıymış da. Eljf faul yapıyor, oynamaz dedik, genç düşmanı ilan ettiler. Bu kadar çöp varken Atıf niye gidiyor dedik, duyar kasıyor olduk. Maalesef gerçekleri gören az burada.
    Hocam adamlar diyor ki bu takımın as forveti Frey'dir. Ulan takımda forvet yok. Frey asla ve asla Fenerbahçe'nin futbolcusu olamaz.

6863 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

Eğer yardım kampanyası falan başlatılırsa tek kuruş vermem. Para verip Slimani kazmasını görmek istemiyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Kötüyüz de küme düşme şeyleri falan komik ayrıca Benzia ve Slimani daha önce ne verdi ki şimdi oynuyor? Benzia ilk geldi biraz güzel oynadı sonrası yok, Slimaniye diyecek sözüm yok Freyi koymuyorsun soldadoyu koy o yoksa aywei ya da alperi koy ama slimaniyi oynatma fantezi kadro ile çıktın yenildin.

Alıntıları Göster
    Sana birileri sene başında çıkıp ilk devreyi 17. bitireceksiniz ve slimani 1 gol atacak deseydi "komik" derdin.

Ben de derdim. Olmayacak denilen ihtimallerin de üstünde durmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Çalışsın o zaman veya çalışmıyorsa çalıştırılsın Ersun ilk yarı maçlarını izlemiştir heralde bunu görmediyse büyük problem var biz burda istediğimiz kadar konuşalım Ersun daha futbolcuları tanımıyor.

Burdaki herkese sor hepsi Frey tek adam olarak oynamaz der Soldado sok hee satılma durumı varsa o zaman kadroya alma

Takımdaki bir kaç zeki adamdan biri Valbuena o adam her türlü sahada kalacak Slimani yerine forvet oynasın daha yararlı olur faul alır topu oyalar

Bir tarafta Şener oynuyorsa öbür tarafta İsmail oynamaz iki tane bomba adam Valbuena'nın arkasında İsmail oynamaz Hak oynar Dirar zaten kanat adamı çizgiye yakın oynamayı seviyor içeri katetmiyor o hücumsal zekada yok zaten onun arkasındaki bekten istesende ofansif olarak fazla katkı alamazsın üstüste biniyorlar çünkü

Jailson Topal değil tek oynuyacak bir adam değil tipik 4.2.3.1 de oynuyacak bir adam Topal kazma ama top kapma yetenekleri iyi olduğu için o rolde oluyordu Jailson hem onun kadar top kapma becerisi yok hemde biraz olan pas yeteneğide o kadar geri gömerek bitiriyorsun önündeki Eljıf ve Benzia da ona pas istasyonu olamadığı için orta yuvarlakta kocaman boşluk oluşuyor gelecek ortasaha ile Jailson bildiği gibi oynaması lazım öyle oynatıcam diyor ise o zaman Topal oynasın

Bunlar daha böyle gider

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Th3M4NIMAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj

Slimani ve Benziaya her gördüğümde zaten sövüyorum hocam isterse 30 saat antreman yapsın iptal olan goldaki umursamızlığını gördünmü?

|
    |
    DeepImpact. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    6863 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Hocam adamlar diyor ki bu takımın as forveti Frey'dir. Ulan takımda forvet yok. Frey asla ve asla Fenerbahçe'nin futbolcusu olamaz.

Alıntıları Göster
    Evet Freydir eğer daha iyisini getirmezsen öyledir. Getir Gomis gibi adamı frey yedek olsun aynısı elif için de geçerli mevkisinde çok kaliteli bi adamı getir yedek olsun.

|
    |

Orijinalden alıntı: tugtim

Alıntıları Göster
    Kim oynasın şaban mı oynasın adam yok işte frey hiç yoktan taca vuruyor gol atacak gibi gelip baştan umutlandırmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

"Ne zaman yolda bir Alfa Romeo görsem şapkamı çıkartıp onu selamlarım"
    Henry FORD
  • Yarbay
    6863 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Sana birileri sene başında çıkıp ilk devreyi 17. bitireceksiniz ve slimani 1 gol atacak deseydi "komik" derdin.

Ben de derdim. Olmayacak denilen ihtimallerin de üstünde durmak lazım.

Alıntıları Göster
    Eğer slimani ile benzia ile ismaille oynarsak düşeriz.

|
    |
seo paketleri
Bey Azura
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.