Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.886
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1968 Mesaj
    5 transfer olmaz bence. 3 olur belki 4 olur. 2 transfer imza aşamasında tamam dedi. Ayew'i kiralamak istiyorlat anlaşılan tekrar. Tabii Swensea premier lige tekrar çıkarsa zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    6958 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Ya başkanım Allah aşkına içimde 1 gram futbol zevki bırakmadın Allah akıl fikir versin ya,

Hala çıkmış klubün patronu Comolli diyor,
    Hala gelmiş Ayew'i uzatacak diyor,
    Şener Özbayraklı ile sözleşmemizi uzatacağız diğerleri ile tek tek görüşecegiz diyor, neyi ile görüşecen ya sözleşmesi bitmiş kurtulmuşuz Romanla falan sözleşmemi uzatıcan, öyle bir şey yaptığın an bu takımdan ve senden 1 gram ümidim kalmaz,
    3 mevkiye transfer yapacağız diyorsun, yapma bu saatten sonra kardeşim 5 gün sonra maç var yapma
    Adam tv ye canlı yayına çıkıp bu futbolcularla sözleşme yenilemeyeceğiz mi diyecekti ? Sırf yorum yapmak için yorum yapmayın Allah aşkına, komik oluyorsunuz. Böyle birsey soylenir mi yahu ? Saka mısınız nesiniz ?

İslam ÇUPİ
  • Binbaşı
    1675 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

şener ve skrtel'in isimlerini andı.doğrusu da bu ikisi daha düşük ücrete kalmalı.ayew kalmaz gider.neus'u yazmama bile gerek yok

Usta zaten sözleşmesi biten 14 oyuncudan sadece 2 kişi ile sözleşme uzatılması mantıklı. Skrtel ve Şener. Bunlarla uzatacagız dedıkden sonra cok mutlu oldum geri kalan 12'sine .... çektiği için, tak birden dedi ki diğerleriyle tek tek görüşecegiz yanı anlasmaya calısacagız. Su dedigi baya büyük bir problem.
    |
    |

Umarım çıkar swensea abicim ayewin kiralanması taraftarı değilim onun yerine daha iyileri olabilir 2 transfer tamam dedi ama nereye dedi orta sahamı kanatmı anlamadım.
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 207m

Adam tv ye canlı yayına çıkıp bu futbolcularla sözleşme yenilemeyeceğiz mi diyecekti ? Sırf yorum yapmak için yorum yapmayın Allah aşkına, komik oluyorsunuz. Böyle birsey soylenir mi yahu ? Saka mısınız nesiniz ?

Alıntıları Göster
    Hocam o zaman bu konuyu açmayacak ya girmeyecek buralara Allah aşkına, o zaman geçen gün de dedikii sene sonu 14 oyuncumuzun sözleşmesi bitiyor, bizim için büyük bir fırsat bu dedi.

E bu ne demek o zaman, buda büyük bir yanlış. 14 oyuncuya resmen şuan seneye yoksunuz demektir bu, adamların salması demektir ki zaten yerde sürünüyorlar. Siz komik olmayın. Ali Koç feşistiniz mi var yeter artık. Böyle saçma bir başkan görmedim diyeceğimde aklıma Mustafa Cengizle Dursun Özbek falan geliyor.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İki transfer bitmiş gibi. Başkanımızın gösterdiği 5 transfer bölgesi tam istediğim şekilde olmuş. Ayrıca altyapı maçlarını seyrediyorum. Tablodaki Cebrail, Ömer Faruk ve Melih Bostan gibi dikkatimi çeken gençlerden. Özellikle Ömer Faruk fiziksel gelişimini tamamlarsa Türkiye'deki bonservis rekorunu kırabilir.
    |
    |
    YERLİ 11: Cihat Arman, Ziya Şengül, Alpaslan Eratlı, Cem Pamiroğlu, Naci Erdem, Müjdat Yetkiner, Şeref Has, Can Bartu, Rıdvan Dilmen, Lefter, Zeki Rıza Sporel. YABANCI 11: Schumacher, Lugano, Uche, R. Carlos, Kuyt, Appiah, Okocha, Alex, Baljic, Anelka, Van Hooijdonk.
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

