Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir Kullanıcı, 21 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.930.937
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1407 Mesaj
    aatıf rizeye transfer olmuş yeni gördüm mağara yazmayın :dDD

Orijinalden alıntı: f@ithline

Bu takimin ismi kadıköy spor olsun Fenerbahçe değil çünkü bu, çekişmeli bir derbi oldu ümraniye spor kadıköy spor

Alıntıları Göster
    Ona gerek yok. Ali Koç comolliyi de alıp kadikoyspora başkan olsun. Orada beraber sportif direktörculük oynasınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yazın serin oluyo mu içersi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hell line -- 17 Ocak 2019; 22:54:51 >
    |
    |
    Nunbolg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

ciddi misin şu yorumda ?

Alıntıları Göster
    Çok doğru bir yorum. Transfermarkt verisi çıkarıp " slimani sportingde gol atmış yavv burda atamıyor yavv " diyor. Sonrada çöp adamı " şanssızlık " ile savunmaya çalışıyor. Şanssızlık falan değil. Tamamen çöp bir transfer sezonu geçirdik. Şimdi bahane üretiyorlar sadece.

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Bunu buraya koyuyorum ve soruyorum;
    kimin ahını aldık Ya Rabbi... Nereden nereye gelmişiz.
    Naniyi çağırsan gelirdi. Ah ulan ah ayuva gömmeyi tercih ettiler paraları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Steven Wilson

Ne heyecanlı adamlarsınız ilk yarı 2 tane Valbuena'nın şutu, Şener'in direği, Slimani'nin iptal edilen golü vardı. Düzgün bir forvet olsaydı şuan zaferi kutluyorduk. Şunu belirtmeden geçemeyeceğim 80 dakika Benzia'ya, Slimani'ye katlanmak Hasan Ali varken İsmail ile başlamak rezilliktir. Slimani'yi düğünüm de bile oynatmam, Kadıköy'de de umarım yuhlarlar şu hanzoyu.

Comolli de yollanmalı artık zamanı geldi gitmesinin. Bir işe yaramadı zaten 2 transfer sezonunu çöpe attı adam takımı mahvetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 17 Ocak 2019; 22:54:55 >
    |
    |

Eljifi yedek bırakabilecek bir orta saha yok. Kaliteli bir orta saha olsa 60-70/2. Yarı girse daha kolay olur gelişimi.

Slimani, İsmail, Benzia, Valbuena, hatta Şener (bir kıvılcım oluyor arada ama o kadar) tamamen faydasızlar maç içinde. 5-6 kişi eksik oynarken nasıl galip gelebiliriz.

Derhal 4-5 transfer gelmeli. Maçlara 11 kişi çıkmalı savaşmalı karakter koymalıyız sahaya...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1266 Mesaj
    Bu kulüp kurşun yedi, dört duvar arasına hapsedildi, sürekli emeği çalındı, amatör branşlara yüklü para yatırdı, vergisini tıkır tıkır ödedi ve her tuğlayı kendi parasıyla koydu bunlara rağmen de her yıl şampiyonluğa oynadı. Siz bu kulübü 7 ayda nasıl şu hale getirebildiniz?

Hile yapacak, oy çalacak dediler. Kendi yaptığı stadda, kendi üye projesiyle kaybetti seçimi. Çok büyük hakkını yemişiz.

|
    |

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

ciddi misin şu yorumda ?

Alıntıları Göster
    Gayet ciddiyim.Kendi kendini bitiriyor.5 tane transfer umudu verdi millete.Eğer bu transferler olmazsa ne olacak ? Olur ya,görüşmeler başarılı olmaz bir aksilik çıkar vs. Başkanın yapması gereken şeyler değil bunlar.Ayrıca borsada işlem gören bir takımın 1.ismi bu konularda konuşmasını doğru bulmuyorum ağzından çıkan tek kelime hisse fiyatlarını oynatır
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Binbaşı
    1023 Mesaj
    Ben slimanin kötü yönetildiğini düşünüyorum 3 hocadır. Bu adama gereksiz koşu yapma ilerde dur sadece 3. Bölgede baskı yap demek lazım zaten teknik bir oyuncu değil yorgun vuruşları hiç beceremiyor.

