Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.243
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    286 Mesaj
    Acilen birileri çıkıp Koç yönetimini devirsin seçim kararı için bastırsın.Yazık günah 112 yıllık kulüp göz göre göre yok olacak bu vasıfsız yüzünden rezil herif
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2407 Mesaj

O röportaj sırasında araya girip sağlam bi kafa gömesim var.Benim samimiyetim ileri düzeyde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Carbon Dioxide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

C. P. Snow
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Arkadaş, bu İsmail Köybaşı' nın olayı ne ? Tesisleri girmesi dahi yasaklanması gereken oyuncuda ne görüyorlar ? Bu arkadaşın g.tünü toparlamak için oyuncu değişikliğine gidiyoruz, şaka gibi ...
    |
    |
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Tek maç derken, adamın ilk maçı mı sanıyorsunuz? Verdiğiniz örnek ile ne alakası var, Frey Ronaldo' nun ayak parmağı olamaz.
    Neyse bariz vasatlığı göremiyorsanız geçmiş olsun diyelim.

Alıntıları Göster
    Hangi maçta kötü oynamış? Soldado Frey kadar oyuna katkı sağlayabiliyor mu? Onun kadar gol atmış mı? Ayakmış şu bu geçin.
    |
    |
    Kimse ağlamasın şu tabloda en büyük suç taraftarın o gitsin şu gelsın diyerek sürekli huzursuzluk çıkararak kulübün dinamikleriyle oynadılar. Aykut Kocaman en azından 1 sezon daha kalmalıydı Ali Koç dönemine yumuşak geçiş yapmalıydık. Hadi taraftara uyuldu Aykut Kocaman gönderildi Cocu'nun da arkasında durulmadı. Halbuki suç teknik heyette değil tribünlerde ve sosyal medyada sürekli ikilik çıkaran taraftar ile iskeleti değişmesi gereken kadrodaydı.
    |
    |
    Ersun Yanal'ın başarılı olması için Türkiye liginin çok üstünde Mata'lı, Silva'lı çok çok üst düzey bir kadro kurulmalı nokta. Şampiyon olduğunda durum buydu ona rağmen 6 mağlubiyet aldı (rekor mağlubiyetle şampiyonluk rekoru 7).

|
    |

* Kayseri, Erzurum, Akhisar, Erzurum kalibresindeki takımın taraftarıyla muhatap olursan böyle cevaplar alıyorsun haliyle.

|
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Üzüleyim mi

|
    |
    ali222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [16 Aralık 2019 18:32:01 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: cankal

Yalnız o msj bul oku ben azize ve ali koça bela okuyorduk çınarlık klubü bitirdiler diye sen kumda oyun oyna fanboyluk yapma burda söz konusu fenerbahçe ligden düşmeye oynuyor ve bu futbolla ligden düşerrrrrrr.O zaman sende ali koçu al beraber parkta oyun oynarsınız.Biri şu foruma yaş sınırı getirsin artık.Yeter..!

Alıntıları Göster
    Tamam hadi güle güle kardeşim sen kulübü bırakmamışmıydın ne düşünüyorsun bunları.

Orijinalden alıntı: man utd

O röportaj sırasında araya girip sağlam bi kafa gömesim var.Benim samimiyetim ileri düzeyde.
    Sizin samimiyetinize inanıyorum.Geldiği günden beri Ali Koç bu işi beceremez diyoruz burdaki arkadaşlara anlatamıyoruz.

|
    |

En büyük hatasıda bunu söylemek. Fenerbahçe gibi bir takımda oyunculara şampiyonluğa gerek yok gibi bir izlenim veremezsiniz. Yazdan beri her duyduğumda itiraz ettim bu cümleye. Sonuna kadar da haklıyım.

Bazı şeyler dile getirilmez. Sen takdir et içinden. İstersen ödüllendir ama amacımız şampiyonluk değil asla deme...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Joel Embiid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    78 Mesaj
    Slimani' nin acilen tesislere girmesi yasaklanmalı. Yakınından bile geçmemeli. Ayrıca ' Eljf genç ve potansiyeli var, sürekli faul yapsada olur, 20 m Euro' ya satıcaz daha, Frey istekli hırslı, izin de bile çalışıyor,' daha ne olsun lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 17 Ocak 2019; 22:45:45 >

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Birazdan kavga çıkar bu mesaj üzerinden. Alıntılayım da gelip durduk yere eski hocanın adını andınız, siz başlattınız demesinler.

Alıntıları Göster
    Aramızda o kavgalık durum yok rengim anladı beni

Fenerbahçe S.K
  • Yarbay
    4067 Mesaj
    Bırakın ilk 11'i, 28 kişilik kadronun en az 20 tanesi gitmeli bu takımdan. 2 sezon bu adamlar dursa gaziantepden beter olur lan. Çöp başkan da cabası.
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 23 saat 9 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

3. ama nerede 3.

Bizim lig seviyesinde ilk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5624 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ketsue

Of of
    |
    |
    Takıma cidden acil 4-5 transfer lazım. Avrupa falan zerre umrumds değil. Düşecez böyle devam ederse. Ligin en kötü ve en zayıf takımıyız. Acil farkına varın şu durumun. Slimani Benzia lisans iptal. Frey kiralık gönder. Dök parayı 5 transfer patlat. Takım müthiş kalitesiz müthiş. Taç kullanamayan bir takım. Şener ayrı takoz İsmail ayrı. Man kafa hepsi.

|
    |
    400 Mesaj
    [16 Aralık 2019 18:32:01 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Sakin olun her şey düzelecek gelecek sezon Ali Koçu değerlendirmeye alırız şuan için çok erken Avrupada ve ligde başarılı bir klüp olacağımıza inanıyorum.

|
    |
    Mr. Pink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.