Ekstra bir stoper görünüyor listede. Bence de Serdar. Reyes, Skrtel, Roman varken yabancı stoper almazlar. Orta alanda Tolgaydir. Kanat yabancı olur Aatif yerine.

|
    |
    İzole Bant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Umarım çıkar swensea abicim ayewin kiralanması taraftarı değilim onun yerine daha iyileri olabilir 2 transfer tamam dedi ama nereye dedi orta sahamı kanatmı anlamadım.
    Ben de kiralanması taraftarı değilim. Hatta en sevmediğim tip takımdaki.

Bu lafı genele söylüyorum hocam sana değil yanlış anlama.

Adam canlı yayında sözleşmesi bitecek herkesle tek tek görüşecez diyor. Çaktırmadan ipucu da verdi Şener ve Skrtel banko. Diğerlerine siz defolun gidin yenilemicez mi desin adam. Az akıllı olun iyi dinleyin şu konuşmayı.

321 Mesaj
    30-31 yaş dediğine göre cabaye veya mata hayırlı olsun diyebilir miyiz?

Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

neyi abartmayayım ki? 17. sıradayız. sezon başı bir sürü hayal vardı hepsi yalan çıktı. ayew ile hala daha sözleşme imzalamak istiyor. şener ve skrtel ile uzatacağız diğerleri ile de görüşeceğiz diyor. mesela ismail ile istersen 500k'ya anlaş yine de takımda tutmaman lazım. zaten şener ve skrtel harici hepsi öyle futbolcular şutla gitsin konuşacak ne var onlarla.

transfer desen hepsi menajer transferi hocam görmüyor musun? ben benim çok abarttığım bir şey olduğunu düşünmüyorum. sadece yeni sezon başlangıcını bekliyorum. ona göre artık tam bir değerlendirme yaparız.

Alıntıları Göster
    Evet kötü şeyler var zaten de yani her şeyi de Ali Koç'a yıkmak ne kadar doğru? Ayew'i başkan beğeniyor, Ersun Yanal'da beğenmiş zaten şimdi suçlu kim? Şener ve Skrtel'la sözleşme uzatılması gerekiyor zaten ama İsmail'i ben de istemiyorum.

Yıllardır bu kulüp scout transferi yapmamış bir anda sihirli değnek mi vuracaklar? Yavaş yavaş scouting ve diğer şeyler kurulacak bir anda kurulsun isterim ama olmuyor.

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

ben kaçırdım 2 transfer ile anlaştık mı dedi?
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Serdar gelecek büyük ihtimalle Neu ile yollar ayrılır, Tolgay ismi konuşuluyor. Forvet kesin gelecek bence.
    |
    |

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Evet kötü şeyler var zaten de yani her şeyi de Ali Koç'a yıkmak ne kadar doğru? Ayew'i başkan beğeniyor, Ersun Yanal'da beğenmiş zaten şimdi suçlu kim? Şener ve Skrtel'la sözleşme uzatılması gerekiyor zaten ama İsmail'i ben de istemiyorum.

Yıllardır bu kulüp scout transferi yapmamış bir anda sihirli değnek mi vuracaklar? Yavaş yavaş scouting ve diğer şeyler kurulacak bir anda kurulsun isterim ama olmuyor.

Alıntıları Göster
    dediklerine katılıyorum. benim kızmamın sebebi listemizde 100 oyuncu var diyip hepsini menajer transferi ile yapmak. bir düşün anlayacaksın.

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

ben kaçırdım 2 transfer ile anlaştık mı dedi?

Alıntıları Göster
    Bitmeden açıklamak istemem dedi yarın bitecek gibi ima etti.

2 transfer bitti dedi ama imza olmadığı için açıklamadı
    |
    |
    We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.
  • Er
    0 Mesaj
    Tamamıyla hissiyatlarıma dayanarak söylüyorum ki orta saha adrien silva olacak gibi geliyor.

|
    |

|
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.