Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45144515451645174518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: supernova034

Frey FB topçusu değil dediğimizde, bize burada burada trol ve cahil dediler, yok izinde çalışıyomuş da hırslıymış da. Eljf faul yapıyor, oynamaz dedik, genç düşmanı ilan ettiler. Bu kadar çöp varken Atıf niye gidiyor dedik, duyar kasıyor olduk. Maalesef gerçekleri gören az burada.
    Hocam adamlar diyor ki bu takımın as forveti Frey'dir. Ulan takımda forvet yok. Frey asla ve asla Fenerbahçe'nin futbolcusu olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer yardım kampanyası falan başlatılırsa tek kuruş vermem. Para verip Slimani kazmasını görmek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Kötüyüz de küme düşme şeyleri falan komik ayrıca Benzia ve Slimani daha önce ne verdi ki şimdi oynuyor? Benzia ilk geldi biraz güzel oynadı sonrası yok, Slimaniye diyecek sözüm yok Freyi koymuyorsun soldadoyu koy o yoksa aywei ya da alperi koy ama slimaniyi oynatma fantezi kadro ile çıktın yenildin.

Alıntıları Göster
    Sana birileri sene başında çıkıp ilk devreyi 17. bitireceksiniz ve slimani 1 gol atacak deseydi "komik" derdin.

Ben de derdim. Olmayacak denilen ihtimallerin de üstünde durmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Çalışsın o zaman veya çalışmıyorsa çalıştırılsın Ersun ilk yarı maçlarını izlemiştir heralde bunu görmediyse büyük problem var biz burda istediğimiz kadar konuşalım Ersun daha futbolcuları tanımıyor.

Burdaki herkese sor hepsi Frey tek adam olarak oynamaz der Soldado sok hee satılma durumı varsa o zaman kadroya alma

Takımdaki bir kaç zeki adamdan biri Valbuena o adam her türlü sahada kalacak Slimani yerine forvet oynasın daha yararlı olur faul alır topu oyalar

Bir tarafta Şener oynuyorsa öbür tarafta İsmail oynamaz iki tane bomba adam Valbuena'nın arkasında İsmail oynamaz Hak oynar Dirar zaten kanat adamı çizgiye yakın oynamayı seviyor içeri katetmiyor o hücumsal zekada yok zaten onun arkasındaki bekten istesende ofansif olarak fazla katkı alamazsın üstüste biniyorlar çünkü

Jailson Topal değil tek oynuyacak bir adam değil tipik 4.2.3.1 de oynuyacak bir adam Topal kazma ama top kapma yetenekleri iyi olduğu için o rolde oluyordu Jailson hem onun kadar top kapma becerisi yok hemde biraz olan pas yeteneğide o kadar geri gömerek bitiriyorsun önündeki Eljıf ve Benzia da ona pas istasyonu olamadığı için orta yuvarlakta kocaman boşluk oluşuyor gelecek ortasaha ile Jailson bildiği gibi oynaması lazım öyle oynatıcam diyor ise o zaman Topal oynasın

Bunlar daha böyle gider

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Slimani ve Benziaya her gördüğümde zaten sövüyorum hocam isterse 30 saat antreman yapsın iptal olan goldaki umursamızlığını gördünmü?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Hocam adamlar diyor ki bu takımın as forveti Frey'dir. Ulan takımda forvet yok. Frey asla ve asla Fenerbahçe'nin futbolcusu olamaz.

Alıntıları Göster
    Evet Freydir eğer daha iyisini getirmezsen öyledir. Getir Gomis gibi adamı frey yedek olsun aynısı elif için de geçerli mevkisinde çok kaliteli bi adamı getir yedek olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Alıntıları Göster
    Kim oynasın şaban mı oynasın adam yok işte frey hiç yoktan taca vuruyor gol atacak gibi gelip baştan umutlandırmıyor

• Bos verin deplasmanda beraberlik iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Sana birileri sene başında çıkıp ilk devreyi 17. bitireceksiniz ve slimani 1 gol atacak deseydi "komik" derdin.