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Uzaklaştırılmış 16 gün cezanın, 15 gün 2 saat 4 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Fotoğrafa bak be;

Topun başında RVP, Diego, Nani görünmeyen kısımda daha kimler var ?

Markoviçler, Alvesler, Souzalar...

Kadroya bak be...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5679 Mesaj
    Ali Koç'un en buyuk hatasi taraftarla fazla icli disli olmasi ve her dediklerini yapmasi. Once Aykut Kocaman ile devam etmemek sonra Cocu'yu kovmak sonra da Ersun'u getirmek. Ben Ersun Yanal'in gelisi en fazla takimdaki havayi degistirip kisa sureli bir ritm yakalanmasini saglar fazlasi olmaz diyordum ama o bile olmadi. Takim freni patlamis kamyon gibi asagiya dogru gidiyor. Ligde ilk 3 haftada minimum 4 puan alinmazsa kume dusme ihtimali cok yuksek sesle dillenmeye baslar. Bu saatten sonra gelecek transferler de uyum surecini atlatamadan takimdaki olumsuz havaya kaptirir kendini.

|
    |

Frey FB topçusu değil dediğimizde, bize burada burada trol ve cahil dediler, yok izinde çalışıyomuş da hırslıymış da. Eljf faul yapıyor, oynamaz dedik, genç düşmanı ilan ettiler. Bu kadar çöp varken Atıf niye gidiyor dedik, duyar kasıyor olduk. Maalesef gerçekleri gören az burada.
    |
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [15 Aralık 2019 00:05:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Çok doğru bir yorum. Transfermarkt verisi çıkarıp " slimani sportingde gol atmış yavv burda atamıyor yavv " diyor. Sonrada çöp adamı " şanssızlık " ile savunmaya çalışıyor. Şanssızlık falan değil. Tamamen çöp bir transfer sezonu geçirdik. Şimdi bahane üretiyorlar sadece.

Alıntıları Göster
    Ben slimani geldiğinde çöp diyen taraftar gördüğümü hatırlamıyorum.Herkes sözleşmesi son senesinde olan Fernandao'yu satıp bu adamı kiralamak iyi hamle diyordu.Bu adamın bu kadar rezil olacağını kimse tahmin edemezdi.

• Yarbay
    8178 Mesaj

Fenerbahçe 112 yıllık tarihi boyunca bu kadar dandik bir futbol oynamadı kırmızı kart bile yesen bu kadar kötü oynayamassın arkadaş bu kadar korkakça ikinci yarı neredeyse yokları oynuyor. Bu maç ersuna yazar kardeşim sen şabanı oynatırsan olacağı budur 2 tane net gol kaçırdı adam.

Benzia ağzında sakız desen öyle iki şekil pas sonra yok. Elifi hiç konuşmucam. Şizofrenik olduk ayın 17 oldu bizde 17 sıradayız hakediyoruz. Sezon sonunda kümeye düşersek ne diyecek bu ali koç. Şu anda sadece ligde kalmaya odaklansınlar bursa bize yine aynı kadro ile 3-4 sallar net fizik olarak ne var bu takımda arkadaş hiç bir şey yok gibi çünkü takım ruhen bitirmiş gaz la falan ilerlemez.
    |
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    dört yanimiz kumpasci hainlerle cevriliyken, baskanimiz hapisteyken, en iyi oyuncularimizi elden cikarmak zorunda kaldigimizda bile şampiyonluga oynadi bu takim! bu kadar kisa zamanda nasi bu hale duşurdunuz lan bu takimi! rezil kepaze olduk ! acinacak hale duştuk ! millet götuyle guluyo be! sokaga cikmak istemiyorum biri gorucek de alay edicek diye ! ulan slim fit ali bitirdiniz bizi!

|
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.