Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44664467446844694470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anderlecht peter zulj transferini bitirmiş,tolgay yerine gelse her sezon kafadan 5 gol 10 asisti var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cocu hocam hani anderlechte gidecekti? İş bulamamış hala bulsa da izlesek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler şu anadolu kulüplerinin getirdiği oyunculara salyanız akmasın bi.

anadolu takımlarının oyun yapısı ile bizimki bir değil.
    bizdeki baskıyla oradaki bir değil.
    orada tutabilir ama bizde tutmayabilir.
    biz alsak ptt'ye hazırlık dersiniz.

boş yapmayın. başkan bugün neler diyecek bir dinleyelim bakalım.
  • Bugün bir transfer açıklanır.Tarık Çamdal olabilir.Sayın Demyın KOMOLİ beyin 100 kişilik listesinde Harun,Tolga Ciğerci,Emre Akbaba ve şimdilerde Serdar Aziz,Tolgay Arslan varsa bir fırsat transferi bekleyebiliriz bugün itibari ile serbest statüde
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Ya işte bir şeyi eksik olacak illa ama teknik geri döndürüleiblir bir şey değil. Mesela Elif'in sorumluluk alması, bir iki defansif özelliği dışında her şeyi iyi. Böyle arayıp bulmak lazım. Ha Elif bakarsın b takımların modrici olur ya da c takımların kakası olur belli olmaz. Oyuncuları böyle bulmak lazım ama bizde illa hazır bir sürü özelliği olsun isteniyor.

Bu arada ilk maçlara baktım biraz, Barış çok iyi görünüyordu be. Niye böyle düştü bu adam anlamadım.
    Cocu geldiğinde iyiydi ama kötü bir dönemden geçiyor diyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Sene başında bizim de böyleydi. Getirdiği adamlar iyi çıkarsa alkışlanır.

Alıntıları Göster
    Hangi takım bu ya bize de böyle transferler lazım, Soldado gibi Kameni gibi Dirar gibi Krasic gibi Bienvenu gibi işe yaramaz ve yaşlı adam yerine böyle dinamik isimlere ihtiyaç var.
  • Trabzon maçını izliyorum da pas bile veremeyen insanlar var, bunlar her takımda mevcut, 2 metre önündeki adama şut çeker gibi pas veriyor, dünya kadar adam varken 2 rakip oyuncunun arasındaki arkadaşına ısrarla pas vermeye çalışıp ısrarla kaybediyor.

Defalarca çizgiye iniyor, saymadım ama isabet oranları aşırı düşük, bizim Hasan, isla vs 100 orta yapsalar 10 tanesini ancak takım arkadaşlarına atabilir ç, asist oranı daha düşük. Gol yollarındaki yeteneksizlik, akılsızlık, koca ayew sanki ilk defa kaleciyle karşı karşıya kalmış gibi amatörce vuruşlar vs vs

Hırslı, azimli, takım tatil yaparken çalışıyor vs bunlar AKIL olmayınca önemli değil, takımlarımızdaki en büyük sorun düşük iq’ lu kişilerle oynamak, akılsız adamları transfer etmek.

Altyapımızda çok farklı değil,

• Bu adam anderlechte gider tabi 2 ligden geliyor biz teklif yapsak uça uça gelirdi aslında . Comolli gözünün ucundakini göremiyorki bu adamları görsün.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Bu sezon 17 maç 5 gol 4 asist geçen sezon 33 maç 8 gol 17 asist ama comollinin 100 kişilik izlediği listeye giremiyor 4 milyon bonservis çerez parasına gitmiş.

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Evet ama ilk iki maç baktım, ayewe verdiği ara paslar falan, ben teknik zayıf diyordum Barış için fakat topu gayet güzel bırakmış önüne. Keza Bursa maçı da aynı şekilde yine pas verdi ayew uzaya attı topu. Malatyada bi izlemek lazım.
  • Ali başkan bugün taraftara seslenişi yapacak mı?
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Sizin sorununuz Comolli ile mi?

• ali koçun konuşması saat kaçta ?
  • Fb Tv Lugano'nun gollerini gösteriyor. Ne adamdı be. Şimdiki kanatlar ve ortasahalardan daha çok gol atmış adam. Şu an forvetleri de sayabiliriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Fb Tv Lugano'nun gollerini gösteriyor. Ne adamdı be. Şimdiki kanatlar ve ortasahalardan daha çok gol atmış adam. Şu an forvetleri de sayabiliriz :)
    Yazmaya gelmiştim . Şu takımda forvet oynayacak adam.

• Hahaha Alex'in asistlerinde Lugano golü atınca Alex'e bir bakışı bir koşuşu var Alex korkuyor garibim. İnsan azmanı gibi seviniyor. Alex'i de fena hırpalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Fb Tv Lugano'nun gollerini gösteriyor. Ne adamdı be. Şimdiki kanatlar ve ortasahalardan daha çok gol atmış adam. Şu an forvetleri de sayabiliriz :)
    başkan'ın konuşması için zapladım denk geldi lugano nun gollerini izlerken 2011 kadrosuna baktım da ne kadar kaliteli futbolcularımız varmış

• Bugün bombalar patlayacak gibi hissediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rig3L

Ali başkan bugün taraftara seslenişi yapacak mı?
    FB tv de şimdi başladı.
  • Youtube kanalı daha da aktif olacakmış, çelınçlar olacakmış, hediyeler olacakmış, sinema filmi çekeceklermiş. Yannız İngiltere 5. ligi bile kullanıyor artık Yutubu.
  • 
Sayfa: önceki 44664467446844694470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.