Ben de derdim. Olmayacak denilen ihtimallerin de üstünde durmak lazım.

Alıntıları Göster
    Eğer slimani ile benzia ile ismaille oynarsak düşeriz.

• Bu durumun en büyük suçlusu taraftar bakalım artık kimi suçlayacaklar
    Aykut Kocaman gitsin dediler Ersun Yanal gelsin dediler
    Cocu gitsin dediler Ersun Yanal gelsin dediler
    Doğaüstü teknik direktörünüz Ersun Yanal geldi hadi bakalım düzeltin beraber durumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Ben slimani geldiğinde çöp diyen taraftar gördüğümü hatırlamıyorum.Herkes sözleşmesi son senesinde olan Fernandao'yu satıp bu adamı kiralamak iyi hamle diyordu.Bu adamın bu kadar rezil olacağını kimse tahmin edemezdi.

Alıntıları Göster
    Gayette edilir. Herif son senesinde 16 maçta 1 gol atmış. Sporting sonrası yavaş yavaş ölmüş. 1 gol atmış forvetin nesini aldılar ? Aynısını Giuliano işinde yaptılar. 15 - 20 gole katkısı olan adamı satıp yerine hiç bir zaman gol ve asist toplamı 10 etmemiş adamı genç diye aldılar. Kaleyi tutan şutu var mı şu zamana kadar ? Ayew de aynı. 30 maçta 3 gol 4 asist. Yavaş yavaş ölen bir futbolcu ve sırf 4 - 5 sene önce istatistik yaptı diye aldık.

Sırf şu 3 kişinin ölü kariyeri var son 3 - 4 sezondur. Ve biz çöp adamların yanına bu çöpleri getirdik. Çok bilmişlik olarak algılanmasın ama transfer sezonu bitmeden bir cacık olmayacağını şahsen düşünmüştüm. Haklı çıkmak istemezdim fakat gerçekler bunlar. Ali efendi uğraşsın şimdi. TV'ye çıkıp " şanssızlık yauvv " demekle yetinir anca

Edit: Tolga Ciğerci'yi almıştık. Tek başına bile transfer sezonunun berbat geçtiğinin kanıtı bu heriftir. Aldık besliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 17 Ocak 2019; 23:13:0 >

• futbolun birinci kuralı: atanında tutanında iyi olacak. ikiside bizde yok

• Bu takım düşer , LigTV süresi dolanlar falan yenilemesin artık

• 1000 kere yazsam sıkılmam
    hay ali koç kadar başınıza taş düşsün
  • Fenerbahçe teknik direktörsüz bile çıksa bu takım bu sahadan böyle ayrılmaz. Comolli denen adamın yaptığı bu transferlerin hangisi iyi? Hangi oyuncu Fenerbahçe kalibresinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Böyle doğru yorumları senden görmek duygulandırdı beni

Alıntıları Göster
    Ben mesai saatlerim haricinde trolluk yapmiyorum ve elimden geldiginde objektif yorumlar yapmaya calisiyorum

• Gidişat çok kötü beyler. Biz şu form durumuyla. İlk 3 maçta 1 beraberlik ancak çıkarırız. Parayı basıp 5 futbolcu almak lazım. Kaliteli çünkü bu takımda taç kullanan adam da kalitesiz taçtan gelen topu kontrol etmeye çalışan da. Rezil bir şey. Hayatımda böyle bir kadro görmedim. Kafayı yemek üzereyim.

• mahalle takimi umraniyeye de yenildik. 2. yari pozisyonumuz yok. adini anmak istemedigim çöp başkanimiz yine çikip yavv bu doganin olagan akisina aykiri, şanssizlik diye zirlayacak mi?

• Comolli elestirilerine fazla katilmiyorum mesela ben. Sportif direktorun notu 6 ayda verilmez. 5 yil sonra bakilir karnesine.

• quote:

Orijinalden alıntı: metabax

Bos verin deplasmanda beraberlik iyidir

ümraniyespor’a yenildik bugün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45144515451645174518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.